BLOKADA KIEROWNICY

BLOKADA KIEROWNICY

Skuteczne zabezpieczenie antykradzieżowe w atrakcyjnej cenie

BLOKADY UKŁADU KIEROWNICY

Mechaniczna blokada układu kierownicy stosowana jest w samochodach z elektronicznie sterowaną skrzynią biegów. Po zamontowaniu staje się integralną częścią kolumny kierowniczej. Jej skuteczność bazuje na całkowitym unieruchomieniu kierownicy za pomocą mechanicznego układu blokującego. Ważną zaletą montażu blokady kierownicy jest atrakcyjna cena.

BEZPIECZEŃSTWO W KAŻDYM WYMIARZE

BEZPIECZEŃSTWO W KAŻDYM WYMIARZE

Estetyczna i wygodna

Blokada kierownicy montowana jest w taki sposób, aby nie ingerować w styl wnętrza samochodu. Jest ergonomiczna i nie zabiera przestrzeni kierowcy, ani pasażerowi. Po montażu jest dyskretnie wkomponowana w obudowę układu kierowniczego i obsługiwana w prosty sposób za pomocą kluczyka.

Montaż bez ryzyka

Montaż blokady układu kierowniczego odbywa się w specjalistycznych warsztatach i trwa nawet kilka godzin. Z tego powodu również demontaż wymaga wizyty w warsztacie i jest niemożliwy do przeprowadzenia bez profesjonalnego sprzętu.

Bezpieczeństwo pasażerów

Blokada kierownicy nie ma wpływu na komfort prowadzenia samochodu i na bezpieczeństwo. Montaż nie obniża skuteczności systemu uruchamiającego poduszki powietrzne i nie blokuje kierownicy podczas czołowego zderzenia samochodu.

ZALETY BLOKAD NIEDŹWIEDŹ-LOCK

  • skuteczne narzędzie zabezpieczające przed kradzieżą,
  • konkurencyjna cena w porównaniu do innych form zabezpieczeń,
  • jakość potwierdzona testami niezależnych instytucji,
  • certyfikaty TUV, SCM, IMP

SKUTECZNOŚĆ POTWIERDZONA CERTYFIKATAMI

Skuteczność blokad antykradzieżowych potwierdzają testy niezależnych instytucji. Produkty Niedźwiedź-Lock zostały wyróżnione atestami i certyfikatami TUV, SCM, IMP. Są to europejskie wyróżnienia przyznawane za efektywność oferowanych produktów. Montaż blokad antykradzieżowych firmy Niedźwiedź-Lock oparty jest o najnowsze rozwiązania technologiczne i wiedzę ekspertów

BEZPIECZEŃSTWO I MONTAŻ

Produkty Niedźwiedź-Lock można zamontować w wielu punktach serwisowych oraz u najlepszych dealerów samochodowych. Odpowiednio przeprowadzony montaż blokady przeciwkradzieżowej zapewnia prawidłowe działanie. Blokady montujemy w taki sposób, aby nie naruszyć innych części samochodu i nie doprowadzić do utraty gwarancji. Samochody z zabezpieczeniami od Niedźwiedź-Lock zawsze wyglądają estetycznie.

DESIGN I PRODUKT

Firma Niedźwiedź-Lock posiada w swojej ofercie blokadę na układ kierownicy. Jest to niezawodne zabezpieczenie antykradzieżowe dedykowane dla samochodów z elektroniczną skrzynią biegów. Produkty firmy Niedźwiedź-Lock to w pełni mechaniczne systemy. Nie ulegają awariom, a ich wykonanie daje pewność na lata. System blokujący Niedźwiedź-Lock powoduje pełne unieruchomienie układu kierowniczego.

AUTRYZOWANY PUNKT MONTAŻOWY

Sprawdź gdzie możesz
zamontować nasze blokady

SPRAWDŹ GDZIE MOŻESZ ZAMONTOWAĆ NASZE BLOKADY

Znajdź punkt serwisowy

ZOBACZ RÓWNIEŻ

OSTATNIO NA BLOGU

Dostępny dla ponad 60 marek

Blokada Niedźwiedź-Lock z powodzeniem może być montowana w większości samochodów. Najwięksi producenci samochodów potwierdzają skuteczność blokady, polecając ją jako jedno z najskuteczniejszych rozwiązań w zakresie ochrony antykradzieżowej.

POZNAJ NASZE ZALETY

99% skuteczności

ochrony przed kradzieżą

Najwyższa jakość

potwierdzona atestami

Bezpieczny montaż

i estetyczny wygląd

Polski produkt

doceniony na świecie

KLIENCI O NAS

Od wielu lat wszystkie swoje samochody wyposażam w blokady Niedźwiedź-Lock. To rozwiązanie jeszcze nigdy mnie nie zawiodło!
ŁUKASZ SIEDLAREK
Przede wszystkim blokada Niedźwiedź-Lock daje mi poczucie bezpieczeństwa – zawsze jestem pewny, że znajdę mój samochód tam, gdzie go zaparkowałem.
MARCIN JAWORSKI
Dlaczego zdecydowałem się akurat na blokady od Niedźwiedź-Lock? Ze względu na ich wysoką skuteczność, najlepszą jakość wykonania
oraz wygodę użytkowania.
ROBERT BOROWSKI
W przeciwieństwie do zawodnych i awaryjnych zabezpieczeń elektronicznych, blokada skrzyni biegów Niedźwiedź-Lock jest niezastąpiona w każdej sytuacji i w każdym samochodzie.
KACPER HUCZKO
W opinii naszych klientów blokady „Niedźwiedź-Lock” są bardzo skutecznym zabezpieczeniem przed kradzieżą samochodu. Blokady cechują się niską cena, bardzo prostą obsługą i estetycznym wyglądem.
MIROSŁAW HAMPELSKI EWA SZPOT SP. Z O.O.
Wśród wielu rozwiązań dostępnych na rynku, produkty Niedźwiedź-Lock wyróżniają się skutecznością i wysoką jakością. Demontaż możliwy jest jedynie w profesjonalnym warsztacie.
WALDEMAR DUDZIAK POL-CAR DEALER
Od wielu lat nasz serwis montuje popularne Niedźwiadki. Z reguły osoby, które raz zdecydowały się na zakup blokady, instalują to rozwiązanie w kolejnych, nowo zakupionych pojazdach.
MARCIN WOLAK AUTORYZOWANY SALON I SERWIS ŠKODA AUTO NR 035
Blokady od „Niedźwiedź-Lock” są najczęściej wybieranym
przez naszych klientów, zabezpieczeniem mechanicznym samochodów.
MIŁOSZ KACZMAREK TOYOTA-SERVICE R.FIETZ, Your Content Goes Here
Pierwszą blokadę Niedźwiedź-Lock zamontowałam w swoim aucie w 1996 r.. Od tej pory wiem, że to jedyne rozwiązanie w kwestii zabezpieczenia auta. Zapomniałam, czym jest niepokój przed złodziejem.
MAŁGORZATA ROSA
Od wielu lat wszystkie swoje samochody wyposażam w blokady Niedźwiedź-Lock. To rozwiązanie jeszcze nigdy mnie nie zawiodło!
ŁUKASZ SIEDLAREK