Najskuteczniejsze zabezpieczenia samochodu przed kradzieżą

30 stycznia, 2023

Chcąc zabezpieczyć swój samochód przed kradzieżą szukamy rozwiązania, które jest najskuteczniejsze – to oczywiste. Jak jednak znaleźć taki produkt? Jak to w życiu bywa, zdania na temat poszczególnych zabezpieczeń są bowiem podzielone. Dla jednego najlepszym rozwiązaniem będzie blokada mechaniczna, dla drugiego autoalarm. Naszym zdaniem – jako lidera w branży produkcji zabezpieczeń antykradzieżowych – najskuteczniejszą ochroną samochodu przed złodziejami są blokady mechaniczne. Dlaczego?

wstęp

Mechaniczna blokada antykradzieżowa działa bez zasilania

naklejka bl

» Znajdź punk montażowy najbliżej Ciebie «

Jedną z największych zalet mechanicznych blokad antykradzieżowych jest to, że działają bez źródła zasilania, co odróżnia je na przykład od autoalarmów. Oznacza to, że zapewniają skuteczną ochronę nawet wtedy, kiedy samochód zostanie pozbawiony zasilania. Dzięki temu auto jest chronione bez przerwy.

Taki sposób działania sprawia również, że są one w zasadzie bezawaryjne, czego nie można powiedzieć o zabezpieczeniach elektronicznych. Elektronika ma bowiem to do siebie, że od czasu do czasu lubi się zepsuć…

Trudny i czasochłonny demontaż blokady mechanicznej Niedźwiedź-Lock

W przypadku mechanicznych zabezpieczeń samochodu przed kradzieżą marki Niedźwiedź-Lock ważnym czynnikiem decydującym o ich skuteczności jest trudny i czasochłonny demontaż. Zdemontowanie blokady tego polskiego producenta wcale nie jest taką prostą sprawą. To czynność, która wymaga:

fachowej wiedzy i umiejętności,
zastosowania specjalistycznych narzędzi,
czasu.

Z całą pewnością przeciętny złodziej nie dysponuje ani taką wiedzą ani narzędziami, które pozwoliłby mu zdemontować blokadę Niedźwiedź-Lock. A nawet jeśli, to i tak jest to na tyle czasochłonne – zdjęcie zabezpieczenia zajmuje profesjonaliście kilka godzin – że złodziejowi raczej nie opłaca się poświęcać na to tyle czasu. Trudno też przypuszczać, żeby przestępca mógł sobie pozwolić na kilkugodzinne majstrowanie przy aucie pozostawionym na ulicy czy osiedlowym parkingu.

montaz blokady 2

Bezpieczny i bezproblemowy montaż blokad skrzyni biegów i kierownicy Niedźwiedź-Lock

proba kradziezy

» Znajdź punk montażowy najbliżej Ciebie «

Niewątpliwym atutem blokad Niedźwiedź-Lock jest sposób montażu, który nie powoduje uszkodzeń karoserii. Do ich zamontowania wykorzystywane są bowiem fabryczne otwory znajdujące się w karoserii.

Ważne jest również to, że zamontowane już zabezpieczenie nie utrudnia kierowcy prowadzeniu samochodu. Dotyczy to zarówno blokady skrzyni biegów, jak i kierownicy. Ich montaż jest na tyle dyskretny, że w bardzo niewielkim stopniu ingerują we wnętrze auta i nie psują jego estetyki.

Blokady mechaniczne Niedźwiedź-Lock rekomendowane przez specjalistów

Te i wiele innych zalet mechanicznych blokad antykradzieżowych Niedźwiedź-Lock sprawiają, że są one chętnie wybierane przez kierowców i to nie tylko tych z Polski. O tym, że produkty polskiej firmy z Lubonia są skuteczne świadczy również fakt, że ich stosowanie jest rekomendowane przez firmy ubezpieczeniowe, a nawet samych producentów samochodów. To chyba wystarczający argument przemawiający za tym, żeby zamontować w swoim samochodzie mechaniczną blokadę kierownicy i skrzyni biegów Niedźwiedź-Lock.

toyota niedzwiedz lock

ZOBACZ RÓWNIEŻ

OSTATNIO NA BLOGU

AUTRYZOWANY PUNKT MONTAŻOWY

Sprawdź gdzie możesz
zamontować nasze blokady

SPRAWDŹ GDZIE MOŻESZ ZAMONTOWAĆ NASZE BLOKADY

Znajdź punkt serwisowy

KLIENCI O NAS

Od wielu lat wszystkie swoje samochody wyposażam w blokady Niedźwiedź-Lock. To rozwiązanie jeszcze nigdy mnie nie zawiodło!
ŁUKASZ SIEDLAREK
Przede wszystkim blokada Niedźwiedź-Lock daje mi poczucie bezpieczeństwa – zawsze jestem pewny, że znajdę mój samochód tam, gdzie go zaparkowałem.
MARCIN JAWORSKI
Dlaczego zdecydowałem się akurat na blokady od Niedźwiedź-Lock? Ze względu na ich wysoką skuteczność, najlepszą jakość wykonania
oraz wygodę użytkowania.
ROBERT BOROWSKI
W przeciwieństwie do zawodnych i awaryjnych zabezpieczeń elektronicznych, blokada skrzyni biegów Niedźwiedź-Lock jest niezastąpiona w każdej sytuacji i w każdym samochodzie.
KACPER HUCZKO
W opinii naszych klientów blokady „Niedźwiedź-Lock” są bardzo skutecznym zabezpieczeniem przed kradzieżą samochodu. Blokady cechują się niską cena, bardzo prostą obsługą i estetycznym wyglądem.
MIROSŁAW HAMPELSKI EWA SZPOT SP. Z O.O.
Wśród wielu rozwiązań dostępnych na rynku, produkty Niedźwiedź-Lock wyróżniają się skutecznością i wysoką jakością. Demontaż możliwy jest jedynie w profesjonalnym warsztacie.
WALDEMAR DUDZIAK POL-CAR DEALER
Od wielu lat nasz serwis montuje popularne Niedźwiadki. Z reguły osoby, które raz zdecydowały się na zakup blokady, instalują to rozwiązanie w kolejnych, nowo zakupionych pojazdach.
MARCIN WOLAK AUTORYZOWANY SALON I SERWIS ŠKODA AUTO NR 035
Blokady od „Niedźwiedź-Lock” są najczęściej wybieranym
przez naszych klientów, zabezpieczeniem mechanicznym samochodów.
MIŁOSZ KACZMAREK TOYOTA-SERVICE R.FIETZ, Your Content Goes Here
Pierwszą blokadę Niedźwiedź-Lock zamontowałam w swoim aucie w 1996 r.. Od tej pory wiem, że to jedyne rozwiązanie w kwestii zabezpieczenia auta. Zapomniałam, czym jest niepokój przed złodziejem.
MAŁGORZATA ROSA
Od wielu lat wszystkie swoje samochody wyposażam w blokady Niedźwiedź-Lock. To rozwiązanie jeszcze nigdy mnie nie zawiodło!
ŁUKASZ SIEDLAREK