ZABEZPIECZ KAMPER

ZABEZPIECZ KAMPERA

Skuteczne zabezpieczenie antykradzieżowe do samochodów typu kamper

ZABEZPIECZ KAMPERA PRZED KRADZIEŻĄ

Za ochronę odpowiadają zabezpieczenia:

  • blokada skrzyni biegów,
  • blokada drzwi, zdalne sterowanie z pilota,
  • mechaniczna blokada klapy przestrzeni ładunkowej,
  • autoalarm z czujnikami w drzwiach,
  • lokalizator GPS zintegrowany z autoalarmem i możliwością zdalnego odłączenia rozrusznika,
  • osłona filtra DPF.

Skuteczny system zabezpieczeń antykradzieżowych do kamperów, stworzony przez firmę Niedźwiedź-Lock.
To jak dotąd najbezpieczniejszy i najwygodniejszy sposób zabezpieczenia pojazdu przed kradzieżą.

KAMPER, KAMPERVAN, PRZYCZEPA KEMPINGOWA

Zabezpieczenie można zamontować w dowolnym pojeździe typu kamper, kampervan czy przyczepa kempingowa. Są one zaprojektowane indywidualnie pod model auta i rodzaj zabudowy.

System działa na wielu płaszczyznach jednocześnie, dzięki czemu skutecznie zabezpiecza pojazd przed kradzieżą i włamaniem. Istnieje możliwość zamontowania tylko poszczególnych zabezpieczeń, według potrzeb Klienta.

Blokady Niedźwiedź-Lock są bardzo proste w obsłudze, jednocześnie nie wpływają na estetykę naszego pojazdu. Są subtelnie ukryte i nie obniżają komfortu użytkowania samochodu.

BLOKADA SKRZYNI BIEGÓW

Blokady skrzyni biegów to najbardziej znany produkt marki Niedźwiedź-Lock. Blokowanie odbywa się poprzez wrzucenie biegu wstecznego i przekręceniu zamka blokady. Blokada skrzyni biegów uniemożliwia zmianę biegów, a w efekcie odjechanie pojazdem.

Zamek został wykonany z hartowanych elementów o podwyższonej odporności, dzięki czemu blokada chroniona jest przed jej uszkodzeniem. Mechaniczna blokada skrzyni biegów to najskuteczniejsze zabezpieczenie auta w dzisiejszych czasach.

Jednak, aby uniemożliwić złodziejowi wejście do pojazdu i udaremnić między innymi kradzież jego wyposażenia w tym naszych rzeczy osobistych należy zamontować blokadę drzwi.

BLOKADA DRZWI I PRZESTRZENI ŁADUNKOWEJ

BLOKADA DRZWI

Blokada drzwi kierowcy, pasażera oraz wejścia strefy mieszkalnej uruchamiana jest zdalnie, z poziomu pilota. Elektroniczne sterowane zamki skutecznie uniemożliwiają otwarcie którejkolwiek pary drzwi.

Elementy blokady umieszczone są wewnątrz drzwi i z perspektywy użytkownika praktycznie niewidoczne. Zamek zaprogramowany jest w taki sposób, aby nie zamknął się wtedy, kiedy drzwi są otwarte. Dzięki temu nie ma ryzyka uszkodzenia karoserii.

System jest niezależny od zamka centralnego działa zarówno przy uruchomionym, jak i wyłączony silniku.

BLOKADA PRZESTRZENI ŁADUNKOWEJ

Mechaniczne zabezpieczenie przestrzeni ładunkowej skutecznie chroni bagaż przed kradzieżą.

Na klapie znajduje się zamek, który blokuje lub odblokowuje specjalny system blokady znajdujący się wewnątrz bagażnika. System można otworzyć od wewnątrz, w razie zagrożenia, np. pożarowego.

Blokada przestrzeni ładunkowej pełni dwie funkcje. Po pierwsze nie pozwala złodziejowi dostać się do pojazdu tą drogą, jednocześnie umożliwiając dostanie się do środka, w razie awarii elektryki.

AUTO ALARM Z CZUJNIKAMI OTWARCIA DRZWI

Odstraszająco na złodzieja zadziała głośna syrena auto alarmu, która wywołana zostanie nawet wtedy, gdy przy zamkniętym aucie i zablokowanych zabezpieczeniach, zostanie pociągnięta klamka którychkolwiek z drzwi w aucie.

LOKALIZATOR GPS – SIRIUS

Sirius nieustanie łączy się z internetem oraz satelitami GPS oraz jest sparowane z auto alarmem.

Użytkownik ma do dyspozycji aplikacje mobilną za pomocą której może śledzić położenie pojazdu na mapie.

W przypadku próby kradzieży i wywołania alarmu właściciel otrzyma stosowne powiadomienie na telefon. Z poziomu telefonu można zdalnie odciąć rozrusznik, udaremniając możliwość uruchomienia silnika przez złodzieja. Lokalizator Sirius oferuje wiele dodatkowych funkcji, które użytkownik może samodzielnie konfigurować. Wśród dostępnych funkcji są: załączenie alarmu czy informacja o opuszczeniu określonego obszaru, przekroczeniu limitu prędkości, a nawet zmianie kąta przechylenia pojazdu, np. podczas kradzieży felg.

