Gdzie można zamontować blokadę samochodu przed kradzieżą?

Mechaniczne blokady antykradzieżowe Niedźwiedź-Lock to jedne z najchętniej wybieranych przez polskich kierowców zabezpieczeń samochodu przed kradzieżą. Wynika to przede wszystkim z ich niezwykłej skuteczności, która szacowana jest przez specjalistów na 99%. Warunkiem poprawnego działania blokady jest jednak jej prawidłowy montaż, przeprowadzony przez przeszkoloną w tym zakresie osobę. Gdzie zamontować blokadę samochodu przed kradzieżą Niedźwiedź-Lock?

wstęp

Fachowy montaż blokady antykradzieżowej gwarancją bezpieczeństwa Twojego samochodu

Montaż blokady samochodu przed kradzieżą Niedźwiedź-Lock to czynność, która powinna zostać przeprowadzona przez osobę posiadającą doświadczenie w montowaniu tego typu zabezpieczeń. Najlepiej, jeśli zlecimy to jednemu z autoryzowanych punktów montażowych Niedźwiedź-Lock, które znajdują się na terenie całej Polski. Dlaczego właśnie tam?

Mechanicy pracujący w autoryzowanych punktach montażowych Niedźwiedź-Lock:

  • odbyli specjalistyczne szkolenia,
  • dysponują specjalistycznymi narzędziami.

Zlecając im montaż blokady antykradzieżowej możesz być pewien, że zostanie to zrobione szybko i profesjonalnie. Montaż zabezpieczenia w autoryzowanym punkcie zajmuje 2-4h, w zależności od modelu samochodu. Zostawiając swoje auto w serwisie, będziesz mógł go odebrać jeszcze tego samego dnia. Dzięki temu w zaledwie kilka godzin Twój samochód zyska najlepszą ochronę przez złodziejami.

Niezwykle istotne jest, że montaż blokady skrzyni biegów odbywa się w sposób bezpieczny dla auta – przy użyciu fabrycznych otworów w karoserii. Mechanicy w żaden sposób nie ingerują w karoserię, a zabezpieczenie ładnie komponuje się z wnętrzem samochodu. Dzięki bezinwazyjnemu montażowi blokady Niedźwiedź-Lock nie powodują utraty gwarancji producenta samochodu. Mało tego, producenci nawet rekomendują ich montaż!

Fachowy montaż blokady samochodu przed kradzieżą dla kierowców z całej Polski

Autoryzowane punkty serwisowe Niedźwiedź-Lock zlokalizowane są na terenie całej Polski, zarówno w dużych miastach, jak i mniejszych miejscowościach. W większości miast znajduje się kilka serwisów. Przykładowe miasta, w których montowane są blokady:

  • Poznań,
  • Wrocław,
  • Kraków,
  • Gdynia,
  • Gdańsk,
  • Szczecin,
  • Warszawa,
  • i wiele innych.

Pełna lista punktów dostępna jest na stronie internetowej producenta zabezpieczeń, gdzie znajduje się wyszukiwarka, przy pomocy której w łatwy sposób można znaleźć najbliższy serwis. Wybierając jeden z nich możesz być pewien, że kupiona przez Ciebie blokada kierownicy, czy skrzyni biegów zostanie zamontowana przez profesjonalistów, co zapewni jej bezproblemowe działanie.

Fachowy montaż blokady samochodu przed kradzieżą dla kierowców z całej Polski

Łatwy sposób by znaleźć najbliższy serwis  

Pełna lista punktów dostępna jest na stronie internetowej producenta zabezpieczeń, gdzie znajduje się wyszukiwarka, przy pomocy której w łatwy sposób można znaleźć najbliższy serwis. Wybierając jeden z nich możesz być pewien, że kupiona przez Ciebie blokada kierownicy, czy skrzyni biegów zostanie zamontowana przez profesjonalistów, co zapewni jej bezproblemowe działanie.

Sprawdź gdzie możesz zamontować nasze blokady

Autoryzowany punkt montażowy

Klienci o nas

Od wielu lat wszystkie swoje samochody wyposażam w blokady Niedźwiedź-Lock. To rozwiązanie jeszcze nigdy mnie nie zawiodło!

Łukasz Siedlarek

Przede wszystkim blokada Niedźwiedź-Lock daje mi poczucie bezpieczeństwa - zawsze jestem pewny, że znajdę mój samochód tam, gdzie go zaparkowałem. 

Marcin Jaworski

Dlaczego zdecydowałem się akurat na blokady od Niedźwiedź-Lock? Ze względu na ich wysoką skuteczność, najlepszą jakość wykonania
oraz wygodę użytkowania.

Robert Borowski

W przeciwieństwie do zawodnych i awaryjnych zabezpieczeń elektronicznych, blokada skrzyni biegów Niedźwiedź-Lock jest niezastąpiona w każdej sytuacji i w każdym samochodzie.

Kacper Huczko

W opinii naszych klientów blokady "Niedźwiedź-Lock" są bardzo skutecznym zabezpieczeniem przed kradzieżą samochodu. Blokady cechują się niską cena, bardzo prostą obsługą i estetycznym wyglądem.

Mirosław Hampelski
Ewa Szpot Sp. z o.o.

Wśród wielu rozwiązań dostępnych na rynku, produkty Niedźwiedź-Lock wyróżniają się skutecznością i wysoką jakością. Demontaż możliwy jest jedynie w profesjonalnym warsztacie.

Waldemar Dudziak
Pol-Car Dealer

Od wielu lat nasz serwis montuje popularne Niedźwiadki. Z reguły osoby, które raz zdecydowały się na zakup blokady, instalują to rozwiązanie w kolejnych, nowo zakupionych pojazdach.

Marcin Wolak
Autoryzowany Salon i Serwis ŠKODA Auto nr 035

Blokady od „Niedźwiedź-Lock” są najczęściej wybieranym
przez naszych klientów, zabezpieczeniem mechanicznym samochodów.

 

Miłosz Kaczmarek
Toyota-Service R.Fietz

Pierwszą blokadę Niedźwiedź-Lock zamontowałam w swoim aucie w 1996 r.. Od tej pory wiem, że to jedyne rozwiązanie w kwestii zabezpieczenia auta. Zapomniałam, czym jest niepokój przed złodziejem.

Małgorzata Rosa