KOSZT MONTAŻU

KOSZT MONTAŻU

SKUTECZNE ZABEZPIECZENIE

Skuteczne zabezpieczenie antykradzieżowe w atrakcyjnej cenie.

W zależności od rodzaju auta blokada wraz z kosztem montażu zaczyna się od 1200 zł. Cena jest uzależniona od pracochłonności związanej z montażem blokady oraz od warsztatu, w którym blokada jest montowana.

Skontaktuj się z naszym Działem Handlowym, aby poznać dokładną cenę blokady wraz z montażem:

Wyślij zapytanie

Sprawdź gdzie znajduje się najbliższy punkt montażowy:

Pokaż mapę

DOBRA CENA

Nasza firma jest liderem na rynku krajowym w projektowaniu i produkcji skutecznych zabezpieczeń antykradzieżowych. Zespół, który tworzymy, stawia przede wszystkim na innowacyjność i realizację potrzeb klienta. Nasza oferta składa się z produktów służących zwiększeniu bezpieczeństwa Państwa samochodu. Zabezpieczenia Niedźwiedź-Lock wyróżnia niezawodność i atrakcyjna cena.

WARIANTY ZABEZPIECZEŃ SAMOCHODÓW

BLOKADY MECHANICZNE KIEROWNICY

Nasze systemy unieruchamiające kierownicę cechują się największą skutecznością na rynku. Montowane są na stałe, pod kolumną kierowniczą. Do blokady dołączany jest klucz. Po jego przekręceniu, bolec unieruchamia kierownicę w jednym położeniu. Dodatkowo nasze blokady kierownicy wykonane są z najlepszej jakości materiałów, które pozyskujemy od renomowanych dostawców. Ceny naszych blokad kierownicy zależą od modelu zabezpieczenia oraz marki Państwa samochodu.

BLOKADY SKRZYNI BIEGÓW

Nasze blokady układu skrzyni biegów montowane są na stałe w nadwoziu samochodu, co uniemożliwia potencjalną kradzież Państwa auta. Nasze blokady sprawdzają się zarówno w przypadku manualnej, jak i automatycznej skrzyni biegów. Produkty firmy Niedźwiedź-Lock posiadają renomowany certyfikat TUV. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem. Nasze blokady można kupić w bardzo atrakcyjnej cenie. Koszt zakupu i montażu blokady zależy od wybranego modelu układu zabezpieczeń oraz marki samochodu.

BLOKADY WYRÓŻNIONE CERTYFIKATAMI

Nasze blokady zostały wyróżnione certyfikatami niezależnych instytucji, co gwarantuje najwyższą jakość wykonania urządzeń. Zabezpieczenia Niedźwiedź-Lock posiadają takie certyfikaty jak niemiecki TUV oraz certyfikat Instytutu Mechaniki Precyzyjnej. Antykradzieżowe zabezpieczenia samochodów są dostępne dla kierowców z całej Polski, w atrakcyjnej cenie. Z usług montażu można skorzystać w kilkudziesięciu autoryzowanych punktach montażowych oraz bezpośrednio u dealerów, którzy ściśle współpracują z naszą firmą. Nasza oferta obejmuje również blokady automatycznej skrzyni biegów.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

OSTATNIO NA BLOGU

AUTRYZOWANY PUNKT MONTAŻOWY

Sprawdź gdzie możesz
zamontować nasze blokady

SPRAWDŹ GDZIE MOŻESZ ZAMONTOWAĆ NASZE BLOKADY

Znajdź punkt serwisowy

KLIENCI O NAS

Od wielu lat wszystkie swoje samochody wyposażam w blokady Niedźwiedź-Lock. To rozwiązanie jeszcze nigdy mnie nie zawiodło!
ŁUKASZ SIEDLAREK
Przede wszystkim blokada Niedźwiedź-Lock daje mi poczucie bezpieczeństwa – zawsze jestem pewny, że znajdę mój samochód tam, gdzie go zaparkowałem.
MARCIN JAWORSKI
Dlaczego zdecydowałem się akurat na blokady od Niedźwiedź-Lock? Ze względu na ich wysoką skuteczność, najlepszą jakość wykonania
oraz wygodę użytkowania.
ROBERT BOROWSKI
W przeciwieństwie do zawodnych i awaryjnych zabezpieczeń elektronicznych, blokada skrzyni biegów Niedźwiedź-Lock jest niezastąpiona w każdej sytuacji i w każdym samochodzie.
KACPER HUCZKO
W opinii naszych klientów blokady „Niedźwiedź-Lock” są bardzo skutecznym zabezpieczeniem przed kradzieżą samochodu. Blokady cechują się niską cena, bardzo prostą obsługą i estetycznym wyglądem.
MIROSŁAW HAMPELSKI EWA SZPOT SP. Z O.O.
Wśród wielu rozwiązań dostępnych na rynku, produkty Niedźwiedź-Lock wyróżniają się skutecznością i wysoką jakością. Demontaż możliwy jest jedynie w profesjonalnym warsztacie.
WALDEMAR DUDZIAK POL-CAR DEALER
Od wielu lat nasz serwis montuje popularne Niedźwiadki. Z reguły osoby, które raz zdecydowały się na zakup blokady, instalują to rozwiązanie w kolejnych, nowo zakupionych pojazdach.
MARCIN WOLAK AUTORYZOWANY SALON I SERWIS ŠKODA AUTO NR 035
Blokady od „Niedźwiedź-Lock” są najczęściej wybieranym
przez naszych klientów, zabezpieczeniem mechanicznym samochodów.
MIŁOSZ KACZMAREK TOYOTA-SERVICE R.FIETZ, Your Content Goes Here
Pierwszą blokadę Niedźwiedź-Lock zamontowałam w swoim aucie w 1996 r.. Od tej pory wiem, że to jedyne rozwiązanie w kwestii zabezpieczenia auta. Zapomniałam, czym jest niepokój przed złodziejem.
MAŁGORZATA ROSA
Od wielu lat wszystkie swoje samochody wyposażam w blokady Niedźwiedź-Lock. To rozwiązanie jeszcze nigdy mnie nie zawiodło!
ŁUKASZ SIEDLAREK