Blokady nie tylko w autach popularnych ale również luksusowych

30 stycznia, 2023

Samochody klasy premium to niezwykły prestiż, precyzja wykonania oraz niezawodnie działające silniki. Firma Niedźwiedź-Lock, wychodząc naprzeciw właścicielom aut luksusowych, specjalizuje się również w konstruowaniu zabezpieczeń mechanicznych przygotowywanych z myślą o najpopularniejszych modelach premium. Zachęcamy do zapoznania się z najważniejszymi informacjami na temat zabezpieczeń dla aut luksusowych.

wstęp

Luksusowe modele i zabezpieczenia antykradzieżowe

Proces konstrukcji zabezpieczenia przed kradzieżą dla samochodów klasy premium jest podobny, jak w przypadku mechanicznych blokad dla popularnych i ekonomicznych modeli aut. Dział konstrukcyjny Niedźwiedź-Lock przygotował dotychczas ponad 2000 modeli zabezpieczeń skrzyni biegów, które są w pełni dostosowane do budowy wszystkich podukładów samochodowych. Dzięki temu, proponujemy naszym klientom niezawodny produkt, który nie wpływa na pracę skrzyni biegów. W Polsce zabezpieczenia antykradzieżowe Niedźwiedź-Lock są najczęściej zakładane na auta luksusowe marki:

Audi,
Volvo,
Volkswagen.

Zabezpieczenia dla marek premium i sprzedaż zagraniczna

Nasza oferta obejmuje również blokady na najpopularniejsze modele samochodów klasy premium marek BMW, Mercedes, Porsche. Sprzedaż zabezpieczeń dla aut luksusowych inaczej kształtuje się na zagranicznych rynkach. Na montaż mechanicznej blokady Niedźwiedź-Lock w Rosji i Holandii decydują się najczęściej właściciele samochodów marki Lexus. Równie często na rynku eksportowym wybierane są zabezpieczenia dla samochodów premium marki Toyota.

Zabezpieczenia dla marek premium i sprzedaż zagraniczna

Montaż, który spełni oczekiwania wymagających kierowców

Kolejną zaletą blokad antykradzieżowych Niedźwiedź-Lock jest nie tylko wysoko oceniana skuteczność, ale funkcjonalność i precyzja w czasie prac montażowych. Mechaniczne blokady na skrzynie biegów Niedźwiedź-Lock montowane pod konsolą w samochodzie to nowatorskie rozwiązanie. Estetycznie wykonany montaż i odpowiednie wkomponowanie zabezpieczenia, nie wpływa na wygląd wnętrza samochodu. Dodatkowo, umiejscowienie zamka blokady zapewnia wysoki komfort użytkowania dla kierowcy oraz pasażerów.

Jakość, która odpowiada najlepszym modelom

Dzięki wykorzystaniu najwyżej jakości materiałów, m. in. zamków z hartowanej stali i zrywalnych śrub, dostarczamy na polski oraz zagraniczny rynek niezawodne zabezpieczenia samochodowe. Skuteczność mechanicznych blokad na skrzynie biegów potwierdzają nie tylko testy niezależnych instytucji, ale również setki zadowolonych klientów w Polsce i całej Europie. Zabezpieczenia Niedźwiedź-Lock zostały wyróżnione certyfikatem TUV oraz atestem Instytutu Mechaniki Precyzyjnej.

Jakość, która odpowiada najlepszym modelom

ZOBACZ RÓWNIEŻ

OSTATNIO NA BLOGU

AUTRYZOWANY PUNKT MONTAŻOWY

Sprawdź gdzie możesz
zamontować nasze blokady

SPRAWDŹ GDZIE MOŻESZ ZAMONTOWAĆ NASZE BLOKADY

Znajdź punkt serwisowy

KLIENCI O NAS

Od wielu lat wszystkie swoje samochody wyposażam w blokady Niedźwiedź-Lock. To rozwiązanie jeszcze nigdy mnie nie zawiodło!
ŁUKASZ SIEDLAREK
Przede wszystkim blokada Niedźwiedź-Lock daje mi poczucie bezpieczeństwa – zawsze jestem pewny, że znajdę mój samochód tam, gdzie go zaparkowałem.
MARCIN JAWORSKI
Dlaczego zdecydowałem się akurat na blokady od Niedźwiedź-Lock? Ze względu na ich wysoką skuteczność, najlepszą jakość wykonania
oraz wygodę użytkowania.
ROBERT BOROWSKI
W przeciwieństwie do zawodnych i awaryjnych zabezpieczeń elektronicznych, blokada skrzyni biegów Niedźwiedź-Lock jest niezastąpiona w każdej sytuacji i w każdym samochodzie.
KACPER HUCZKO
W opinii naszych klientów blokady „Niedźwiedź-Lock” są bardzo skutecznym zabezpieczeniem przed kradzieżą samochodu. Blokady cechują się niską cena, bardzo prostą obsługą i estetycznym wyglądem.
MIROSŁAW HAMPELSKI EWA SZPOT SP. Z O.O.
Wśród wielu rozwiązań dostępnych na rynku, produkty Niedźwiedź-Lock wyróżniają się skutecznością i wysoką jakością. Demontaż możliwy jest jedynie w profesjonalnym warsztacie.
WALDEMAR DUDZIAK POL-CAR DEALER
Od wielu lat nasz serwis montuje popularne Niedźwiadki. Z reguły osoby, które raz zdecydowały się na zakup blokady, instalują to rozwiązanie w kolejnych, nowo zakupionych pojazdach.
MARCIN WOLAK AUTORYZOWANY SALON I SERWIS ŠKODA AUTO NR 035
Blokady od „Niedźwiedź-Lock” są najczęściej wybieranym
przez naszych klientów, zabezpieczeniem mechanicznym samochodów.
MIŁOSZ KACZMAREK TOYOTA-SERVICE R.FIETZ, Your Content Goes Here
Pierwszą blokadę Niedźwiedź-Lock zamontowałam w swoim aucie w 1996 r.. Od tej pory wiem, że to jedyne rozwiązanie w kwestii zabezpieczenia auta. Zapomniałam, czym jest niepokój przed złodziejem.
MAŁGORZATA ROSA
Od wielu lat wszystkie swoje samochody wyposażam w blokady Niedźwiedź-Lock. To rozwiązanie jeszcze nigdy mnie nie zawiodło!
ŁUKASZ SIEDLAREK