OFERTA DLA FLOT

OFERTA DLA FLOT

Zabezpiecz flotę z Niedźwiedź-Lock’iem

ZABEZPIECZ FLOTĘ Z NIEDŹWIEDŹ-LOCK’iem

Jeśli jesteś przedsiębiorcą, który posiada co najmniej 5 samochodów to mamy dla Ciebie ofertę specjalną!

NIEDŹWIEDŹ-LOCK MA DLA CIEBIE PROPOZYCJĘ NA JESZCZE LEPSZE CENY I ZESTAWY.

Co powiesz na specjalnie przygotowaną ofertę cenową na montaż zabezpieczeń mechanicznych w miejscu, w którym prowadzisz działalność?

Nie musisz nigdzie jechać, martwić się i ponosić dodatkowych kosztów, gdyż to nasi mechanicy przyjadą do Ciebie i zabezpieczą Twoje auta przed kradzieżą.

SKONTAKTUJ SIĘ Z JEDNYM Z NASZYCH PRZEDSTAWICIELI 

AUTRYZOWANY PUNKT MONTAŻOWY

Sprawdź gdzie możesz
zamontować nasze blokady

SPRAWDŹ GDZIE MOŻESZ ZAMONTOWAĆ NASZE BLOKADY

Znajdź punkt serwisowy

ZOBACZ RÓWNIEŻ

OSTATNIO NA BLOGU

Dostępny dla ponad 60 marek

Blokada Niedźwiedź-Lock z powodzeniem może być montowana w większości samochodów. Najwięksi producenci samochodów potwierdzają skuteczność blokady, polecając ją jako jedno z najskuteczniejszych rozwiązań w zakresie ochrony antykradzieżowej.

Po co blokada skoro mamy ubezpieczenie?

Czy Twoje auta są odpowiednio zabezpieczone przed próbą kradzieży? – Jeśli w tym miejscu przez chwilę się zawahałeś, to znak, że warto pomyśleć o dodatkowym, skutecznym zabezpieczeniu floty, którą dysponujesz.

Otóż, nie zawsze wartość wypłaconego ubezpieczenia pokrywa wartość skradzionego auta. Dodatkowo, jeżeli jesteś właścicielem floty to znak, że samochody w Twojej firmie to bardzo istotny element. Proces związany z otrzymaniem pieniędzy z ubezpieczenia jest  długotrwały. Twój pracownik pozbawiony zostanie narzędzia pracy, a co za tym idzie, tracisz pieniądze. Jak? Przykładowo: opóźniona dostawa towaru do klienta, nieobecność na umówionym spotkaniu, przerwa w odwiedzaniu kontrahentów i przedstawieniu nowych opcji/promocji/ofert.

 Cała procedura związana z ubezpieczeniem będzie kosztować Cię sporo nerwów i pieniędzy, więc warto tego uniknąć!

SKUTECZNA OCHRONA AUTA PRZED KRADZIEŻĄ AUTA FLOTOWEGO

Niedźwiedź-Lock to mechaniczne zabezpieczenie, zaprojektowane przez profesjonalistów i wykonane z najwyższej jakości materiałów, które skutecznie zabezpiecza auto przed kradzieżą. W naszej ofercie posiadamy blokady drążka zmiany biegów, blokady kierownicy, blokady przestrzeni ładunkowej CARGO LOCK oraz blokady dedykowane do samochodów BMW – Joylock BMW.

Aby poznać szczegóły naszych zabezpieczeń wystarczy, że klikniesz w interesujący Cię produkt:

>>Blokady kierownicy<<  >>Blokady skrzyni biegów<<  >>Blokada JOYLOCK<<

POZNAJ OFERTĘ SPECJALNĄ SKIEROWANĄ DO FLOT

Oferta „ZABEZPIECZ FLOTĘ Z NIEDŹWIEDŹ-LOCK’iem” przygotowywana jest indywidualnie. Cena zależy od ilości zabezpieczanych aut, rodzaju zabezpieczenia oraz miejsca montażu. Aby poznać ofertę cenową skierowaną do Twojej firmy wystarczy, że skontaktujesz się z nami przez formularz kontaktowy, bezpośrednio na adres mailowy: m.forysiak@niedzwiedz-lock.pl lub zadzwonisz na numer: 502 611 471
Po krótkiej rozmowie przygotujemy dla Ciebie ofertę idealną dla Twoich potrzeb.

POZNAJ NASZE ZALETY

99% skuteczności

ochrony przed kradzieżą

Najwyższa jakość

potwierdzona atestami

Bezpieczny montaż

i estetyczny wygląd

Polski produkt

doceniony na świecie

KLIENCI O NAS

Od wielu lat wszystkie swoje samochody wyposażam w blokady Niedźwiedź-Lock. To rozwiązanie jeszcze nigdy mnie nie zawiodło!
ŁUKASZ SIEDLAREK
Przede wszystkim blokada Niedźwiedź-Lock daje mi poczucie bezpieczeństwa – zawsze jestem pewny, że znajdę mój samochód tam, gdzie go zaparkowałem.
MARCIN JAWORSKI
Dlaczego zdecydowałem się akurat na blokady od Niedźwiedź-Lock? Ze względu na ich wysoką skuteczność, najlepszą jakość wykonania
oraz wygodę użytkowania.
ROBERT BOROWSKI
W przeciwieństwie do zawodnych i awaryjnych zabezpieczeń elektronicznych, blokada skrzyni biegów Niedźwiedź-Lock jest niezastąpiona w każdej sytuacji i w każdym samochodzie.
KACPER HUCZKO
W opinii naszych klientów blokady „Niedźwiedź-Lock” są bardzo skutecznym zabezpieczeniem przed kradzieżą samochodu. Blokady cechują się niską cena, bardzo prostą obsługą i estetycznym wyglądem.
MIROSŁAW HAMPELSKI EWA SZPOT SP. Z O.O.
Wśród wielu rozwiązań dostępnych na rynku, produkty Niedźwiedź-Lock wyróżniają się skutecznością i wysoką jakością. Demontaż możliwy jest jedynie w profesjonalnym warsztacie.
WALDEMAR DUDZIAK POL-CAR DEALER
Od wielu lat nasz serwis montuje popularne Niedźwiadki. Z reguły osoby, które raz zdecydowały się na zakup blokady, instalują to rozwiązanie w kolejnych, nowo zakupionych pojazdach.
MARCIN WOLAK AUTORYZOWANY SALON I SERWIS ŠKODA AUTO NR 035
Blokady od „Niedźwiedź-Lock” są najczęściej wybieranym
przez naszych klientów, zabezpieczeniem mechanicznym samochodów.
MIŁOSZ KACZMAREK TOYOTA-SERVICE R.FIETZ, Your Content Goes Here
Pierwszą blokadę Niedźwiedź-Lock zamontowałam w swoim aucie w 1996 r.. Od tej pory wiem, że to jedyne rozwiązanie w kwestii zabezpieczenia auta. Zapomniałam, czym jest niepokój przed złodziejem.
MAŁGORZATA ROSA
Od wielu lat wszystkie swoje samochody wyposażam w blokady Niedźwiedź-Lock. To rozwiązanie jeszcze nigdy mnie nie zawiodło!
ŁUKASZ SIEDLAREK