Abarth – ochrona przed kradzieżą

28 stycznia, 2021

Kradzieże samochodów są dość powszechnym zjawiskiem. Łupem złodziei padają zarówno starsze, jak i nowsze modele, niezależnie od ceny, roku produkcji czy marki. Z niektórych z nich demontuje się części po to, by je sprzedać, a inne wywozi się, np. za granicę. Jedno jest pewne, mimo że samochody mają obecnie wbudowany system zabezpieczeń, warto postawić również na montaż dodatkowej ochrony. Na co zdecydować się w przypadku aut marki Abarth? Zapraszamy do przeczytania artykułu.

ABARTH – PROFESJONALNE ZABEZPIECZENIA ANTYKRADZIEŻOWE

Decydując się na zakup samochodu, warto od razu postawić na montaż profesjonalnych zabezpieczeń samochodowych, dzięki którym będzie można zapewnić pojazdowi bezpieczeństwo. Poniżej prezentujemy dostępne rozwiązania:

blokada skrzyni biegów – jest montowana na stałe w nadwoziu. Świetnie sprawdza się zarówno w automatycznej, jak i manualnej przekładni, blokowanie pojazdu przy jej wykorzystaniu odbywa się na biegu wstecznym, najczęściej przy wykorzystaniu odpowiedniego kluczyka. Główną zaletą tego rozwiązania jest trwałość, a także pełna ochrona. Aby ją zdemontować, należy udać się do profesjonalnego warsztatu. Sforsowanie blokady w kilka minut jest zatem niemożliwe. Skuteczność tego rozwiązania jest potwierdzona certyfikatem TÜV.
SIRIUS – nowoczesne urządzenie, które działa trochę na zasadzie immobilizera. Steruje się nim jednak za pomocą aplikacji i w ten sposób blokuje, np. kierownicę lub skrzynię biegów. Co więcej, urządzenie to można także podłączyć do standardowego alarmu. W momencie próby kradzieży aplikacja powiadamia od razu właściciela pojazdu o zdarzeniu. Warto również wspomnieć, że SIRIUS wskazuje bieżącą lokalizację pojazdu oraz informuje, z jaką prędkością się on porusza. Jest to świetne rozwiązanie dla osób, które mają samochód marki Abarth i zastanawiają się nad montażem funkcjonalnego zabezpieczenia.

ABARTH – ZABEZPIECZENIA PRZED WŁAMANIEM

Podobnie jak w przypadku innych aut samochody marki Abarth mają wbudowane dwa najczęściej spotykane zabezpieczenia, czyli immobilizer oraz alarm. Immobilizer ochrania pojazd przed uruchomieniem silnika. System ten składa się z dwóch części, pierwsza znajduje się w kluczyku lub też w karcie, a druga w stacyjce bądź komputerze pokładowym. Alarm jest natomiast zabezpieczeniem wykorzystywanym od wielu lat. Niestety, oba te rozwiązania można bardzo łatwo obejść. Wprawny złodziej poradzi sobie z niejedną ochroną antywłamaniową.

Pojazdy marki Abarth, jak większość innych, nowszych modeli, mają wbudowane fabryczne zabezpieczenie przed niechcianą kradzieżą, czyli system immobilizer oraz alarm. Mimo wszystko warto zdecydować się na zamontowanie dodatkowej ochrony. Z pewnością polecanym rozwiązaniem okaże się niezwykle popularna blokada skrzyni biegów, a także nowoczesne urządzenie SIRIUS, które w łatwy sposób można sterować za pomocą aplikacji.

PROFESJONALNA BLOKADA DO TWOJEGO AUTA

Oferujemy ponad 2500 rodzajów blokad i ciągle się rozwijamy. Oznacza to, że mamy profesjonalne zabezpieczenie stworzone dla Twojego samochodu.

Sprawdź gdzie znajdziesz najbliższy autoryzowany punkt montażowy:

» MAPA PUNKTÓW MONTAŻOWYCH «

Jeżeli w dalszym ciągu masz  jakiekolwiek wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z Naszym Działem Handlowym. Postaramy się odpowiedzieć w najbardziej satysfakcjonujący sposób.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

OSTATNIO NA BLOGU

AUTRYZOWANY PUNKT MONTAŻOWY

Sprawdź gdzie możesz
zamontować nasze blokady

SPRAWDŹ GDZIE MOŻESZ ZAMONTOWAĆ NASZE BLOKADY

Znajdź punkt serwisowy

KLIENCI O NAS

Od wielu lat wszystkie swoje samochody wyposażam w blokady Niedźwiedź-Lock. To rozwiązanie jeszcze nigdy mnie nie zawiodło!
ŁUKASZ SIEDLAREK
Przede wszystkim blokada Niedźwiedź-Lock daje mi poczucie bezpieczeństwa – zawsze jestem pewny, że znajdę mój samochód tam, gdzie go zaparkowałem.
MARCIN JAWORSKI
Dlaczego zdecydowałem się akurat na blokady od Niedźwiedź-Lock? Ze względu na ich wysoką skuteczność, najlepszą jakość wykonania
oraz wygodę użytkowania.
ROBERT BOROWSKI
W przeciwieństwie do zawodnych i awaryjnych zabezpieczeń elektronicznych, blokada skrzyni biegów Niedźwiedź-Lock jest niezastąpiona w każdej sytuacji i w każdym samochodzie.
KACPER HUCZKO
W opinii naszych klientów blokady „Niedźwiedź-Lock” są bardzo skutecznym zabezpieczeniem przed kradzieżą samochodu. Blokady cechują się niską cena, bardzo prostą obsługą i estetycznym wyglądem.
MIROSŁAW HAMPELSKI EWA SZPOT SP. Z O.O.
Wśród wielu rozwiązań dostępnych na rynku, produkty Niedźwiedź-Lock wyróżniają się skutecznością i wysoką jakością. Demontaż możliwy jest jedynie w profesjonalnym warsztacie.
WALDEMAR DUDZIAK POL-CAR DEALER
Od wielu lat nasz serwis montuje popularne Niedźwiadki. Z reguły osoby, które raz zdecydowały się na zakup blokady, instalują to rozwiązanie w kolejnych, nowo zakupionych pojazdach.
MARCIN WOLAK AUTORYZOWANY SALON I SERWIS ŠKODA AUTO NR 035
Blokady od „Niedźwiedź-Lock” są najczęściej wybieranym
przez naszych klientów, zabezpieczeniem mechanicznym samochodów.
MIŁOSZ KACZMAREK TOYOTA-SERVICE R.FIETZ, Your Content Goes Here
Pierwszą blokadę Niedźwiedź-Lock zamontowałam w swoim aucie w 1996 r.. Od tej pory wiem, że to jedyne rozwiązanie w kwestii zabezpieczenia auta. Zapomniałam, czym jest niepokój przed złodziejem.
MAŁGORZATA ROSA
Od wielu lat wszystkie swoje samochody wyposażam w blokady Niedźwiedź-Lock. To rozwiązanie jeszcze nigdy mnie nie zawiodło!
ŁUKASZ SIEDLAREK