Audi – ochrona przed kradzieżą, zabezpieczenie auta

30 stycznia, 2023

Zabezpieczenie auta przed kradzieżą to w dzisiejszych czasach konieczność. Samochody Audi cieszą się ogromną popularnością, ze względu na wysoką jakość i luksusowy charakter marki. Dlatego w ich przypadku szczególnie ważne jest, aby zadbać o odpowiednią ochronę. Pojazdy od tak renomowanego producenta mogą być prawdziwą gratką dla potencjalnego złodzieja

Wstęp

Blokada kierownicy w Audi dla zabezpieczenia przed kradzieżą

Jednym ze sposobów na zabezpieczenie samochodu przed kradzieżą jest montaż blokady kierownicy. Można ją zastosować we wszystkich modelach aut z elektronicznie sterowaną skrzynią biegów. Mechaniczny układ blokujący, zamontowany w kolumnie kierowniczej, powoduje całkowite unieruchomienie kierownicy.

Demontaż blokady jest możliwy tylko przy użyciu specjalistycznego sprzętu. Dlatego ten rodzaj ochrony stanowi dla złodzieja przeszkodę nie do pokonania.

Aplikacja SIRUS dla jeszcze lepszego zabezpieczenia Twojego Audi przed kradzieżą

Każdego właściciela Audi, którego interesują nowinki technologiczne, z pewnością zainteresuje opcja ochrony, jaką jest aplikacja SIRUS.

Mogą z niej korzystać użytkownicy telefonów z systemem operacyjnym Android. Dzięki aplikacji możliwe jest stałe śledzenie położenia samochodu. W razie opuszczenia przez pojazd określonego obszaru, bądź zmianie kąta jego przechylenia, która mogłaby wskazywać na próbę kradzieży, dostajemy natychmiast powiadomienie bezpośrednio na nasz smartfon.

SIRUS możemy także połączyć z alarmem samochodowym, dzięki czemu w razie załączenia alarmu, aplikacja także nas o tym poinformuje.

Możemy wtedy zdalnie wyłączyć rozrusznik i tym samym uniemożliwić złodziejowi odpalenie auta.
Wśród wielu możliwych metod zabezpieczenia auta przed kradzieżą, z pewnością wybierzesz to, dzięki któremu Twoje Audi będzie w pełni bezpieczne.

home blokady skrzyni biegow 1

Blokada skrzyni biegów w Audi – skuteczna ochrona przed kradzieżą

W samochodach marki Audi doskonale sprawdzi się także mechaniczne zabezpieczenie skrzyni biegów. Taka blokada uniemożliwia zmianę biegów, przez co odjechanie samochodem przez osobę niepowołaną nie wchodzi w grę. Demontaż tego rodzaju zabezpieczenia wymaga czasu i możliwy jest tylko u specjalisty.

Dodatkowo hartowane elementy uniemożliwiają rozwiercenie zamka, przez co możemy być spokojni, że żaden złodziej nie da rady pokonać blokady. Zabezpieczenie sprawdza się zarówno w samochodach z manualną, jak i automatyczną skrzynią biegów. Jego skuteczność potwierdzają firmy ubezpieczeniowe, które chętnie obniżają wysokość składki dla pojazdów, w których zamontowano blokadę.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

OSTATNIO NA BLOGU

AUTRYZOWANY PUNKT MONTAŻOWY

Sprawdź gdzie możesz
zamontować nasze blokady

SPRAWDŹ GDZIE MOŻESZ ZAMONTOWAĆ NASZE BLOKADY

Znajdź punkt serwisowy

KLIENCI O NAS

Od wielu lat wszystkie swoje samochody wyposażam w blokady Niedźwiedź-Lock. To rozwiązanie jeszcze nigdy mnie nie zawiodło!
ŁUKASZ SIEDLAREK
Przede wszystkim blokada Niedźwiedź-Lock daje mi poczucie bezpieczeństwa – zawsze jestem pewny, że znajdę mój samochód tam, gdzie go zaparkowałem.
MARCIN JAWORSKI
Dlaczego zdecydowałem się akurat na blokady od Niedźwiedź-Lock? Ze względu na ich wysoką skuteczność, najlepszą jakość wykonania
oraz wygodę użytkowania.
ROBERT BOROWSKI
W przeciwieństwie do zawodnych i awaryjnych zabezpieczeń elektronicznych, blokada skrzyni biegów Niedźwiedź-Lock jest niezastąpiona w każdej sytuacji i w każdym samochodzie.
KACPER HUCZKO
W opinii naszych klientów blokady „Niedźwiedź-Lock” są bardzo skutecznym zabezpieczeniem przed kradzieżą samochodu. Blokady cechują się niską cena, bardzo prostą obsługą i estetycznym wyglądem.
MIROSŁAW HAMPELSKI EWA SZPOT SP. Z O.O.
Wśród wielu rozwiązań dostępnych na rynku, produkty Niedźwiedź-Lock wyróżniają się skutecznością i wysoką jakością. Demontaż możliwy jest jedynie w profesjonalnym warsztacie.
WALDEMAR DUDZIAK POL-CAR DEALER
Od wielu lat nasz serwis montuje popularne Niedźwiadki. Z reguły osoby, które raz zdecydowały się na zakup blokady, instalują to rozwiązanie w kolejnych, nowo zakupionych pojazdach.
MARCIN WOLAK AUTORYZOWANY SALON I SERWIS ŠKODA AUTO NR 035
Blokady od „Niedźwiedź-Lock” są najczęściej wybieranym
przez naszych klientów, zabezpieczeniem mechanicznym samochodów.
MIŁOSZ KACZMAREK TOYOTA-SERVICE R.FIETZ, Your Content Goes Here
Pierwszą blokadę Niedźwiedź-Lock zamontowałam w swoim aucie w 1996 r.. Od tej pory wiem, że to jedyne rozwiązanie w kwestii zabezpieczenia auta. Zapomniałam, czym jest niepokój przed złodziejem.
MAŁGORZATA ROSA
Od wielu lat wszystkie swoje samochody wyposażam w blokady Niedźwiedź-Lock. To rozwiązanie jeszcze nigdy mnie nie zawiodło!
ŁUKASZ SIEDLAREK