SAMOCHODY DOSTAWCZE

SAMOCHODY DOSTAWCZE

Zabezpieczenie drzwi kontenera

Zabezpieczenie drzwi chłodni/kontenera

Specjalnie zaprojektowana nakładka na klamkę, która w prosty sposób uniemożliwia otwarcie drzwi przypadkowym osobom. Wykonana z materiałów wysokiej jakości i trwałości, jest odporna na działanie czynników atmosferycznych. 

Łatwa obsługa blokady

Obsługa zabezpieczenia jest bardzo prosta i intuicyjna. Jak w większości z naszych rozwiązań, tak samo w tym przypadku blokowanie i odblokowanie odbywa się za pomocą klucza.

Więcej o zabezpieczeniu

Blokada przestrzeni ładunkowej – CARGO

Zabezpieczenie CARGO-LOCK

Blokada CARGO-LOCK to zaawansowane zabezpieczenie przestrzeni ładunkowej pojazdu. System został opracowany przez dział konstrukcji firmy Niedźwiedź-Lock bazując na wieloletnim doświadczeniu w dziedzinie zabezpieczeń antykradzieżowych.

Działanie i obsługa blokady

Jego działanie polega na dodatkowym zablokowaniu drzwi tylnych i bocznych samochodu dostawczego. 

Więcej o blokadzie CARGO

Zabezpieczenie drzwi kierowcy i pasażera

Zabezpieczenie drzwi kierowcy i pasażera

Rozwiązanie dla kierowców, którzy chcą dodatkowo zabezpieczyć szoferkę.

Dyskretne rozwiązanie

Rygle są umieszczone wewnątrz drzwi, dzięki czemu są całkowicie niewidoczne. Sterowanie odbywa się za pomocą pilota. System jest niezależny od zamka centralnego oraz działa zarówno przy uruchomionym silniku, jak i bez niego.

Więcej o zabezpieczeniu drzwi

BLOKADA DPF

Dopełnieniem zestawu zabezpieczających elementów mechanicznych jest osłona filtra cząstek stałych tzw. DPF’a.

Montowana jest ona do podwozia poprzez wykorzystanie fabrycznych otworów. Zakrywa elementy filtra DPF lub GPF, uniemożliwiając jego demontaż.

Jest to bardzo istotne i potrzebne zabezpieczenie, ponieważ po wycięciu przez złodzieja filtra DPF, auto zostaje unieruchomione, przechodzi w tryb serwisowy i nie ma możliwości poruszania się nim.

Zamontuj blokadę DPF i podróżuj bezpiecznie!

Więcej o osłonie DPF

LOKALIZATOR GPS – SIRIUS

Sirius nieustanie łączy się z internetem oraz satelitami GPS oraz jest sparowane z auto alarmem. 

Użytkownik ma do dyspozycji aplikacje mobilną za pomocą której może śledzić położenie pojazdu na mapie.

W przypadku próby kradzieży i wywołania alarmu właściciel otrzyma stosowne powiadomienie na telefon. Z poziomu telefonu można zdalnie odciąć rozrusznik, udaremniając możliwość uruchomienia silnika przez złodzieja. Lokalizator Sirius oferuje wiele dodatkowych funkcji, które użytkownik może samodzielnie konfigurować. Wśród dostępnych funkcji są: załączenie alarmu czy informacja o opuszczeniu określonego obszaru, przekroczeniu limitu prędkości, a nawet zmianie kąta przechylenia pojazdu, np. podczas kradzieży felg.

Elementy zabezpieczające są zsynchronizowane. Dla przykładu, kiedy drzwi są zabezpieczone, każdorazowe pociągnięcie klamki wyzwoli alarm, a system niezwłocznie wyśle powiadomienie na telefon użytkownika. Dzięki wzajemnej integracji elementów systemu, blokady drzwi mogą być sterowane zarówno z kluczyka, pilota jak i aplikacji mobilnej.

