Blokada kierownicy

Skuteczne zabezpieczenie antykradzieżowe w atrakcyjnej cenie

 

Blokady układu kierownicy

Mechaniczna blokada układu kierownicy stosowana jest w samochodach z elektronicznie sterowaną skrzynią biegów. Po zamontowaniu staje się integralną częścią kolumny kierowniczej. Jej skuteczność bazuje na całkowitym unieruchomieniu kierownicy za pomocą mechanicznego układu blokującego. Ważną zaletą montażu blokady kierownicy jest atrakcyjna cena.

Wstep

Bezpieczeństwo w dobrym stylu

Galeria

Bezpieczeństwo w każdym wymiarze

Estetyczna i wygodna

Blokada kierownicy montowana jest w taki sposób, aby nie ingerować w styl wnętrza samochodu. Jest ergonomiczna i nie zabiera przestrzeni kierowcy, ani pasażerowi. Po montażu jest dyskretnie wkomponowana w obudowę układu kierowniczego i obsługiwana w prosty sposób za pomocą kluczyka.

Montaż bez ryzyka

Montaż blokady układu kierowniczego odbywa się w specjalistycznych warsztatach i trwa nawet kilka godzin. Z tego powodu również demontaż wymaga wizyty w warsztacie i jest niemożliwy do przeprowadzenia bez profesjonalnego sprzętu. 

Bezpieczeństwo pasażerów

Blokada kierownicy nie ma wpływu na komfort prowadzenia samochodu i na bezpieczeństwo. Montaż nie obniża skuteczności systemu uruchamiającego poduszki powietrzne i nie blokuje kierownicy podczas czołowego zderzenia samochodu.  

 

ZALETY BLOKAD NIEDŹWIEDŹ-LOCK

  • skuteczne narzędzie zabezpieczające przed kradzieżą,
  • konkurencyjna cena w porównaniu do innych form zabezpieczeń,
  • jakość potwierdzona testami niezależnych instytucji,
  • certyfikaty TUV, SCM, IMP
ZALETY BLOKAD NIEDŹWIEDŹ-LOCK

 

SKUTECZNOŚĆ POTWIERDZONA CERTYFIKATAMI

Skuteczność blokad antykradzieżowych potwierdzają testy niezależnych instytucji. Produkty Niedźwiedź-Lock zostały wyróżnione atestami i certyfikatami TUV, SCM, IMP. Są to europejskie wyróżnienia przyznawane za efektywność oferowanych produktów. Montaż blokad antykradzieżowych firmy Niedźwiedź-Lock oparty jest o najnowsze rozwiązania technologiczne i wiedzę ekspertów

SKUTECZNOŚĆ POTWIERDZONA CERTYFIKATAMI

 

BEZPIECZEŃSTWO I MONTAŻ

Produkty Niedźwiedź-Lock można zamontować w wielu punktach serwisowych oraz u najlepszych dealerów samochodowych. Odpowiednio przeprowadzony montaż blokady przeciwkradzieżowej zapewnia prawidłowe działanie. Blokady montujemy w taki sposób, aby nie naruszyć innych części samochodu i nie doprowadzić do utraty gwarancji. Samochody z zabezpieczeniami od Niedźwiedź-Lock zawsze wyglądają estetycznie.

BEZPIECZEŃSTWO I MONTAŻ

 

DESIGN I PRODUKT

Firma Niedźwiedź-Lock posiada w swojej ofercie blokadę na układ kierownicy. Jest to niezawodne zabezpieczenie antykradzieżowe dedykowane dla samochodów z elektroniczną skrzynią biegów. Produkty firmy Niedźwiedź-Lock to w pełni mechaniczne systemy. Nie ulegają awariom, a ich wykonanie daje pewność na lata. System blokujący Niedźwiedź-Lock powoduje pełne unieruchomienie układu kierowniczego.

DESIGN I PRODUKT

Sprawdź gdzie możesz zamontować nasze blokady

Autoryzowany punkt montażowy

Dostępny dla
ponad 60 marek

Blokada Niedźwiedź-Lock z powodzeniem może być montowana w większości samochodów. Najwięksi producenci samochodów potwierdzają skuteczność blokady, polecając ją jako jedno z najskuteczniejszych rozwiązań w zakresie ochrony antykradzieżowej.

Zobacz galerię
Realizacji

Poznaj nasze zalety

99% skuteczności
ochrony przed kradzieżą

Najwyższa jakość
potwierdzona atestami

Bezpieczny montaż
i estetyczny wygląd

Polski produkt
doceniony na świecie

Klienci o nas

Od wielu lat wszystkie swoje samochody wyposażam w blokady Niedźwiedź-Lock. To rozwiązanie jeszcze nigdy mnie nie zawiodło!

Łukasz Siedlarek

Przede wszystkim blokada Niedźwiedź-Lock daje mi poczucie bezpieczeństwa - zawsze jestem pewny, że znajdę mój samochód tam, gdzie go zaparkowałem. 

Marcin Jaworski

Dlaczego zdecydowałem się akurat na blokady od Niedźwiedź-Lock? Ze względu na ich wysoką skuteczność, najlepszą jakość wykonania
oraz wygodę użytkowania.

Robert Borowski

W przeciwieństwie do zawodnych i awaryjnych zabezpieczeń elektronicznych, blokada skrzyni biegów Niedźwiedź-Lock jest niezastąpiona w każdej sytuacji i w każdym samochodzie.

Kacper Huczko

W opinii naszych klientów blokady "Niedźwiedź-Lock" są bardzo skutecznym zabezpieczeniem przed kradzieżą samochodu. Blokady cechują się niską cena, bardzo prostą obsługą i estetycznym wyglądem.

Mirosław Hampelski
Ewa Szpot Sp. z o.o.

Wśród wielu rozwiązań dostępnych na rynku, produkty Niedźwiedź-Lock wyróżniają się skutecznością i wysoką jakością. Demontaż możliwy jest jedynie w profesjonalnym warsztacie.

Waldemar Dudziak
Pol-Car Dealer

Od wielu lat nasz serwis montuje popularne Niedźwiadki. Z reguły osoby, które raz zdecydowały się na zakup blokady, instalują to rozwiązanie w kolejnych, nowo zakupionych pojazdach.

Marcin Wolak
Autoryzowany Salon i Serwis ŠKODA Auto nr 035

Blokady od „Niedźwiedź-Lock” są najczęściej wybieranym
przez naszych klientów, zabezpieczeniem mechanicznym samochodów.

 

Miłosz Kaczmarek
Toyota-Service R.Fietz

Pierwszą blokadę Niedźwiedź-Lock zamontowałam w swoim aucie w 1996 r.. Od tej pory wiem, że to jedyne rozwiązanie w kwestii zabezpieczenia auta. Zapomniałam, czym jest niepokój przed złodziejem.

Małgorzata Rosa