Bentley – ochrona przed kradzieżą, zabezpieczenie auta

30 stycznia, 2023

Bentley to klasa sama w sobie. Samochody tej marki są eleganckie, przestronne i wygodne. Producent dba o estetykę zarówno wewnątrz auta, jak i na zewnątrz. Ponadto takie samochody mają niezawodny silnik, pozwalający na niesamowite osiągi. Niestety, luksusowy pojazd to łakomy kąsek dla złodzieja. Warto więc zawczasu zadbać o właściwe zabezpieczenie przed kradzieżą. Oto kilka porad w tym zakresie.

Wstęp

Zabezpieczenie auta przed metodą „na walizkę”

Popularną metodą kradzieży, stosowaną w przypadku samochodów z bezkluczykowym systemem otwierania, jest metoda „na walizkę”. Przy takiej technice kopiowany i wzmacniany jest sygnał wysyłany przez kluczyk. Złodziej kopiuje sygnał z kluczyka i w ten sposób otwiera i uruchamia nasz samochód.

Przed tą metodą chroni nakładka na baterię w pilocie kluczyka. Nakładka jest prosta w montażu i blokuje przepływ prądu z bateryjki.

Skuteczna ochrona przed kradzieżą samochodu

Jakie jeszcze rozwiązania zwiększą bezpieczeństwo Twojego auta, nie tylko Bentleya, ale też samochodów innych marek? Będą to blokada skrzyni biegów, blokada kierownicy, JOYLOCK (specjalna nakładka na drążek skrzyni biegów), E- JOYLOCK (sterowane smartfonem zabezpieczenie skrzyni biegów).

Bez względu na to, czy jeździsz luksusowym samochodem, takim jak tytułowy Bentley, czy pojazdem niższej klasy, zadbaj o bezpieczeństwo auta. Każdego roku z ulic, parkingów, a nawet prywatnych posesji, znikają auta o różnej wartości.

home blokady skrzyni biegow 1

Wystrasz złodzieja poprzez hałas

Jednym z częściej stosowanych sposobów na zabezpieczenie auta przed kradzieżą jest alarm samochodowy. Nawet głośny i donośny alarm, niestety nie zawsze odstrasza włamywacza. Dobrze więc nie polegać wyłącznie na nim, ale zastosować też inne zabezpieczenia.

Nie pozwól odjechać złodziejowi Twoim autem

Jeśli złodziej nie przestraszy się alarmu i jest na tyle sprawny, że zdąży je otworzyć i wejść do środka przed przyjazdem policji (co niestety jest wielce prawdopodobne), pozostaje immobilizer, czyli system uniemożliwiający odpalenie silnika lub wyłączający silnik, gdy nie zostanie wprowadzony odpowiedni kod zapisany do zapłonu. Nowoczesne immobilaizery nie stanowią zagrożenia dla elektroniki naszego auta, ale pomagają uchronić je przed kradzieżą

ZOBACZ RÓWNIEŻ

OSTATNIO NA BLOGU

AUTRYZOWANY PUNKT MONTAŻOWY

Sprawdź gdzie możesz
zamontować nasze blokady

SPRAWDŹ GDZIE MOŻESZ ZAMONTOWAĆ NASZE BLOKADY

Znajdź punkt serwisowy

KLIENCI O NAS

Od wielu lat wszystkie swoje samochody wyposażam w blokady Niedźwiedź-Lock. To rozwiązanie jeszcze nigdy mnie nie zawiodło!
ŁUKASZ SIEDLAREK
Przede wszystkim blokada Niedźwiedź-Lock daje mi poczucie bezpieczeństwa – zawsze jestem pewny, że znajdę mój samochód tam, gdzie go zaparkowałem.
MARCIN JAWORSKI
Dlaczego zdecydowałem się akurat na blokady od Niedźwiedź-Lock? Ze względu na ich wysoką skuteczność, najlepszą jakość wykonania
oraz wygodę użytkowania.
ROBERT BOROWSKI
W przeciwieństwie do zawodnych i awaryjnych zabezpieczeń elektronicznych, blokada skrzyni biegów Niedźwiedź-Lock jest niezastąpiona w każdej sytuacji i w każdym samochodzie.
KACPER HUCZKO
W opinii naszych klientów blokady „Niedźwiedź-Lock” są bardzo skutecznym zabezpieczeniem przed kradzieżą samochodu. Blokady cechują się niską cena, bardzo prostą obsługą i estetycznym wyglądem.
MIROSŁAW HAMPELSKI EWA SZPOT SP. Z O.O.
Wśród wielu rozwiązań dostępnych na rynku, produkty Niedźwiedź-Lock wyróżniają się skutecznością i wysoką jakością. Demontaż możliwy jest jedynie w profesjonalnym warsztacie.
WALDEMAR DUDZIAK POL-CAR DEALER
Od wielu lat nasz serwis montuje popularne Niedźwiadki. Z reguły osoby, które raz zdecydowały się na zakup blokady, instalują to rozwiązanie w kolejnych, nowo zakupionych pojazdach.
MARCIN WOLAK AUTORYZOWANY SALON I SERWIS ŠKODA AUTO NR 035
Blokady od „Niedźwiedź-Lock” są najczęściej wybieranym
przez naszych klientów, zabezpieczeniem mechanicznym samochodów.
MIŁOSZ KACZMAREK TOYOTA-SERVICE R.FIETZ, Your Content Goes Here
Pierwszą blokadę Niedźwiedź-Lock zamontowałam w swoim aucie w 1996 r.. Od tej pory wiem, że to jedyne rozwiązanie w kwestii zabezpieczenia auta. Zapomniałam, czym jest niepokój przed złodziejem.
MAŁGORZATA ROSA
Od wielu lat wszystkie swoje samochody wyposażam w blokady Niedźwiedź-Lock. To rozwiązanie jeszcze nigdy mnie nie zawiodło!
ŁUKASZ SIEDLAREK