MONTAŻ ZABEZPIECZEŃ – LUBOŃ

MONTAŻ ZABEZPIECZEŃ – LUBOŃ

ZAMONTUJ BLOKADĘ U PRODUCENTA

Jesteś z Poznania, Lubonia lub okolic? Zamontuj blokadę bezpośrednio w Niedźwiedź – Lock u głównego producenta.

Gwarantujemy najlepszą cenę i najwyższą jakość montażu blokad. Zapraszamy na ul. Przemysłową 6 w Luboniu.

BLOKADA SKRZYNI BIEGÓW

Najpopularniejsze zabezpieczenie w ofercie firmy.

Blokowanie odbywa się na biegu wstecznym. Zablokowanie skrzyni biegów uniemożliwia zmianę biegów, a co za tym idzie odjechanie pojazdem.

Blokada sprawdzi się zarówno w przypadku manualnej, jak i automatycznej skrzyni biegów.


CENA MONTAŻU (ul. Przemysłowa 6, Luboń) – 1190 zł brutto

Cena montażu zależy od modelu auta i rocznika.

BLOKADA E-JOYLOCK

E-JOYLOCK to nowoczesne zabezpieczenie antykradzieżowe przeznaczone do modeli aut wykorzystujących technologię shift-by-wire. Blokowanie skrzyni biegów odbywa się za pomocą specjalnej aplikacji w telefonie lub dedykowanej pastylki bluetooth.

Nawet przy nieuprawnionej próbie uruchomieniu auta, skrzynia biegów wciąż jest nieaktywna. Aktywacja skrzyni biegów jest możliwa tylko po sparowaniu auta z telefonem lub pastylką (w zależności od wersji).


CENA MONTAŻU (ul. Przemysłowa 6, Luboń) – 2199 zł brutto 

BLOKADA KIEROWNICY

Blokada mechaniczna układu kierownicy montowana jest w samochodach z elektronicznie sterowaną skrzynią biegów. Po zamontowaniu staje się integralną częścią kolumny kierowniczej.

Jej skuteczność polega na całkowitym unieruchomieniu kierownicy za pomocą mechanicznego układu blokującego. 

CENA MONTAŻU (ul. Przemysłowa 6, Luboń) – od 1400 zł brutto

Cena montażu zależy od modelu auta i rocznika.

SIRIUS GPS

Dzięki Sirius śledzisz aktualnie położenie swojego auta, zabezpieczasz je przed kradzieżą i masz stały podgląd jego najważniejszych funkcji z poziomu aplikacji mobilnej.

Sterowanie poprzez aplikację mobilną pozwala na stały podgląd lokalizacji samochodu. Urządzenie regularnie powiadamia Cię o aktualnych parametrach auta.

Każdy z parametrów możesz dowolnie konfigurować. Wśród podstawowych funkcji są: przekroczenie limitu prędkości, opuszczenie określonego obszaru, kąt przechylenia (np. podczas kradzieży felg) lub załączenie się alarmu.

OSŁONA DPF

Montowana w samochodach dostawczych, do podwozia. Montaż nie wymaga ingerencji, ponieważ wykorzystywane są fabryczne otwory.

Osłona zakrywa elementy filtra cząstek stałych DPF i chroni dostęp do tych jego miejsc, które mogą zostać przecięte lub oderwane w celu demontażu przedmiotowego filtra.

CENA MONTAŻU (ul. Przemysłowa 6, Luboń) – 1200 zł brutto

Cena montażu zależy od modelu auta i rocznika.

UMÓW SIĘ NA MONTAŻ

MIEJSCE MONTAŻU:
Ul. Przemysłowa 6, 62-030 Luboń

DANE KONTAKTOWE:

Aldona Linke

Specjalista ds. obsługi klienta
Tel. +48 61 8 933 913
handlowy@niedzwiedz-lock.pl

Anna Kukułka

Specjalista ds. obsługi klienta
Tel. +48 61 8 933 912
handlowy3@niedzwiedz-lock.pl

AUTRYZOWANY PUNKT MONTAŻOWY

Sprawdź gdzie możesz
zamontować nasze blokady

SPRAWDŹ GDZIE MOŻESZ ZAMONTOWAĆ NASZE BLOKADY

Znajdź punkt serwisowy

ZOBACZ RÓWNIEŻ

OSTATNIO NA BLOGU

KLIENCI O NAS

Od wielu lat wszystkie swoje samochody wyposażam w blokady Niedźwiedź-Lock. To rozwiązanie jeszcze nigdy mnie nie zawiodło!
ŁUKASZ SIEDLAREK
Przede wszystkim blokada Niedźwiedź-Lock daje mi poczucie bezpieczeństwa – zawsze jestem pewny, że znajdę mój samochód tam, gdzie go zaparkowałem.
MARCIN JAWORSKI
Dlaczego zdecydowałem się akurat na blokady od Niedźwiedź-Lock? Ze względu na ich wysoką skuteczność, najlepszą jakość wykonania
oraz wygodę użytkowania.
ROBERT BOROWSKI
W przeciwieństwie do zawodnych i awaryjnych zabezpieczeń elektronicznych, blokada skrzyni biegów Niedźwiedź-Lock jest niezastąpiona w każdej sytuacji i w każdym samochodzie.
KACPER HUCZKO
W opinii naszych klientów blokady „Niedźwiedź-Lock” są bardzo skutecznym zabezpieczeniem przed kradzieżą samochodu. Blokady cechują się niską cena, bardzo prostą obsługą i estetycznym wyglądem.
MIROSŁAW HAMPELSKI EWA SZPOT SP. Z O.O.
Wśród wielu rozwiązań dostępnych na rynku, produkty Niedźwiedź-Lock wyróżniają się skutecznością i wysoką jakością. Demontaż możliwy jest jedynie w profesjonalnym warsztacie.
WALDEMAR DUDZIAK POL-CAR DEALER
Od wielu lat nasz serwis montuje popularne Niedźwiadki. Z reguły osoby, które raz zdecydowały się na zakup blokady, instalują to rozwiązanie w kolejnych, nowo zakupionych pojazdach.
MARCIN WOLAK AUTORYZOWANY SALON I SERWIS ŠKODA AUTO NR 035
Blokady od „Niedźwiedź-Lock” są najczęściej wybieranym
przez naszych klientów, zabezpieczeniem mechanicznym samochodów.
MIŁOSZ KACZMAREK TOYOTA-SERVICE R.FIETZ, Your Content Goes Here
Pierwszą blokadę Niedźwiedź-Lock zamontowałam w swoim aucie w 1996 r.. Od tej pory wiem, że to jedyne rozwiązanie w kwestii zabezpieczenia auta. Zapomniałam, czym jest niepokój przed złodziejem.
MAŁGORZATA ROSA
Od wielu lat wszystkie swoje samochody wyposażam w blokady Niedźwiedź-Lock. To rozwiązanie jeszcze nigdy mnie nie zawiodło!
ŁUKASZ SIEDLAREK