Czy warto montować kilka zabezpieczeń przeciwkradzieżowych jednocześnie?

30 stycznia, 2023

Każdy rodzaj zabezpieczenia samochodowego działa w inny sposób. Autoalarmy informują o próbie otwarcia maski lub drzwi samochodu, odcięcie zapłonu uniemożliwia uruchomienie silnika, a GPS montowane w aucie pozwala namierzyć lokalizację pojazdu w razie kradzieży. Wszystkie zabezpieczenia antykradzieżowe można podzielić na dwie grupy: mechaniczne oraz takie, które potrzebują źródła zasilania. Zabezpieczenia mechaniczne, szczególnie zakładane na skrzynie biegów, są uważane przez kierowców za najbardziej skuteczną ochronę przed złodziejem. Nawet w przypadku, kiedy amator cudzych samochodów dostanie się do wnętrza auta, zabezpieczenie uniemożliwi poruszenie drążkiem skrzyni biegów.

wstęp

Mechaniczne czy zasilane – które wybrać?

Autoalarmy i wszystkie inne urządzenia chroniące przed kradzieżą, muszą być na stałe podłączone do źródła zasilania. Jeśli zostanie ono odcięte – zabezpieczenie przestanie działać poprawnie. Profesjonalne autoalarmy samochodowe są wyposażone we własne zasilanie wewnętrzne, co stanowi dodatkowe zabezpieczenie. Jednak w przypadku złodzieja-profesjonalisty odcięcie nawet najwyższej klasy autoalarmu może zająć tylko kilka minut. Firma Niedźwiedź-Lock rekomenduje wybór mechanicznych blokad antykradzieżowych, które wykazują się lepiej ocenianą bezawaryjnością. Jeśli odcięcie źródła zasilania to kwestia kilku minut, to zainstalowanie kilku autoalarmów nie utrudni złodziejowi zadania w żadnym stopniu.

Wiedzieliście, że nasze blokady są takie łatwe w obsłudze?

Więcej o naszych blokadach znajdziesz >>tutaj<<

Wysoka jakość i skuteczność

Zachęcamy do wyboru mechanicznych blokad przeciwkradzieżowych od Niedźwiedź-Lock. To skuteczność ochrony przed kradzieżą, która została oceniona na 99% przez niezależne instytucje. Dodatkowo, wybór jednej, niezawodnej konstrukcji to oszczędność pieniędzy dla właściciela samochodu.

Firma Niedźwiedź-Lock zapewnia:

– profesjonalne doradztwo
– bezpiecznie przeprowadzony montaż
– skuteczną ochronę auta przed kradzieżą

citroen c3 efekt koncowy citroen c3 efekt koncowy 2

ZAMONTUJ BLOKADĘ BEAR-LOCK I ŚPIJ SPOKOJNIE!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą skutecznych zabezpieczeń antykradzieżowych:

>>Blokady kierownicy<<  >>Blokady skrzyni biegów<<  >>Blokada JOYLOCK<<

W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Handlowym:

ZOBACZ RÓWNIEŻ

OSTATNIO NA BLOGU

AUTRYZOWANY PUNKT MONTAŻOWY

Sprawdź gdzie możesz
zamontować nasze blokady

SPRAWDŹ GDZIE MOŻESZ ZAMONTOWAĆ NASZE BLOKADY

Znajdź punkt serwisowy

KLIENCI O NAS

Od wielu lat wszystkie swoje samochody wyposażam w blokady Niedźwiedź-Lock. To rozwiązanie jeszcze nigdy mnie nie zawiodło!
ŁUKASZ SIEDLAREK
Przede wszystkim blokada Niedźwiedź-Lock daje mi poczucie bezpieczeństwa – zawsze jestem pewny, że znajdę mój samochód tam, gdzie go zaparkowałem.
MARCIN JAWORSKI
Dlaczego zdecydowałem się akurat na blokady od Niedźwiedź-Lock? Ze względu na ich wysoką skuteczność, najlepszą jakość wykonania
oraz wygodę użytkowania.
ROBERT BOROWSKI
W przeciwieństwie do zawodnych i awaryjnych zabezpieczeń elektronicznych, blokada skrzyni biegów Niedźwiedź-Lock jest niezastąpiona w każdej sytuacji i w każdym samochodzie.
KACPER HUCZKO
W opinii naszych klientów blokady „Niedźwiedź-Lock” są bardzo skutecznym zabezpieczeniem przed kradzieżą samochodu. Blokady cechują się niską cena, bardzo prostą obsługą i estetycznym wyglądem.
MIROSŁAW HAMPELSKI EWA SZPOT SP. Z O.O.
Wśród wielu rozwiązań dostępnych na rynku, produkty Niedźwiedź-Lock wyróżniają się skutecznością i wysoką jakością. Demontaż możliwy jest jedynie w profesjonalnym warsztacie.
WALDEMAR DUDZIAK POL-CAR DEALER
Od wielu lat nasz serwis montuje popularne Niedźwiadki. Z reguły osoby, które raz zdecydowały się na zakup blokady, instalują to rozwiązanie w kolejnych, nowo zakupionych pojazdach.
MARCIN WOLAK AUTORYZOWANY SALON I SERWIS ŠKODA AUTO NR 035
Blokady od „Niedźwiedź-Lock” są najczęściej wybieranym
przez naszych klientów, zabezpieczeniem mechanicznym samochodów.
MIŁOSZ KACZMAREK TOYOTA-SERVICE R.FIETZ, Your Content Goes Here
Pierwszą blokadę Niedźwiedź-Lock zamontowałam w swoim aucie w 1996 r.. Od tej pory wiem, że to jedyne rozwiązanie w kwestii zabezpieczenia auta. Zapomniałam, czym jest niepokój przed złodziejem.
MAŁGORZATA ROSA
Od wielu lat wszystkie swoje samochody wyposażam w blokady Niedźwiedź-Lock. To rozwiązanie jeszcze nigdy mnie nie zawiodło!
ŁUKASZ SIEDLAREK