SAFE BOX

SAFE BOX

Ochrona dokumentów, portfela, elektroniki

SAFE BOX – OCHRONA DOKUMENTÓW, PORTFELA, ELEKTRONIKI

Montowany jest w samochodach dostawczych, pod siedzeniem. Montaż nie wymaga ingerencji w aucie, ponieważ wykorzystywane są fabryczne otwory. Posiada zabezpieczenia stosowane w innych blokadach Niedźwiedź – Lock.

Safe Box został zaprojektowany przez naszych specjalistów – konstruktorów z wieloletnim doświadczeniem związanym z zabezpieczeniami przeciwkradzieżowymi.

SZCZEGÓLNIE POLECANY DOSTAWCOM, KURIEROM I KONWOJENTOM

Obecnie Safe Box dostępny jest dla modeli:

  • Fiat Ducato
  • Renault Master

Jeżeli chcesz zamontować safe box w aucie, który nie został wymieniony, skontaktuj się z nami! Już pracujemy nad safe box’ami do kolejnych modeli aut!

Bezpieczeństwo w dobrym stylu

GALERIA

BEZPIECZEŃSTWO W KAŻDYM WYMIARZE

Skuteczny

Safe box skutecznie chroni ważne da nas przedmioty przed kradzieżą. Safe Box posiada bardzo trwałą, niezawodną konstrukcję. Jest to produkt wysokiej klasy, posiada certyfikat wydany przez Instytut Mechaniki Precyzyjnej w Warszawie.

Prosty w obsłudze

Posiada specjalny zamek i klucz stosowany również w innych naszych blokadach. Wystarczy jedynie przekręcić klucz, aby przedmioty zostały zabezpieczony. Kluczy tych nie da się dorobić u ślusarza, co zwiększa ich skuteczność.

Bezpieczny

Montaż odbywa się w certyfikowanym warsztacie.Podobnie jak blokady skrzyni biegów, Safe Boxo montowany jest na bazie oryginalnych otworów w konstrukcji auta.

AUTRYZOWANY PUNKT MONTAŻOWY

Sprawdź gdzie możesz
zamontować nasze blokady

SPRAWDŹ GDZIE MOŻESZ ZAMONTOWAĆ NASZE BLOKADY

Znajdź punkt serwisowy

ZOBACZ RÓWNIEŻ

OSTATNIO NA BLOGU

Dostępny dla ponad 60 marek

Blokada Niedźwiedź-Lock z powodzeniem może być montowana w większości samochodów. Najwięksi producenci samochodów potwierdzają skuteczność blokady, polecając ją jako jedno z najskuteczniejszych rozwiązań w zakresie ochrony antykradzieżowej.

POZNAJ NASZE ZALETY

99% skuteczności

ochrony przed kradzieżą

Najwyższa jakość

potwierdzona atestami

Bezpieczny montaż

i estetyczny wygląd

Polski produkt

doceniony na świecie

KLIENCI O NAS

Od wielu lat wszystkie swoje samochody wyposażam w blokady Niedźwiedź-Lock. To rozwiązanie jeszcze nigdy mnie nie zawiodło!
ŁUKASZ SIEDLAREK
Przede wszystkim blokada Niedźwiedź-Lock daje mi poczucie bezpieczeństwa – zawsze jestem pewny, że znajdę mój samochód tam, gdzie go zaparkowałem.
MARCIN JAWORSKI
Dlaczego zdecydowałem się akurat na blokady od Niedźwiedź-Lock? Ze względu na ich wysoką skuteczność, najlepszą jakość wykonania
oraz wygodę użytkowania.
ROBERT BOROWSKI
W przeciwieństwie do zawodnych i awaryjnych zabezpieczeń elektronicznych, blokada skrzyni biegów Niedźwiedź-Lock jest niezastąpiona w każdej sytuacji i w każdym samochodzie.
KACPER HUCZKO
W opinii naszych klientów blokady „Niedźwiedź-Lock” są bardzo skutecznym zabezpieczeniem przed kradzieżą samochodu. Blokady cechują się niską cena, bardzo prostą obsługą i estetycznym wyglądem.
MIROSŁAW HAMPELSKI EWA SZPOT SP. Z O.O.
Wśród wielu rozwiązań dostępnych na rynku, produkty Niedźwiedź-Lock wyróżniają się skutecznością i wysoką jakością. Demontaż możliwy jest jedynie w profesjonalnym warsztacie.
WALDEMAR DUDZIAK POL-CAR DEALER
Od wielu lat nasz serwis montuje popularne Niedźwiadki. Z reguły osoby, które raz zdecydowały się na zakup blokady, instalują to rozwiązanie w kolejnych, nowo zakupionych pojazdach.
MARCIN WOLAK AUTORYZOWANY SALON I SERWIS ŠKODA AUTO NR 035
Blokady od „Niedźwiedź-Lock” są najczęściej wybieranym
przez naszych klientów, zabezpieczeniem mechanicznym samochodów.
MIŁOSZ KACZMAREK TOYOTA-SERVICE R.FIETZ, Your Content Goes Here
Pierwszą blokadę Niedźwiedź-Lock zamontowałam w swoim aucie w 1996 r.. Od tej pory wiem, że to jedyne rozwiązanie w kwestii zabezpieczenia auta. Zapomniałam, czym jest niepokój przed złodziejem.
MAŁGORZATA ROSA
Od wielu lat wszystkie swoje samochody wyposażam w blokady Niedźwiedź-Lock. To rozwiązanie jeszcze nigdy mnie nie zawiodło!
ŁUKASZ SIEDLAREK