Montaż zabezpieczeń - Luboń

BLOKADA SKRZYNI BIEGÓW

Najpopularniejsze zabezpieczenie w ofercie firmy.

Blokowanie odbywa się na biegu wstecznym. Zablokowanie skrzyni biegów uniemożliwia zmianę biegów, a co za tym idzie odjechanie pojazdem.

Blokada sprawdzi się zarówno w przypadku manualnej, jak i automatycznej skrzyni biegów.


CENA MONTAŻU (ul. Przemysłowa 6, Luboń)

Skrzynia automatyczna: 1090 zł brutto
Skrzynia manualna:
1090 zł brutto


UMÓW SIĘ NA MONTAŻ

Blokada skrzyni biegów

BLOKADA E-JOYLOCK

E-JOYLOCK to nowoczesne zabezpieczenie antykradzieżowe przeznaczone do modeli aut wykorzystujących technologię shift-by-wire. Blokowanie skrzyni biegów odbywa się za pomocą specjalnej aplikacji w telefonie lub dedykowanej pastylki bluetooth.

Nawet przy nieuprawnionej próbie uruchomieniu auta, skrzynia biegów wciąż jest nieaktywna. Aktywacja skrzyni biegów jest możliwa tylko po sparowaniu auta z telefonem lub pastylką (w zależności od wersji).


CENA MONTAŻU (ul. Przemysłowa 6, Luboń)

E-JOYLOCK: 2 100 zł brutto


UMÓW SIĘ NA MONTAŻ

Blokada E-JOYLOCK

BLOKADA KIEROWNICY

Blokada mechaniczna układu kierownicy montowana jest w samochodach z elektronicznie sterowaną skrzynią biegów. Po zamontowaniu staje się integralną częścią kolumny kierowniczej.

Jej skuteczność polega na całkowitym unieruchomieniu kierownicy za pomocą mechanicznego układu blokującego. 

Ważną zaletą montażu blokady kierownicy jest atrakcyjna cena.


ZAPYTAJ O CENĘ MONTAŻU

 

Blokada kierownicy

SIRIUS GPS

Dzięki Sirius śledzisz aktualnie położenie swojego auta, zabezpieczasz je przed kradzieżą i masz stały podgląd jego najważniejszych funkcji z poziomu aplikacji mobilnej.

Sterowanie poprzez aplikację mobilną pozwala na stały podgląd lokalizacji samochodu. Urządzenie regularnie powiadamia Cię o aktualnych parametrach auta.

Każdy z parametrów możesz dowolnie konfigurować. Wśród podstawowych funkcji są: przekroczenie limitu prędkości, opuszczenie określonego obszaru, kąt przechylenia (np. podczas kradzieży felg) lub załączenie się alarmu.


ZAPYTAJ O CENĘ MONTAŻU

SIRIUS GPS

osłona dpf

Montowana w samochodach dostawczych, do podwozia. Montaż nie wymaga ingerencji, ponieważ wykorzystywane są fabryczne otwory.

Osłona zakrywa elementy filtra cząstek stałych DPF i chroni dostęp do tych jego miejsc, które mogą zostać przecięte lub oderwane w celu demontażu przedmiotowego filtra.


ZAPYTAJ O CENĘ MONTAŻU

 

Osłona DPF

Umów się na montaż

MIEJSCE MONTAŻU:

Ul. Przemysłowa 6, 62-030 Luboń

 

DANE KONTAKTOWE:

Aldona Linke

Specjalista ds. obsługi klienta
Tel. +48 61 8 933 913
handlowy@niedzwiedz-lock.pl

Anna Kukułka

Specjalista ds. obsługi klienta
Tel. +48 61 8 933 912
handlowy3@niedzwiedz-lock.pl

 

SKORZYSTAJ Z FORMULARZA KONTAKTOWEGO: 

WYŚLIJ ZAPYTANIE

Sprawdź gdzie możesz zamontować nasze blokady

Autoryzowany punkt montażowy

Klienci o nas

Od wielu lat wszystkie swoje samochody wyposażam w blokady Niedźwiedź-Lock. To rozwiązanie jeszcze nigdy mnie nie zawiodło!

Łukasz Siedlarek

Przede wszystkim blokada Niedźwiedź-Lock daje mi poczucie bezpieczeństwa - zawsze jestem pewny, że znajdę mój samochód tam, gdzie go zaparkowałem. 

Marcin Jaworski

Dlaczego zdecydowałem się akurat na blokady od Niedźwiedź-Lock? Ze względu na ich wysoką skuteczność, najlepszą jakość wykonania
oraz wygodę użytkowania.

Robert Borowski

W przeciwieństwie do zawodnych i awaryjnych zabezpieczeń elektronicznych, blokada skrzyni biegów Niedźwiedź-Lock jest niezastąpiona w każdej sytuacji i w każdym samochodzie.

Kacper Huczko

W opinii naszych klientów blokady "Niedźwiedź-Lock" są bardzo skutecznym zabezpieczeniem przed kradzieżą samochodu. Blokady cechują się niską cena, bardzo prostą obsługą i estetycznym wyglądem.

Mirosław Hampelski
Ewa Szpot Sp. z o.o.

Wśród wielu rozwiązań dostępnych na rynku, produkty Niedźwiedź-Lock wyróżniają się skutecznością i wysoką jakością. Demontaż możliwy jest jedynie w profesjonalnym warsztacie.

Waldemar Dudziak
Pol-Car Dealer

Od wielu lat nasz serwis montuje popularne Niedźwiadki. Z reguły osoby, które raz zdecydowały się na zakup blokady, instalują to rozwiązanie w kolejnych, nowo zakupionych pojazdach.

Marcin Wolak
Autoryzowany Salon i Serwis ŠKODA Auto nr 035

Blokady od „Niedźwiedź-Lock” są najczęściej wybieranym
przez naszych klientów, zabezpieczeniem mechanicznym samochodów.

 

Miłosz Kaczmarek
Toyota-Service R.Fietz

Pierwszą blokadę Niedźwiedź-Lock zamontowałam w swoim aucie w 1996 r.. Od tej pory wiem, że to jedyne rozwiązanie w kwestii zabezpieczenia auta. Zapomniałam, czym jest niepokój przed złodziejem.

Małgorzata Rosa