Obsługa blokady Niedźwiedź-lock

29 stycznia, 2023

Jak zamykać i otwierać blokady Niedźwiedź-Lock?

Blokady mechaniczne Niedźwiedź-Lock zamykane są kluczem, być może w dzisiejszych czasach jest to rozwiązanie mało nowoczesne, a samo zamykanie i otwieranie blokady może być uciążliwe, to jesteśmy pewni, że nasze blokady to najskuteczniejsze zabezpieczenie aut przed kradzieżą.

Dlaczego blokada mechaniczna?

– skuteczna ochrona auta przed kradzieżą na tzw. walizkę,
– jest odporna na różnego rodzaju elektroniczne nowinki technologiczne mające na celu kradzież auta,
– jest odporna na różnego rodzaju próby uszkodzenia, film z testów blokady >TUTAJ<
– polski produkt, jakość blokad potwierdzona certyfikatami
– 40 lat doświadczenia

Czy otwieranie i zamykanie blokady jest uciążliwe?

Przygotowaliśmy krótkie filmiki instruktażowe, które mają na celu pokazanie, w jaki sposób należy otwierać i zamykać blokady z poszczególnymi zamkami. Zapewniamy, że wszystkie blokady powstają z najlepszych materiałów, a użytkowanie auta z blokadą jest bardzo proste i przyjemne. Blokada w subtelny sposób wpasowuje się we wnętrze samochodu.

OTWIERANIE I ZAMYKANIE BLOKADY Z ZAMKIEM TYPU R I W

OTWIERANIE I ZAMYKANIE BLOKADY Z ZAMKIEM TYPU KK

 

OTWIERANIE I ZAMYKANIE BLOKADY Z ZAMKIEM TYPU K

 

OTWIERANIE I ZAMYKANIE BLOKADY Z ZAMKIEM TYPU K (otwierana i zamykana za pomocą klucza)

 

Jak widzicie, korzystanie z blokady nie jest uciążliwe, gdyż zarówno blokowanie, jak i odblokowanie trwa kilkanaście sekund. Ta krótka chwila spowoduje, że zastaniesz auto w miejscu, w którym je zostawiłeś.

Czy warto zamontować taką blokadę w samochodzie?

Naszym zdaniem warto. Na rynku działamy od prawie 40 lat, stawiamy na ciągły rozwój, co oznacza, że jesteśmy profesjonalistami w dziedzinie zabezpieczeń.

Zaufaj nam, gdyż bezpieczeństwo Twojego auta jest dla nas najważniejsze!

ZOBACZ RÓWNIEŻ

OSTATNIO NA BLOGU

AUTRYZOWANY PUNKT MONTAŻOWY

Sprawdź gdzie możesz
zamontować nasze blokady

SPRAWDŹ GDZIE MOŻESZ ZAMONTOWAĆ NASZE BLOKADY

Znajdź punkt serwisowy

KLIENCI O NAS

Od wielu lat wszystkie swoje samochody wyposażam w blokady Niedźwiedź-Lock. To rozwiązanie jeszcze nigdy mnie nie zawiodło!
ŁUKASZ SIEDLAREK
Przede wszystkim blokada Niedźwiedź-Lock daje mi poczucie bezpieczeństwa – zawsze jestem pewny, że znajdę mój samochód tam, gdzie go zaparkowałem.
MARCIN JAWORSKI
Dlaczego zdecydowałem się akurat na blokady od Niedźwiedź-Lock? Ze względu na ich wysoką skuteczność, najlepszą jakość wykonania
oraz wygodę użytkowania.
ROBERT BOROWSKI
W przeciwieństwie do zawodnych i awaryjnych zabezpieczeń elektronicznych, blokada skrzyni biegów Niedźwiedź-Lock jest niezastąpiona w każdej sytuacji i w każdym samochodzie.
KACPER HUCZKO
W opinii naszych klientów blokady „Niedźwiedź-Lock” są bardzo skutecznym zabezpieczeniem przed kradzieżą samochodu. Blokady cechują się niską cena, bardzo prostą obsługą i estetycznym wyglądem.
MIROSŁAW HAMPELSKI EWA SZPOT SP. Z O.O.
Wśród wielu rozwiązań dostępnych na rynku, produkty Niedźwiedź-Lock wyróżniają się skutecznością i wysoką jakością. Demontaż możliwy jest jedynie w profesjonalnym warsztacie.
WALDEMAR DUDZIAK POL-CAR DEALER
Od wielu lat nasz serwis montuje popularne Niedźwiadki. Z reguły osoby, które raz zdecydowały się na zakup blokady, instalują to rozwiązanie w kolejnych, nowo zakupionych pojazdach.
MARCIN WOLAK AUTORYZOWANY SALON I SERWIS ŠKODA AUTO NR 035
Blokady od „Niedźwiedź-Lock” są najczęściej wybieranym
przez naszych klientów, zabezpieczeniem mechanicznym samochodów.
MIŁOSZ KACZMAREK TOYOTA-SERVICE R.FIETZ, Your Content Goes Here
Pierwszą blokadę Niedźwiedź-Lock zamontowałam w swoim aucie w 1996 r.. Od tej pory wiem, że to jedyne rozwiązanie w kwestii zabezpieczenia auta. Zapomniałam, czym jest niepokój przed złodziejem.
MAŁGORZATA ROSA
Od wielu lat wszystkie swoje samochody wyposażam w blokady Niedźwiedź-Lock. To rozwiązanie jeszcze nigdy mnie nie zawiodło!
ŁUKASZ SIEDLAREK