Elementy zabezpieczające są zsynchronizowane. Dla przykładu, kiedy drzwi są zabezpieczone, każdorazowe pociągnięcie klamki wyzwoli alarm, a system niezwłocznie wyśle powiadomienie na telefon użytkownika. Dzięki wzajemnej integracji elementów systemu, blokady drzwi mogą być sterowane zarówno z kluczyka, pilota jak i aplikacji mobilnej.

Zaprezentowany system zapewnia kompleksowe zabezpieczenie na każdej płaszczyźnie, dopasowane do indywidualnych wymogów i preferencji użytkownika, a także modelu pojazdu.

BLOKADA DPF

Dopełnieniem zestawu zabezpieczających elementów mechanicznych jest osłona filtra cząstek stałych tzw. DPF’a.

Montowana jest ona do podwozia poprzez wykorzystanie fabrycznych otworów. Zakrywa elementy filtra DPF lub GPF, uniemożliwiając jego demontaż.

Jest to bardzo istotne i potrzebne zabezpieczenie, ponieważ po wycięciu przez złodzieja filtra DPF, auto zostaje unieruchomione, przechodzi w tryb serwisowy i nie ma możliwości poruszania się nim.

Zamontuj blokadę DPF i podróżuj bezpiecznie!

DODATKOWE INFORMACJE

Dział Obsługi Klienta

GALERIA

AUTRYZOWANY PUNKT MONTAŻOWY

Sprawdź gdzie możesz
zamontować nasze blokady

SPRAWDŹ GDZIE MOŻESZ ZAMONTOWAĆ NASZE BLOKADY

Znajdź punkt serwisowy

ZOBACZ RÓWNIEŻ

OSTATNIO NA BLOGU

Dostępny dla ponad 60 marek

Blokada Niedźwiedź-Lock z powodzeniem może być montowana w większości samochodów. Najwięksi producenci samochodów potwierdzają skuteczność blokady, polecając ją jako jedno z najskuteczniejszych rozwiązań w zakresie ochrony antykradzieżowej.

POZNAJ NASZE ZALETY

99% skuteczności

ochrony przed kradzieżą

Najwyższa jakość

potwierdzona atestami

Bezpieczny montaż

i estetyczny wygląd

Polski produkt

doceniony na świecie

KLIENCI O NAS

Od wielu lat wszystkie swoje samochody wyposażam w blokady Niedźwiedź-Lock. To rozwiązanie jeszcze nigdy mnie nie zawiodło!
ŁUKASZ SIEDLAREK
Przede wszystkim blokada Niedźwiedź-Lock daje mi poczucie bezpieczeństwa – zawsze jestem pewny, że znajdę mój samochód tam, gdzie go zaparkowałem.
MARCIN JAWORSKI
Dlaczego zdecydowałem się akurat na blokady od Niedźwiedź-Lock? Ze względu na ich wysoką skuteczność, najlepszą jakość wykonania
oraz wygodę użytkowania.
ROBERT BOROWSKI
W przeciwieństwie do zawodnych i awaryjnych zabezpieczeń elektronicznych, blokada skrzyni biegów Niedźwiedź-Lock jest niezastąpiona w każdej sytuacji i w każdym samochodzie.
KACPER HUCZKO
W opinii naszych klientów blokady „Niedźwiedź-Lock” są bardzo skutecznym zabezpieczeniem przed kradzieżą samochodu. Blokady cechują się niską cena, bardzo prostą obsługą i estetycznym wyglądem.
MIROSŁAW HAMPELSKI EWA SZPOT SP. Z O.O.
Wśród wielu rozwiązań dostępnych na rynku, produkty Niedźwiedź-Lock wyróżniają się skutecznością i wysoką jakością. Demontaż możliwy jest jedynie w profesjonalnym warsztacie.
WALDEMAR DUDZIAK POL-CAR DEALER
Od wielu lat nasz serwis montuje popularne Niedźwiadki. Z reguły osoby, które raz zdecydowały się na zakup blokady, instalują to rozwiązanie w kolejnych, nowo zakupionych pojazdach.
MARCIN WOLAK AUTORYZOWANY SALON I SERWIS ŠKODA AUTO NR 035
Blokady od „Niedźwiedź-Lock” są najczęściej wybieranym
przez naszych klientów, zabezpieczeniem mechanicznym samochodów.
MIŁOSZ KACZMAREK TOYOTA-SERVICE R.FIETZ, Your Content Goes Here
Pierwszą blokadę Niedźwiedź-Lock zamontowałam w swoim aucie w 1996 r.. Od tej pory wiem, że to jedyne rozwiązanie w kwestii zabezpieczenia auta. Zapomniałam, czym jest niepokój przed złodziejem.
MAŁGORZATA ROSA
Od wielu lat wszystkie swoje samochody wyposażam w blokady Niedźwiedź-Lock. To rozwiązanie jeszcze nigdy mnie nie zawiodło!
ŁUKASZ SIEDLAREK