BLOKADA PRZESTRZENI ŁADUNKOWEJ – CARGO

BLOKADA PRZESTRZENI ŁADUNKOWEJ – CARGO

Zabezpieczenie CARGO-LOCK

Blokada CARGO-LOCK to zaawansowane zabezpieczenie przestrzeni ładunkowej pojazdu. System został opracowany przez dział konstrukcji firmy Niedźwiedź-Lock bazując na wieloletnim doświadczeniu w dziedzinie zabezpieczeń antykradzieżowych.

Działanie i obsługa blokady

Jego działanie polega na dodatkowym zablokowaniu drzwi tylnych i bocznych samochodu dostawczego. Całość jest obsługiwana zamkiem znajdującym się wewnątrz kabiny kierownicy, bezpośrednio na drzwiach lub za pomocą pilota.

INNOWACYJNE ROZWIĄZANIE

NOWOŚĆ!

Sterowanie blokadą może również odbywać się za pomocą aplikacji, do której dostęp nadany mają jedynie osoby wyznaczone przez właściciela pojazdu!

Pełna kontrola nad ładunkiem

Chcesz pochwalić się klientom, że nawet kierowcy nie mają dostępu do ładunku ? A może chcesz mu dać możliwość sprawdzenia lokalizacji pojazdu ?

To rozwiązanie jest dla Ciebie!

GALERIA

BLOKADA STEROWANA PILOTEM

Sterowanie blokadą może również odbywać się za pomocą pilota, dzięki czemu użytkowanie jest bardzo proste i komfortowe. Cały mechanizm jest taki sam jak w przypadku podstawowej blokady CARGO.

Pełna kontrola nad ładunkiem

Chcesz pochwalić się klientom, że nawet kierowcy nie mają dostępu do ładunku ? A może chcesz mu dać możliwość sprawdzenia lokalizacji pojazdu ?

To rozwiązanie jest dla Ciebie!

ZABEZPIECZENIE ZGODNE Z CERTYFIKATEM TAPA

Twoja firma ubiega się o certyfikat TAPA? A może chcesz spełnić wymogi stawiane przez tę organizację?

Zabezpieczenie CARGO okaże się odpowiednie pod tym kątem.

Posiadamy doświadczenie w wyposażaniu aut, które pomyślnie przeszły cały proces certyfikacji TAPA.

Tworzymy indywidualne produkty pod klienta, w 100% dopasowane do Jego potrzeb oraz wymagań TAPA.

Bazując na naszym 40 letnim doświadczeniu w branży zabezpieczeń antywłamaniowych oraz antykradzieżowych potrafimy zmienić auto dostawcze w fortecę nie do zdobycia!

Potrzebujesz więcej informacji? Zapraszamy do kontaktu.

AUTRYZOWANY PUNKT MONTAŻOWY

Sprawdź gdzie możesz
zamontować nasze blokady

SPRAWDŹ GDZIE MOŻESZ ZAMONTOWAĆ NASZE BLOKADY

Znajdź punkt serwisowy

ZOBACZ RÓWNIEŻ

OSTATNIO NA BLOGU

Dostępny dla ponad 60 marek

Blokada Niedźwiedź-Lock z powodzeniem może być montowana w większości samochodów. Najwięksi producenci samochodów potwierdzają skuteczność blokady, polecając ją jako jedno z najskuteczniejszych rozwiązań w zakresie ochrony antykradzieżowej.

POZNAJ NASZE ZALETY

99% skuteczności

ochrony przed kradzieżą

Najwyższa jakość

potwierdzona atestami

Bezpieczny montaż

i estetyczny wygląd

Polski produkt

doceniony na świecie

KLIENCI O NAS

Od wielu lat wszystkie swoje samochody wyposażam w blokady Niedźwiedź-Lock. To rozwiązanie jeszcze nigdy mnie nie zawiodło!
ŁUKASZ SIEDLAREK
Przede wszystkim blokada Niedźwiedź-Lock daje mi poczucie bezpieczeństwa – zawsze jestem pewny, że znajdę mój samochód tam, gdzie go zaparkowałem.
MARCIN JAWORSKI
Dlaczego zdecydowałem się akurat na blokady od Niedźwiedź-Lock? Ze względu na ich wysoką skuteczność, najlepszą jakość wykonania
oraz wygodę użytkowania.
ROBERT BOROWSKI
W przeciwieństwie do zawodnych i awaryjnych zabezpieczeń elektronicznych, blokada skrzyni biegów Niedźwiedź-Lock jest niezastąpiona w każdej sytuacji i w każdym samochodzie.
KACPER HUCZKO
W opinii naszych klientów blokady „Niedźwiedź-Lock” są bardzo skutecznym zabezpieczeniem przed kradzieżą samochodu. Blokady cechują się niską cena, bardzo prostą obsługą i estetycznym wyglądem.
MIROSŁAW HAMPELSKI EWA SZPOT SP. Z O.O.
Wśród wielu rozwiązań dostępnych na rynku, produkty Niedźwiedź-Lock wyróżniają się skutecznością i wysoką jakością. Demontaż możliwy jest jedynie w profesjonalnym warsztacie.
WALDEMAR DUDZIAK POL-CAR DEALER
Od wielu lat nasz serwis montuje popularne Niedźwiadki. Z reguły osoby, które raz zdecydowały się na zakup blokady, instalują to rozwiązanie w kolejnych, nowo zakupionych pojazdach.
MARCIN WOLAK AUTORYZOWANY SALON I SERWIS ŠKODA AUTO NR 035
Blokady od „Niedźwiedź-Lock” są najczęściej wybieranym
przez naszych klientów, zabezpieczeniem mechanicznym samochodów.
MIŁOSZ KACZMAREK TOYOTA-SERVICE R.FIETZ, Your Content Goes Here
Pierwszą blokadę Niedźwiedź-Lock zamontowałam w swoim aucie w 1996 r.. Od tej pory wiem, że to jedyne rozwiązanie w kwestii zabezpieczenia auta. Zapomniałam, czym jest niepokój przed złodziejem.
MAŁGORZATA ROSA
Od wielu lat wszystkie swoje samochody wyposażam w blokady Niedźwiedź-Lock. To rozwiązanie jeszcze nigdy mnie nie zawiodło!
ŁUKASZ SIEDLAREK