Jak zabezpieczyć samochód z systemem bezkluczykowym?

25 stycznia, 2023

ZABEZPIECZ AUTO WYPOSAŻONE W KEYLESS

 Na czym polega system bezkluczykowy (keyless)

System keyless oferowany jest m.in. w samochodach marki Audi, BMW, Mercedes czy Hyundai. Proces polega na tym, że sensor zainstalowany w samochodzie wysyła sygnał do kluczyka, gdy ten znajdzie się w odległości co najmniej 1.5 m od samochodu. Gdy układ odbierze sygnał zwrotny wysłany z kluczyka, pociągnięcie klamki powoduje odblokowanie zamków wszystkich drzwi, a samochód przygotowywany jest do uruchomienia silnika.

Jak zabezpieczyć auto z systemem bezkluczykowym?

 

Metalowe pudełka/folia aluminiowa: schowaj klucz do metalowego pudełka lub owiń klucz dokładnie folią aluminiową. Rozwiązanie może i skuteczne, ale wyobrażacie sobie za każdym razem zawijać klucz w sreberko? A rano odwijać klucz w pośpiechu, gdzie każda sekunda jest na wagę złota?

 

Trzymaj klucz z dala od drzwi i okien: dodatkowym zabezpieczeniem, które może utrudnić lub uniemożliwić kradzież auta z systemem bezkluczykowym będzie trzymanie kluczyka od auta z dala od drzwi i okien. Pamiętaj również o kluczu zapasowym, który również należy zabezpieczyć.

 

Specjalne futerały: na rynku znajdziecie różnego rodzaju futerały, które wyposażone są w specjalny materiał blokujący fale elektromagnetyczne.

Elektroniczna blokada skrzyni biegów E-JOYLOCK:  to innowacyjne zabezpieczenie antykradzieżowe przeznaczone do najnowszych modeli aut wykorzystujących technologię shift-by-wire. Blokowanie skrzyni biegów odbywa się za pomocą specjalnej aplikacji w telefonie lub breloczka bluetooth.

Jednorazowy koszt blokady wraz z montażem to 1999 zł brutto.

Mapa punktów montażowych: >>TUTAJ<<

Mechaniczne zabezpieczenie skrzyni biegów: skonstruowane z najwyższej jakości materiałów, przez specjalistów z dziedziny zabezpieczeń. Firma Niedźwiedź-Lock zabezpiecza samochody przed kradzieżą od 40 lat, co oznacza, że wiemy jak konstruować blokady, które skutecznie chronią przed różnego rodzaju potencjalną kradzieżą.

Nasze zabezpieczenie montowane jest na stałe w nadwoziu samochodu. Użytkowanie jest bardzo proste, gdyż odblokowanie i zablokowanie trawa dosłownie kilka sekund.

Jednorazowy koszt blokady wraz z montażem waha się pod 600 do 1200 zł, w zależności od rodzaju zabezpieczenia i miejsca montażu.

Aby poznać szczegółową wycenę, należy skontaktować się z jednym z naszych autoryzowanych serwisów montażowych.

Mapę serwisów montażowych znajdziesz tutaj:
MAPA PUNKTÓW MONTAŻOWYCH

Jakie zabezpieczenie do auta z systemem bezkluczykowym wybrać?

Jak widzicie blokady mechaniczne Niedźwiedź-Lock mają sporo zalet, dlatego zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy:

>>Blokady kierownicy<<  >>Blokady skrzyni biegów<<  >>Blokada JOYLOCK<<  >>Blokada E-JOYLOCK<<

 

W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Handlowym:

ZOBACZ RÓWNIEŻ

OSTATNIO NA BLOGU

AUTRYZOWANY PUNKT MONTAŻOWY

Sprawdź gdzie możesz
zamontować nasze blokady

SPRAWDŹ GDZIE MOŻESZ ZAMONTOWAĆ NASZE BLOKADY

Znajdź punkt serwisowy

KLIENCI O NAS

Od wielu lat wszystkie swoje samochody wyposażam w blokady Niedźwiedź-Lock. To rozwiązanie jeszcze nigdy mnie nie zawiodło!
ŁUKASZ SIEDLAREK
Przede wszystkim blokada Niedźwiedź-Lock daje mi poczucie bezpieczeństwa – zawsze jestem pewny, że znajdę mój samochód tam, gdzie go zaparkowałem.
MARCIN JAWORSKI
Dlaczego zdecydowałem się akurat na blokady od Niedźwiedź-Lock? Ze względu na ich wysoką skuteczność, najlepszą jakość wykonania
oraz wygodę użytkowania.
ROBERT BOROWSKI
W przeciwieństwie do zawodnych i awaryjnych zabezpieczeń elektronicznych, blokada skrzyni biegów Niedźwiedź-Lock jest niezastąpiona w każdej sytuacji i w każdym samochodzie.
KACPER HUCZKO
W opinii naszych klientów blokady „Niedźwiedź-Lock” są bardzo skutecznym zabezpieczeniem przed kradzieżą samochodu. Blokady cechują się niską cena, bardzo prostą obsługą i estetycznym wyglądem.
MIROSŁAW HAMPELSKI EWA SZPOT SP. Z O.O.
Wśród wielu rozwiązań dostępnych na rynku, produkty Niedźwiedź-Lock wyróżniają się skutecznością i wysoką jakością. Demontaż możliwy jest jedynie w profesjonalnym warsztacie.
WALDEMAR DUDZIAK POL-CAR DEALER
Od wielu lat nasz serwis montuje popularne Niedźwiadki. Z reguły osoby, które raz zdecydowały się na zakup blokady, instalują to rozwiązanie w kolejnych, nowo zakupionych pojazdach.
MARCIN WOLAK AUTORYZOWANY SALON I SERWIS ŠKODA AUTO NR 035
Blokady od „Niedźwiedź-Lock” są najczęściej wybieranym
przez naszych klientów, zabezpieczeniem mechanicznym samochodów.
MIŁOSZ KACZMAREK TOYOTA-SERVICE R.FIETZ, Your Content Goes Here
Pierwszą blokadę Niedźwiedź-Lock zamontowałam w swoim aucie w 1996 r.. Od tej pory wiem, że to jedyne rozwiązanie w kwestii zabezpieczenia auta. Zapomniałam, czym jest niepokój przed złodziejem.
MAŁGORZATA ROSA
Od wielu lat wszystkie swoje samochody wyposażam w blokady Niedźwiedź-Lock. To rozwiązanie jeszcze nigdy mnie nie zawiodło!
ŁUKASZ SIEDLAREK