Czy blokady Niedźwiedź-lock wymagają konserwacji?

29 stycznia, 2023

Jak dbać o blokadę Niedźwiedź-Lock?

Zabezpieczenia Niedźwiedź-Lock nie wymagają specjalnego traktowania, konserwacji czy wymiany po określonym czasie.

Nasze blokady są trwałe i skuteczne przez lata. Każda z blokad została skonstruowana z najwyższej jakości materiałów. Codzienne użytkowanie nie powoduje zużycia blokady. Zamek blokady jest odporny na różnego rodzaju ingerencje oraz próby uszkodzenia.

Jednorazowy koszt

Jedną z najważniejszych zalet naszych blokad jest jednorazowo poniesiony koszt.

Koszt blokady wraz z montażem waha się od 600 do 1200 zł brutto. Cena uzależniona jest od rodzaju zabezpieczenia oraz miejsca, w którym zakładane zostanie zabezpieczenie. Aby poznać całkowity koszt konkretnej blokady wraz z montażem, zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z autoryzowanym serwisem montażowym.

Mapę punktów montażowych znajdziesz >>tutaj<<.

Prosta obsługa

KLIKNIJ i sprawdź jak łatwe w użytkowaniu są nasze blokady!

zamykanie blokad

Demontaż blokady

Aby zdemontować blokadę w sposób, który nie uszkodzi nadwozia pojazdu należy udać się do autoryzowanego punktu montażowego.

Certyfikowana jakość zabezpieczeń

Blokady Niedźwiedź-Lock otrzymały niemiecki certyfikat TUV za najlepsze rozwiązania w dziedzinie motoryzacji oraz certyfikaty Instytutu Mechaniki Precyzyjnej.

Blokady Niedźwiedź-Lock od lat udowadniają swoją skuteczność, potwierdzaną zarówno przez klientów, jak i niezależne instytucje. Połączenie funkcjonalności i skuteczności, z najwyższą jakością wykonania, sprawiły, że blokady zyskały zaufanie u klientów na całym świecie.

> SPRAWDŹ NASZE CERTYFIKATY <

ZOBACZ RÓWNIEŻ

OSTATNIO NA BLOGU

AUTRYZOWANY PUNKT MONTAŻOWY

Sprawdź gdzie możesz
zamontować nasze blokady

SPRAWDŹ GDZIE MOŻESZ ZAMONTOWAĆ NASZE BLOKADY

Znajdź punkt serwisowy

KLIENCI O NAS

Od wielu lat wszystkie swoje samochody wyposażam w blokady Niedźwiedź-Lock. To rozwiązanie jeszcze nigdy mnie nie zawiodło!
ŁUKASZ SIEDLAREK
Przede wszystkim blokada Niedźwiedź-Lock daje mi poczucie bezpieczeństwa – zawsze jestem pewny, że znajdę mój samochód tam, gdzie go zaparkowałem.
MARCIN JAWORSKI
Dlaczego zdecydowałem się akurat na blokady od Niedźwiedź-Lock? Ze względu na ich wysoką skuteczność, najlepszą jakość wykonania
oraz wygodę użytkowania.
ROBERT BOROWSKI
W przeciwieństwie do zawodnych i awaryjnych zabezpieczeń elektronicznych, blokada skrzyni biegów Niedźwiedź-Lock jest niezastąpiona w każdej sytuacji i w każdym samochodzie.
KACPER HUCZKO
W opinii naszych klientów blokady „Niedźwiedź-Lock” są bardzo skutecznym zabezpieczeniem przed kradzieżą samochodu. Blokady cechują się niską cena, bardzo prostą obsługą i estetycznym wyglądem.
MIROSŁAW HAMPELSKI EWA SZPOT SP. Z O.O.
Wśród wielu rozwiązań dostępnych na rynku, produkty Niedźwiedź-Lock wyróżniają się skutecznością i wysoką jakością. Demontaż możliwy jest jedynie w profesjonalnym warsztacie.
WALDEMAR DUDZIAK POL-CAR DEALER
Od wielu lat nasz serwis montuje popularne Niedźwiadki. Z reguły osoby, które raz zdecydowały się na zakup blokady, instalują to rozwiązanie w kolejnych, nowo zakupionych pojazdach.
MARCIN WOLAK AUTORYZOWANY SALON I SERWIS ŠKODA AUTO NR 035
Blokady od „Niedźwiedź-Lock” są najczęściej wybieranym
przez naszych klientów, zabezpieczeniem mechanicznym samochodów.
MIŁOSZ KACZMAREK TOYOTA-SERVICE R.FIETZ, Your Content Goes Here
Pierwszą blokadę Niedźwiedź-Lock zamontowałam w swoim aucie w 1996 r.. Od tej pory wiem, że to jedyne rozwiązanie w kwestii zabezpieczenia auta. Zapomniałam, czym jest niepokój przed złodziejem.
MAŁGORZATA ROSA
Od wielu lat wszystkie swoje samochody wyposażam w blokady Niedźwiedź-Lock. To rozwiązanie jeszcze nigdy mnie nie zawiodło!
ŁUKASZ SIEDLAREK