BLOKADA SKRZYNI BIEGÓW

BLOKADA SKRZYNI BIEGÓW

Skuteczne zabezpieczenie samochodu przed kradzieżą

Blokady skrzyni biegów

Blokady skrzyni biegów

Najpopularniejsze zabezpieczenie w ofercie firmy Niedźwiedź-Lock.  To kultowe mechaniczne zabezpieczenie antykradzieżowe montowane jest na stałe w nadwoziu samochodu.

Blokowanie odbywa się na biegu wstecznym. Zablokowanie skrzyni biegów uniemożliwia zmianę biegów, a co za tym idzie odjechanie pojazdem.

Za pomocą sworznia skutecznie uniemożliwia poruszanie drążkiem skrzyni biegów. Sprawdzi się zarówno w przypadku manualnej, jak i automatycznej skrzyni biegów.

W zależności od rodzaju zamka obsługa blokady odbywa się za pomocą klucza.

Skuteczność antykradzieżowa potwierdzona certyfikatem TÜV.

CENA MONTAŻU – 1190 zł brutto (ul. Przemysłowa 6, Luboń)

Cena montażu zależy od modelu auta i rocznika.

BEZPIECZEŃSTWO W KAŻDYM WYMIARZE

BEZPIECZEŃSTWO W KAŻDYM WYMIARZE

Odporna na uszkodzenia

Nie musisz obawiać się ingerencji w mechanizm blokady. Zabezpieczenia montowane są w samochodzie za pomocą śrub i nakrętek zrywalnych. Demontaż wymaga kilkugodzinnej wizyty w specjalistycznym warsztacie, dlatego w innych warunkach wyrwanie blokady oraz jej uszkodzenie jest praktycznie niemożliwe.

SPRAWDŹ NIEUDANE PRÓBY KRADZIEŻY

Łatwa w obsłudze

Blokada obsługiwana jest w łatwy sposób za pomocą kluczyka. Aby uniemożliwić uszkodzenie zamka wmontowanego w blokadę, zastosowano elementy hartowane o podwyższonej odporności. Dzięki temu blokada chroniona jest przed próbami rozwiercenia zamka i włamania się do mechanizmu blokady.

SPRAWDŹ JAKIE TO PROSTE

Polecana przez specjalistów

Mechaniczne zabezpieczenie antykradzieżowe nie potrzebuje zasilania, aby działać, nie można też sterować nim zdalnie. O tym, jak efektywne jest tego typu zabezpieczenie, świadczą rekomendacje towarzystw ubezpieczeniowych, udzielających zniżek na Autocasco samochodom z blokadą skrzyni biegów.

ZALETY ZABEZPIECZEŃ NIEDŹWIEDŹ-LOCK

  • skuteczne zabezpieczenie przed włamaniem i kradzieżą,
  • jednorazowy koszt montażu,
  • montaż możliwy jedynie w autoryzowanych serwisach montażowych,
  • odporna na różnego rodzaju sforsowania w tym: ciekły azot, nowinki technologiczne,
  • intuicyjna i łatwa obsługa,
  • jakość potwierdzona testami niezależnych instytucji,
  • możliwość skorzystania z wielu autoryzowanych serwisów,
  • niemiecki certyfikat jakości TUV

POTWIERDZONA SKUTECZNOŚĆ

Zabezpieczenia na skrzynie biegów marki Niedźwiedź-Lock to produkty z potwierdzoną skutecznością. Niejednokrotnie blokady naszej firmy przechodziły pozytywnie testy niezależnych, europejskich instytucji. Blokady Niedźwiedź-Lock otrzymały niemiecki certyfikat TUV za najlepsze rozwiązania w dziedzinie motoryzacji.

Skuteczne zabezpieczenie samochodu przed kradzieżą.

PROFESJONALNY MONTAŻ

Firma Niedźwiedź-Lock specjalizuje się w projektowaniu i montowaniu blokad przeciwkradzieżowych na skrzynie biegów. Produkty naszej firmy są zabezpieczeniem mechanicznym samochodu, montowanym na stałe w nadwoziu pojazdu. Zastosowanie elementu połączenia sworzniowego uniemożliwia poruszanie drążkiem skrzyni biegów po uruchomieniu blokady za pomocą dołączonego kluczyka.

