Safe Box

Ochrona dokumentów, portfela, elektroniki

 

safe box - OCHRONA dokumentów, portfela, elektroniki

Montowany jest w samochodach dostawczych, pod siedzeniem. Montaż nie wymaga ingerencji w aucie, ponieważ wykorzystywane są fabryczne otwory. Posiada zabezpieczenia stosowane w innych blokadach mechanicznych Niedźwiedź - Lock. 

Wstep

 

nowość na rynku

Safe Box to nowość na rynku! Został zaprojektowany przez naszych specjalistów - konstruktorów z wieloletnim doświadczeniem związanym z zabezpieczeniami przeciwkradzieżowymi. 

 

Nowość na rynku

 

szczególnie polecany dostawcom, kurierom i konwojentom

Obecnie Safe Box dostępny jest dla modeli:

  • Fiat Ducato
  • Renault Master

Jeżeli chcesz zamontować safe box w aucie, który nie został wymieniony, skontaktuj się z nami! Już pracujemy nad safe box'ami do kolejnych modeli aut!

Polecany

Bezpieczeństwo w dobrym stylu

Galeria

Bezpieczeństwo w każdym wymiarze

Skuteczny

Safe box skutecznie chroni ważne da nas przedmioty przed kradzieżą. Safe Box posiada bardzo trwałą, niezawodną konstrukcję. Jest to produkt wysokiej klasy, posiada certyfikat wydany przez Instytut Mechaniki Precyzyjnej w Warszawie. 

Prosty w obsłudze

Posiada specjalny zamek i klucz stosowany również w innych naszych blokadach. Wystarczy jedynie przekręcić klucz, aby przedmioty zostały zabezpieczony. Kluczy tych nie da się dorobić u ślusarza, co zwiększa ich skuteczność.

Bezpieczny

Montaż odbywa się w certyfikowanym warsztacie. Podobnie jak blokady skrzyni biegów, Safe Boxo montowany jest na bazie oryginalnych otworów w konstrukcji auta.

Sprawdź gdzie możesz zamontować nasze blokady

Autoryzowany punkt montażowy

Dostępny dla
ponad 60 marek

Blokada Niedźwiedź-Lock z powodzeniem może być montowana w większości samochodów. Najwięksi producenci samochodów potwierdzają skuteczność blokady, polecając ją jako jedno z najskuteczniejszych rozwiązań w zakresie ochrony antykradzieżowej.

Zobacz galerię
Realizacji

Poznaj nasze zalety

99% skuteczności
ochrony przed kradzieżą

Najwyższa jakość
potwierdzona atestami

Bezpieczny montaż
i estetyczny wygląd

Polski produkt
doceniony na świecie

Klienci o nas

Od wielu lat wszystkie swoje samochody wyposażam w blokady Niedźwiedź-Lock. To rozwiązanie jeszcze nigdy mnie nie zawiodło!

Łukasz Siedlarek

Przede wszystkim blokada Niedźwiedź-Lock daje mi poczucie bezpieczeństwa - zawsze jestem pewny, że znajdę mój samochód tam, gdzie go zaparkowałem. 

Marcin Jaworski

Dlaczego zdecydowałem się akurat na blokady od Niedźwiedź-Lock? Ze względu na ich wysoką skuteczność, najlepszą jakość wykonania
oraz wygodę użytkowania.

Robert Borowski

W przeciwieństwie do zawodnych i awaryjnych zabezpieczeń elektronicznych, blokada skrzyni biegów Niedźwiedź-Lock jest niezastąpiona w każdej sytuacji i w każdym samochodzie.

Kacper Huczko

W opinii naszych klientów blokady "Niedźwiedź-Lock" są bardzo skutecznym zabezpieczeniem przed kradzieżą samochodu. Blokady cechują się niską cena, bardzo prostą obsługą i estetycznym wyglądem.

Mirosław Hampelski
Ewa Szpot Sp. z o.o.

Wśród wielu rozwiązań dostępnych na rynku, produkty Niedźwiedź-Lock wyróżniają się skutecznością i wysoką jakością. Demontaż możliwy jest jedynie w profesjonalnym warsztacie.

Waldemar Dudziak
Pol-Car Dealer

Od wielu lat nasz serwis montuje popularne Niedźwiadki. Z reguły osoby, które raz zdecydowały się na zakup blokady, instalują to rozwiązanie w kolejnych, nowo zakupionych pojazdach.

Marcin Wolak
Autoryzowany Salon i Serwis ŠKODA Auto nr 035

Blokady od „Niedźwiedź-Lock” są najczęściej wybieranym
przez naszych klientów, zabezpieczeniem mechanicznym samochodów.

 

Miłosz Kaczmarek
Toyota-Service R.Fietz

Pierwszą blokadę Niedźwiedź-Lock zamontowałam w swoim aucie w 1996 r.. Od tej pory wiem, że to jedyne rozwiązanie w kwestii zabezpieczenia auta. Zapomniałam, czym jest niepokój przed złodziejem.

Małgorzata Rosa