Zaprezentowany system zapewnia kompleksowe zabezpieczenie na każdej płaszczyźnie, dopasowane do indywidualnych wymogów i preferencji użytkownika, a także modelu pojazdu.

Więcej o SIRIUS

DODATKOWE INFORMACJE

AUTRYZOWANY PUNKT MONTAŻOWY

Sprawdź gdzie możesz
zamontować nasze blokady

SPRAWDŹ GDZIE MOŻESZ ZAMONTOWAĆ NASZE BLOKADY

Znajdź punkt serwisowy

ZOBACZ RÓWNIEŻ

OSTATNIO NA BLOGU

Dostępny dla ponad 60 marek

Blokada Niedźwiedź-Lock z powodzeniem może być montowana w większości samochodów. Najwięksi producenci samochodów potwierdzają skuteczność blokady, polecając ją jako jedno z najskuteczniejszych rozwiązań w zakresie ochrony antykradzieżowej.

POZNAJ NASZE ZALETY

99% skuteczności

ochrony przed kradzieżą

Najwyższa jakość

potwierdzona atestami

Bezpieczny montaż

i estetyczny wygląd

Polski produkt

doceniony na świecie

KLIENCI O NAS

Od wielu lat wszystkie swoje samochody wyposażam w blokady Niedźwiedź-Lock. To rozwiązanie jeszcze nigdy mnie nie zawiodło!
ŁUKASZ SIEDLAREK
Przede wszystkim blokada Niedźwiedź-Lock daje mi poczucie bezpieczeństwa – zawsze jestem pewny, że znajdę mój samochód tam, gdzie go zaparkowałem.
MARCIN JAWORSKI
Dlaczego zdecydowałem się akurat na blokady od Niedźwiedź-Lock? Ze względu na ich wysoką skuteczność, najlepszą jakość wykonania
oraz wygodę użytkowania.
ROBERT BOROWSKI
W przeciwieństwie do zawodnych i awaryjnych zabezpieczeń elektronicznych, blokada skrzyni biegów Niedźwiedź-Lock jest niezastąpiona w każdej sytuacji i w każdym samochodzie.
KACPER HUCZKO
W opinii naszych klientów blokady „Niedźwiedź-Lock” są bardzo skutecznym zabezpieczeniem przed kradzieżą samochodu. Blokady cechują się niską cena, bardzo prostą obsługą i estetycznym wyglądem.
MIROSŁAW HAMPELSKI EWA SZPOT SP. Z O.O.
Wśród wielu rozwiązań dostępnych na rynku, produkty Niedźwiedź-Lock wyróżniają się skutecznością i wysoką jakością. Demontaż możliwy jest jedynie w profesjonalnym warsztacie.
WALDEMAR DUDZIAK POL-CAR DEALER
Od wielu lat nasz serwis montuje popularne Niedźwiadki. Z reguły osoby, które raz zdecydowały się na zakup blokady, instalują to rozwiązanie w kolejnych, nowo zakupionych pojazdach.
MARCIN WOLAK AUTORYZOWANY SALON I SERWIS ŠKODA AUTO NR 035
Blokady od „Niedźwiedź-Lock” są najczęściej wybieranym
przez naszych klientów, zabezpieczeniem mechanicznym samochodów.
MIŁOSZ KACZMAREK TOYOTA-SERVICE R.FIETZ, Your Content Goes Here
Pierwszą blokadę Niedźwiedź-Lock zamontowałam w swoim aucie w 1996 r.. Od tej pory wiem, że to jedyne rozwiązanie w kwestii zabezpieczenia auta. Zapomniałam, czym jest niepokój przed złodziejem.
MAŁGORZATA ROSA
Od wielu lat wszystkie swoje samochody wyposażam w blokady Niedźwiedź-Lock. To rozwiązanie jeszcze nigdy mnie nie zawiodło!
ŁUKASZ SIEDLAREK