Oferta dla flot

Zabezpiecz flotę z Niedźwiedź-Lock'iem

ZABEZPIECZ FLOTĘ Z NIEDŹWIEDŹ-LOCK’iem

Jeśli jesteś przedsiębiorcą, który posiada co najmniej 5 samochodów to mamy dla Ciebie ofertę specjalną!

Czy Twoje auta są odpowiednio zabezpieczone przed próbą kradzieży? – Jeśli w tym miejscu przez chwilę się zawahałeś, to znak, że warto pomyśleć o dodatkowym, skutecznym zabezpieczeniu floty, którą dysponujesz.

 

Niedźwiedź-Lock ma dla Ciebie propozycję.

Co powiesz na specjalnie przygotowaną ofertę cenową na montaż zabezpieczeń mechanicznych w miejscu, w którym prowadzisz działalność?

Nie musisz nigdzie jechać, martwić się i ponosić dodatkowych kosztów, gdyż to nasi mechanicy przyjadą do Ciebie i zabezpieczą Twoje auta przed kradzieżą.

 

Po co blokada skoro mamy ubezpieczenie?

Otóż, nie zawsze wartość wypłaconego ubezpieczenia pokrywa wartość skradzionego auta. Dodatkowo, jeżeli jesteś właścicielem floty to znak, że samochody w Twojej firmie to bardzo istotny element. Proces związany z otrzymaniem pieniędzy z ubezpieczenia jest  długotrwały. Twój pracownik pozbawiony zostanie narzędzia pracy, a co za tym idzie, tracisz pieniądze. Jak? Przykładowo: opóźniona dostawa towaru do klienta, nieobecność na umówionym spotkaniu, przerwa w odwiedzaniu kontrahentów i przedstawieniu nowych opcji/promocji/ofert.

 Cała procedura związana z ubezpieczeniem będzie kosztować Cię sporo nerwów i pieniędzy, więc warto tego uniknąć!

flota bearlock3 flota bearlock2 flota bearlock

 

Skuteczna ochrona auta przed kradzieżą auta flotowego

Niedźwiedź-Lock to mechaniczne zabezpieczenie, zaprojektowane przez profesjonalistów i wykonane z najwyższej jakości materiałów, które skutecznie zabezpiecza auto przed kradzieżą. W naszej ofercie posiadamy blokady drążka zmiany biegów, blokady kierownicy, blokady przestrzeni ładunkowej CARGO LOCK oraz blokady dedykowane do samochodów BMW – Joylock BMW.

Aby poznać szczegóły naszych zabezpieczeń wystarczy, że klikniesz w interesujący Cię produkt:

>>Blokady kierownicy<<  >>Blokady skrzyni biegów<<  >>Blokada JOYLOCK<<

 

Poznaj ofertę specjalną skierowaną do FLOT

Oferta „ZABEZPIECZ FLOTĘ Z NIEDŹWIEDŹ-LOCK’iem” przygotowywana jest indywidualnie. Cena zależy od ilości zabezpieczanych aut, rodzaju zabezpieczenia oraz miejsca montażu. Aby poznać ofertę cenową skierowaną do Twojej firmy wystarczy, że skontaktujesz się z nami przez formularz kontaktowy, bezpośrednio na adres mailowy: m.forysiak@niedzwiedz-lock.pl lub zadzwonisz na numer: 507 929 066
Po krótkiej rozmowie przygotujemy dla Ciebie ofertę idealną dla Twoich potrzeb.

Sprawdź gdzie możesz zamontować nasze blokady

Autoryzowany punkt montażowy

Dostępny dla
ponad 60 marek

Blokada Niedźwiedź-Lock z powodzeniem może być montowana w większości samochodów. Najwięksi producenci samochodów potwierdzają skuteczność blokady, polecając ją jako jedno z najskuteczniejszych rozwiązań w zakresie ochrony antykradzieżowej.

Zobacz galerię
Realizacji

Poznaj nasze zalety

99% skuteczności
ochrony przed kradzieżą

Najwyższa jakość
potwierdzona atestami

Bezpieczny montaż
i estetyczny wygląd

Polski produkt
doceniony na świecie

Klienci o nas

Od wielu lat wszystkie swoje samochody wyposażam w blokady Niedźwiedź-Lock. To rozwiązanie jeszcze nigdy mnie nie zawiodło!

Łukasz Siedlarek

Przede wszystkim blokada Niedźwiedź-Lock daje mi poczucie bezpieczeństwa - zawsze jestem pewny, że znajdę mój samochód tam, gdzie go zaparkowałem. 

Marcin Jaworski

Dlaczego zdecydowałem się akurat na blokady od Niedźwiedź-Lock? Ze względu na ich wysoką skuteczność, najlepszą jakość wykonania
oraz wygodę użytkowania.

Robert Borowski

W przeciwieństwie do zawodnych i awaryjnych zabezpieczeń elektronicznych, blokada skrzyni biegów Niedźwiedź-Lock jest niezastąpiona w każdej sytuacji i w każdym samochodzie.

Kacper Huczko

W opinii naszych klientów blokady "Niedźwiedź-Lock" są bardzo skutecznym zabezpieczeniem przed kradzieżą samochodu. Blokady cechują się niską cena, bardzo prostą obsługą i estetycznym wyglądem.

Mirosław Hampelski
Ewa Szpot Sp. z o.o.

Wśród wielu rozwiązań dostępnych na rynku, produkty Niedźwiedź-Lock wyróżniają się skutecznością i wysoką jakością. Demontaż możliwy jest jedynie w profesjonalnym warsztacie.

Waldemar Dudziak
Pol-Car Dealer

Od wielu lat nasz serwis montuje popularne Niedźwiadki. Z reguły osoby, które raz zdecydowały się na zakup blokady, instalują to rozwiązanie w kolejnych, nowo zakupionych pojazdach.

Marcin Wolak
Autoryzowany Salon i Serwis ŠKODA Auto nr 035

Blokady od „Niedźwiedź-Lock” są najczęściej wybieranym
przez naszych klientów, zabezpieczeniem mechanicznym samochodów.

 

Miłosz Kaczmarek
Toyota-Service R.Fietz

Pierwszą blokadę Niedźwiedź-Lock zamontowałam w swoim aucie w 1996 r.. Od tej pory wiem, że to jedyne rozwiązanie w kwestii zabezpieczenia auta. Zapomniałam, czym jest niepokój przed złodziejem.

Małgorzata Rosa