Samochodowe blokady antykradzieżowe firmy Niedźwiedź-Lock są proste w obsłudze i niezawodne w działaniu, dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań.

Zabezpieczenie auta przed kradzieżą – ceny produktów Niedźwiedź-Lock.

AUTRYZOWANY PUNKT MONTAŻOWY

Sprawdź gdzie możesz
zamontować nasze blokady

SPRAWDŹ GDZIE MOŻESZ ZAMONTOWAĆ NASZE BLOKADY

Znajdź punkt serwisowy

ZOBACZ RÓWNIEŻ

OSTATNIO NA BLOGU

Dostępny dla ponad 60 marek

Blokada Niedźwiedź-Lock z powodzeniem może być montowana w większości samochodów. Najwięksi producenci samochodów potwierdzają skuteczność blokady, polecając ją jako jedno z najskuteczniejszych rozwiązań w zakresie ochrony antykradzieżowej.

POZNAJ NASZE ZALETY

99% skuteczności

ochrony przed kradzieżą

Najwyższa jakość

potwierdzona atestami

Bezpieczny montaż

i estetyczny wygląd

Polski produkt

doceniony na świecie

KLIENCI O NAS

Od wielu lat wszystkie swoje samochody wyposażam w blokady Niedźwiedź-Lock. To rozwiązanie jeszcze nigdy mnie nie zawiodło!
ŁUKASZ SIEDLAREK
Przede wszystkim blokada Niedźwiedź-Lock daje mi poczucie bezpieczeństwa – zawsze jestem pewny, że znajdę mój samochód tam, gdzie go zaparkowałem.
MARCIN JAWORSKI
Dlaczego zdecydowałem się akurat na blokady od Niedźwiedź-Lock? Ze względu na ich wysoką skuteczność, najlepszą jakość wykonania
oraz wygodę użytkowania.
ROBERT BOROWSKI
W przeciwieństwie do zawodnych i awaryjnych zabezpieczeń elektronicznych, blokada skrzyni biegów Niedźwiedź-Lock jest niezastąpiona w każdej sytuacji i w każdym samochodzie.
KACPER HUCZKO
W opinii naszych klientów blokady „Niedźwiedź-Lock” są bardzo skutecznym zabezpieczeniem przed kradzieżą samochodu. Blokady cechują się niską cena, bardzo prostą obsługą i estetycznym wyglądem.
MIROSŁAW HAMPELSKI EWA SZPOT SP. Z O.O.
Wśród wielu rozwiązań dostępnych na rynku, produkty Niedźwiedź-Lock wyróżniają się skutecznością i wysoką jakością. Demontaż możliwy jest jedynie w profesjonalnym warsztacie.
WALDEMAR DUDZIAK POL-CAR DEALER
Od wielu lat nasz serwis montuje popularne Niedźwiadki. Z reguły osoby, które raz zdecydowały się na zakup blokady, instalują to rozwiązanie w kolejnych, nowo zakupionych pojazdach.
MARCIN WOLAK AUTORYZOWANY SALON I SERWIS ŠKODA AUTO NR 035
Blokady od „Niedźwiedź-Lock” są najczęściej wybieranym
przez naszych klientów, zabezpieczeniem mechanicznym samochodów.
MIŁOSZ KACZMAREK TOYOTA-SERVICE R.FIETZ, Your Content Goes Here
Pierwszą blokadę Niedźwiedź-Lock zamontowałam w swoim aucie w 1996 r.. Od tej pory wiem, że to jedyne rozwiązanie w kwestii zabezpieczenia auta. Zapomniałam, czym jest niepokój przed złodziejem.
MAŁGORZATA ROSA
Od wielu lat wszystkie swoje samochody wyposażam w blokady Niedźwiedź-Lock. To rozwiązanie jeszcze nigdy mnie nie zawiodło!
ŁUKASZ SIEDLAREK