Blokady antykradzieżowe do samochodów sportowych

30 stycznia, 2023

Samochody sportowe to łakomy kąsek dla złodziei. Właściciele pojazdów z segmentu G zastanawiają się zapewne, jak skutecznie zabezpieczyć swoje auto przed kradzieżą. Sposoby są różne, profesjonalne i amatorskie. W przypadku samochodów sportowych warto pokusić się o rozwiązania z najwyższej półki. Porsche, Ferrari, Lamborghini czy Jaguar to auta, które zasługują na zabezpieczenie antykradzieżowe z prawdziwego zdarzenia. Rozwiązaniem rekomendowanym przez specjalistów jest między innymi montaż blokady skrzyni biegów lub kierownicy marki Niedźwiedź-Lock.

wstep

Dlaczego blokady Niedźwiedź-Lock?

Dlaczego akurat blokady marki Niedźwiedź-Lock? Przede wszystkim dlatego, że są to produkty sprawdzone i co najważniejsze – skuteczne. O ich wysokiej jakości świadczy między innymi zadowolenie kierowców, którzy zamontowali je w swoich samochodach. Zabezpieczenia antykradzieżowe firmy z Lubonia są chętnie kupowane nie tylko przez kierowców z Polski, ale także z zagranicy. Blokady Niedźwiedź-Lock znane są na terenie całej Europy oraz w takich zakątkach świata jak Australia czy Afryka.

Ich skuteczność została także potwierdzona wieloma certyfikatami niezależnych instytucji. Blokady Niedźwiedź-Lock zostały docenione przez specjalistyczne ośrodki między innymi z Niemiec, Holandii, Polski, Czech, Rosji.

Fachowcy oceniają skuteczność polskich blokad na poziomie 99%. Niemal stuprocentowy wynik został uzyskany między innymi dzięki zastosowaniu do ich produkcji najnowocześniejszych technologii. Jedną z takich innowacji jest to, że do prawidłowego działania blokady nie jest potrzebne źródło zasilania.

Skuteczne rozwiązania dedykowane autom sportowym

Jakie rozwiązania użytkownikom samochodów sportowych proponuje firma z Lubonia? W ofercie Niedźwiedź-Lock znajdują się między innymi blokady skrzyni biegów oraz kierownicy. Zabezpieczenia można zamontować zarówno w autach z manualną, jak i automatyczną skrzynią biegów.

Blokadę skrzyni biegów montuje się na stałe w nadwoziu samochodu sportowego. Jej montaż uniemożliwia poruszanie drążkiem, dzięki czemu złodziej nie jest w stanie ruszyć autem. Żeby ukraść samochód przestępca musiałby zdemontować blokadę, co nie jest takie proste. Czynność taka jest bardzo czasochłonna oraz możliwa do wykonania jedynie przy użyciu specjalistycznych narzędzi. Dlatego też złodzieje szerokim łukiem omijają auta, na których widnieje naklejka Niedźwiedź-Lock. Już sam jej widok powoduje, że przestępca rezygnuje z zamiaru kradzieży. To samo dotyczy blokad kierownicy.

Bardzo ważne jest to, że blokady antykradzieżowe Niedźwiedź-Lock nie mają wpływu na normalnie użytkowanie samochodu. Montowane są w taki sposób, aby nie przeszkadzały kierowcy. Dodatkowo ich montaż nie powoduje uszkodzenia karoserii ani utraty gwarancji producenta auta.

Skuteczne rozwiązania dedykowane autom sportowym

Blokady do wszystkich modeli aut sportowych

Blokady kierownicy i skrzyni biegów marki Niedźwiedź-Lock dostępne są dla każdego samochodu sportowego. Można je zamontować między innymi w takich autach jak:

Ferrari,
Porsche,
Lamborghini,
Jaguar,
Lotus,
Aston Martin,
BMW,
Subaru,
Mercedes,
Chevrolet.
 

Profesjonalny montaż

Kierowcom, którzy chcą wyposażyć swoje sportowe auto w blokadę antykradzieżową rekomenduje się przeprowadzenie montażu w jednym z punktów partnerskich Niedźwiedź-Lock. Montaż wykonany przez profesjonalnego mechanika gwarantuje prawidłowe i bezawaryjne działanie blokady oraz skuteczną ochronę przed złodziejami.

 

Sprawdź gdzie znaduje się najbliższy punkt montażowy:

» MAPA PUNKTÓW MONTAŻOWYCH «

ZOBACZ RÓWNIEŻ

OSTATNIO NA BLOGU

AUTRYZOWANY PUNKT MONTAŻOWY

Sprawdź gdzie możesz
zamontować nasze blokady

SPRAWDŹ GDZIE MOŻESZ ZAMONTOWAĆ NASZE BLOKADY

Znajdź punkt serwisowy

KLIENCI O NAS

Od wielu lat wszystkie swoje samochody wyposażam w blokady Niedźwiedź-Lock. To rozwiązanie jeszcze nigdy mnie nie zawiodło!
ŁUKASZ SIEDLAREK
Przede wszystkim blokada Niedźwiedź-Lock daje mi poczucie bezpieczeństwa – zawsze jestem pewny, że znajdę mój samochód tam, gdzie go zaparkowałem.
MARCIN JAWORSKI
Dlaczego zdecydowałem się akurat na blokady od Niedźwiedź-Lock? Ze względu na ich wysoką skuteczność, najlepszą jakość wykonania
oraz wygodę użytkowania.
ROBERT BOROWSKI
W przeciwieństwie do zawodnych i awaryjnych zabezpieczeń elektronicznych, blokada skrzyni biegów Niedźwiedź-Lock jest niezastąpiona w każdej sytuacji i w każdym samochodzie.
KACPER HUCZKO
W opinii naszych klientów blokady „Niedźwiedź-Lock” są bardzo skutecznym zabezpieczeniem przed kradzieżą samochodu. Blokady cechują się niską cena, bardzo prostą obsługą i estetycznym wyglądem.
MIROSŁAW HAMPELSKI EWA SZPOT SP. Z O.O.
Wśród wielu rozwiązań dostępnych na rynku, produkty Niedźwiedź-Lock wyróżniają się skutecznością i wysoką jakością. Demontaż możliwy jest jedynie w profesjonalnym warsztacie.
WALDEMAR DUDZIAK POL-CAR DEALER
Od wielu lat nasz serwis montuje popularne Niedźwiadki. Z reguły osoby, które raz zdecydowały się na zakup blokady, instalują to rozwiązanie w kolejnych, nowo zakupionych pojazdach.
MARCIN WOLAK AUTORYZOWANY SALON I SERWIS ŠKODA AUTO NR 035
Blokady od „Niedźwiedź-Lock” są najczęściej wybieranym
przez naszych klientów, zabezpieczeniem mechanicznym samochodów.
MIŁOSZ KACZMAREK TOYOTA-SERVICE R.FIETZ, Your Content Goes Here
Pierwszą blokadę Niedźwiedź-Lock zamontowałam w swoim aucie w 1996 r.. Od tej pory wiem, że to jedyne rozwiązanie w kwestii zabezpieczenia auta. Zapomniałam, czym jest niepokój przed złodziejem.
MAŁGORZATA ROSA
Od wielu lat wszystkie swoje samochody wyposażam w blokady Niedźwiedź-Lock. To rozwiązanie jeszcze nigdy mnie nie zawiodło!
ŁUKASZ SIEDLAREK