BMW – najlepsze sposoby na zabezpieczenie auta przed kradzieżą

30 stycznia, 2023

Samochody marki BMW to symbol klasy i prestiżu. Ze względu na swą dobrą sławę, są atrakcyjnym obiektem dla potencjalnych złodziei. Dlatego warto zainwestować w proponowane przez Niedźwiedź-Lock sposoby na zabezpieczenie auta. Dowiedz się, jakie są możliwości ochrony przed kradzieżą i wybierz sposób idealnie dopasowany do swoich potrzeb.

Wstęp

Blokada skrzyni biegów i kierownicy – skuteczna ochrona przed kradzieżą

Jedną z możliwości zabezpieczenia Twojego BMW przed złodziejami jest zamontowanie blokady skrzyni biegów. Po jej uruchomieniu niemożliwe staje się wykonanie jakiegokolwiek ruchu drążkiem. Nie ma zatem szans na odjechanie autem przez osobę niepożądaną. Blokada montowana jest na stałe w nadwoziu pojazdu, a jej demontaż wymaga wielogodzinnej wizyty w warsztacie. Ten rodzaj zabezpieczenia auta sprawdzi się zarówno przy manualnej, jak i automatycznej skrzyni biegów.

Innym, skutecznym, a zarazem dyskretnym sposobem ochrony przed kradzieżą, jest blokada układu kierowniczego. Skomplikowany demontaż wymaga czasu oraz specjalistycznego sprzętu. Podobnie jak w przypadku blokady skrzyni biegów, do produkcji tego zabezpieczenia użyto hartowanych materiałów o najwyższym poziomie odporności. Przy całej swej skuteczności, blokada w najmniejszym stopniu nie wpływa na funkcjonalność układu kierowniczego czy działanie poduszek powietrznych.

Zabezpieczenie auta z JOYLOCK BMW

JOYLOCK to blokada drążka zmiany biegów. Jest ona widoczna w samochodzie, dzięki czemu może zniechęcić potencjalnego złodzieja. Blokada uruchamiana jest za pomocą kluczyka, bez którego nie da się jej wyłączyć. Obudowa jest odporna na odchylenie, rozwiercenie, a nawet na działanie ciekłego azotu.

Ciekawym typem tego rodzaju zabezpieczenia jest blokada E-JOYLOCK. Ona również unieruchamia drążek zmiany biegów, jednak w tym przypadku obsługa blokady odbywa się z poziomu aplikacji w telefonie. Wystarczy smartfon z systemem Android i iOS, aby Twoje BMW było pod pełną ochroną.

home blokady skrzyni biegow 1

SIRUS – aplikacja do ochrony Twojego BMW przed kradzieżą

Dla osób ceniących nowoczesne technologie, interesującym sposobem na zabezpieczenie auta jest zainstalowanie aplikacji SIRUS. W razie potrzeby umożliwi nam ona zlokalizowanie samochodu oraz powiadomi o uruchomieniu się alarmu. Wykrywa także przechylenie pojazdu i ruch przy wyłączonym zapłonie, dzięki czemu nie umknie nam próba odholowania auta przez złodziei. Zdalne odłączenie akumulatora czy blokada rozrusznika to tylko kilka z wielu opcji ochrony, jakie oferuje nam SIRUS.

Stosując jeden z systemów, oferowanych przez Niedźwiedź-Lock, możesz być pewien, że Twoje BMW będzie w pełni bezpieczne.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

OSTATNIO NA BLOGU

AUTRYZOWANY PUNKT MONTAŻOWY

Sprawdź gdzie możesz
zamontować nasze blokady

SPRAWDŹ GDZIE MOŻESZ ZAMONTOWAĆ NASZE BLOKADY

Znajdź punkt serwisowy

KLIENCI O NAS

Od wielu lat wszystkie swoje samochody wyposażam w blokady Niedźwiedź-Lock. To rozwiązanie jeszcze nigdy mnie nie zawiodło!
ŁUKASZ SIEDLAREK
Przede wszystkim blokada Niedźwiedź-Lock daje mi poczucie bezpieczeństwa – zawsze jestem pewny, że znajdę mój samochód tam, gdzie go zaparkowałem.
MARCIN JAWORSKI
Dlaczego zdecydowałem się akurat na blokady od Niedźwiedź-Lock? Ze względu na ich wysoką skuteczność, najlepszą jakość wykonania
oraz wygodę użytkowania.
ROBERT BOROWSKI
W przeciwieństwie do zawodnych i awaryjnych zabezpieczeń elektronicznych, blokada skrzyni biegów Niedźwiedź-Lock jest niezastąpiona w każdej sytuacji i w każdym samochodzie.
KACPER HUCZKO
W opinii naszych klientów blokady „Niedźwiedź-Lock” są bardzo skutecznym zabezpieczeniem przed kradzieżą samochodu. Blokady cechują się niską cena, bardzo prostą obsługą i estetycznym wyglądem.
MIROSŁAW HAMPELSKI EWA SZPOT SP. Z O.O.
Wśród wielu rozwiązań dostępnych na rynku, produkty Niedźwiedź-Lock wyróżniają się skutecznością i wysoką jakością. Demontaż możliwy jest jedynie w profesjonalnym warsztacie.
WALDEMAR DUDZIAK POL-CAR DEALER
Od wielu lat nasz serwis montuje popularne Niedźwiadki. Z reguły osoby, które raz zdecydowały się na zakup blokady, instalują to rozwiązanie w kolejnych, nowo zakupionych pojazdach.
MARCIN WOLAK AUTORYZOWANY SALON I SERWIS ŠKODA AUTO NR 035
Blokady od „Niedźwiedź-Lock” są najczęściej wybieranym
przez naszych klientów, zabezpieczeniem mechanicznym samochodów.
MIŁOSZ KACZMAREK TOYOTA-SERVICE R.FIETZ, Your Content Goes Here
Pierwszą blokadę Niedźwiedź-Lock zamontowałam w swoim aucie w 1996 r.. Od tej pory wiem, że to jedyne rozwiązanie w kwestii zabezpieczenia auta. Zapomniałam, czym jest niepokój przed złodziejem.
MAŁGORZATA ROSA
Od wielu lat wszystkie swoje samochody wyposażam w blokady Niedźwiedź-Lock. To rozwiązanie jeszcze nigdy mnie nie zawiodło!
ŁUKASZ SIEDLAREK