Blokady Niedźwiedź-lock i sprzedaż zagraniczna

30 stycznia, 2023

Mechaniczne blokady Niedźwiedź-Lock zostały docenione przez miliony kierowców. Zabezpieczenia chroniące przed kradzieżą są niezwykle popularne zarówno w Polsce, jak i w całej Europie. Jak wygląda współpraca zagraniczna z firmą Niedźwiedź-Lock? Przedstawiamy najważniejsze informacje i zalety produktu.

wstęp

Wieloletnia współpraca z zagranicznymi firmami

Współpraca i partnerstwo z zagranicznymi firmami rozpoczęła się już dwadzieścia lat temu. W 1996 roku pierwsza czeska firma z Ostrawy rozpoczęła sprzedaż blokad na skrzynie biegów. Dzisiaj mechaniczne zabezpieczenia produkowane przez Niedźwiedź-Lock są rozpoznawane w Czechach jako marka Mister-Lock. Wykorzystanie najlepszych materiałów i wysoko oceniana skuteczność sprawiła, że zabezpieczenie samochodu przed kradzieżą Niedźwiedź-Lock są w Czechach niezwykle popularne i często wybierane przez kierowców jako skuteczna ochrona przed kradzieżą auta.

Rosnąca popularność mechanicznych blokad w Europie

Dzisiaj nasze mechaniczne blokady są dostępne w kilkunastu krajach w całej Europie oraz w Stanach Zjednoczonych. Sprzedaż na rynkach zagranicznych odbywa się za pośrednictwem firm, które współpracują z Niedźwiedź-Lock i są naszymi przedstawicielami. Dystrybucja produktu oraz rosnące zainteresowanie potwierdza skuteczność mechanicznego zabezpieczenia dla samochodów osobowych oraz dostawczych. Blokady Niedźwiedź-Lock są obecnie dostępne:

>w Rosji, na Ukrainie,
>w Niemczech, Austrii, Holandii, Belgii, Luksemburgu,
>w Czechach, Słowacji, na Węgrzech,
>w Estonii, na Litwie, Łotwie,
>w Grecji, we Włoszech, Chorwacji,
>w Słowenii, Serbii, Rumuni.

Rosnąca popularność mechanicznych blokad w Europie

Skuteczność, którą potwierdzają certyfikaty

Jesteśmy wiodącą marką w produkcji mechanicznych zabezpieczeń przeciwkradzieżowych w Polsce. Dzięki odpowiednio przygotowanym projektom konstrukcji, oferujemy najlepsze rozwiązania w zakresie ochrony aut. Niezawodność naszych blokad potwierdzają również certyfikaty jakości przyznane przez prestiżowe instytucje. Zabezpieczenie Niedźwiedź-Lock zostało wyróżnione niemieckim certyfikatem TUV oraz certyfikatem polskiego Instytutu Mechaniki Precyzyjnej.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

OSTATNIO NA BLOGU

AUTRYZOWANY PUNKT MONTAŻOWY

Sprawdź gdzie możesz
zamontować nasze blokady

SPRAWDŹ GDZIE MOŻESZ ZAMONTOWAĆ NASZE BLOKADY

Znajdź punkt serwisowy

KLIENCI O NAS

Od wielu lat wszystkie swoje samochody wyposażam w blokady Niedźwiedź-Lock. To rozwiązanie jeszcze nigdy mnie nie zawiodło!
ŁUKASZ SIEDLAREK
Przede wszystkim blokada Niedźwiedź-Lock daje mi poczucie bezpieczeństwa – zawsze jestem pewny, że znajdę mój samochód tam, gdzie go zaparkowałem.
MARCIN JAWORSKI
Dlaczego zdecydowałem się akurat na blokady od Niedźwiedź-Lock? Ze względu na ich wysoką skuteczność, najlepszą jakość wykonania
oraz wygodę użytkowania.
ROBERT BOROWSKI
W przeciwieństwie do zawodnych i awaryjnych zabezpieczeń elektronicznych, blokada skrzyni biegów Niedźwiedź-Lock jest niezastąpiona w każdej sytuacji i w każdym samochodzie.
KACPER HUCZKO
W opinii naszych klientów blokady „Niedźwiedź-Lock” są bardzo skutecznym zabezpieczeniem przed kradzieżą samochodu. Blokady cechują się niską cena, bardzo prostą obsługą i estetycznym wyglądem.
MIROSŁAW HAMPELSKI EWA SZPOT SP. Z O.O.
Wśród wielu rozwiązań dostępnych na rynku, produkty Niedźwiedź-Lock wyróżniają się skutecznością i wysoką jakością. Demontaż możliwy jest jedynie w profesjonalnym warsztacie.
WALDEMAR DUDZIAK POL-CAR DEALER
Od wielu lat nasz serwis montuje popularne Niedźwiadki. Z reguły osoby, które raz zdecydowały się na zakup blokady, instalują to rozwiązanie w kolejnych, nowo zakupionych pojazdach.
MARCIN WOLAK AUTORYZOWANY SALON I SERWIS ŠKODA AUTO NR 035
Blokady od „Niedźwiedź-Lock” są najczęściej wybieranym
przez naszych klientów, zabezpieczeniem mechanicznym samochodów.
MIŁOSZ KACZMAREK TOYOTA-SERVICE R.FIETZ, Your Content Goes Here
Pierwszą blokadę Niedźwiedź-Lock zamontowałam w swoim aucie w 1996 r.. Od tej pory wiem, że to jedyne rozwiązanie w kwestii zabezpieczenia auta. Zapomniałam, czym jest niepokój przed złodziejem.
MAŁGORZATA ROSA
Od wielu lat wszystkie swoje samochody wyposażam w blokady Niedźwiedź-Lock. To rozwiązanie jeszcze nigdy mnie nie zawiodło!
ŁUKASZ SIEDLAREK