Jak zabezpieczyć przed kradzieżą Opla Astrę?

30 stycznia, 2023

Opel Astra to jeden z najchętniej kupowanych samochodów osobowych w Polsce. W okresie od stycznia do sierpnia 2016 roku zarejestrowano w naszym kraju około 9 500 aut tej marki. Co zrobić, żeby nasz samochód nie stał się łupem złodziei? Jak zabezpieczyć przed kradzieżą Opla Astrę?

wstep

Popularność samochodu Opel Astra w Polsce

Liczba kradzieży samochodów w Polsce systematycznie spada. Nie oznacza to jednak, że problem ten nie istnieje. Kradzieże aut w Polsce to nadal jeden z elementów otaczającej nas rzeczywistości. Z racji tego, że jednym z najczęściej kupowanych samochodów w Polsce jest Opel Astra, warto zadać sobie pytanie, jak zabezpieczyć to auto przed kradzieżą? Odpowiedź na pewno zainteresuje właścicieli tych pojazdów. A takich w Polsce jest sporo. W okresie od stycznia do sierpnia 2016 roku zarejestrowano u nas około 9 500 samochodów Opel Astra.

Pozytywną wiadomością dla właścicieli aut Opel Astra jest to, że samochody te nie są zbyt popularne wśród złodziei. Nie oznacza to jednak, że kierowcy mogą spać spokojnie. Każdy samochód może przecież stać się celem przestępców. Jak zabezpieczyć Opla Astrę przed kradzieżą?

Zabezpieczenie Opla Astry domowymi metodami

Opla Astrę można zabezpieczyć przed kradzieżą stosując różnego rodzaju blokady domowej roboty. Chodzi tu o takie konstrukcje jak odcięcie dopływu paliwa czy zapłonu. Do odcięcia dopływu paliwa lub zapłonu dochodzi poprzez wciśnięcie odpowiedniego przełącznika, który jest ukryty gdzieś w samochodzie. Chodzi o to, żeby złodziej nie wiedział, gdzie znajduje się ten przełącznik. Celem tego typu konstrukcji jest unieruchomienie pojazdu. Niestety są one skuteczne do czasu. Jeśli złodziej znajdzie przełącznik, blokada staje się bezużyteczna. Dodatkowo zabezpieczenia takie nie chronią samochodu na przykład przed złodziejami, którzy wpadną na pomysł odholowania naszego Opla.

Zabezpieczenie Opla Astry domowymi metodami

Skuteczne blokady do Opla Astry

Znacznie lepszym rozwiązaniem są mechaniczne zabezpieczenia samochodu przed kradzieżą marki Niedźwiedź-Lock. Skuteczność produktów firmy z Lubonia oceniana jest na 99%. Niemal stuprocentowa skuteczność jest możliwa między innymi dzięki zastosowaniu nowoczesnych i innowacyjnych metod. Blokady antykradzieżowe Niedźwiedź-Lock posiadają mechanizmy, które umożliwiają działanie zabezpieczenia bez źródła zasilania.

Kierowcom samochodów Opel Astra polecane są takie zabezpieczenia antykradzieżowe Niedźwiedź-Lock jak:

blokada skrzyni biegów,
blokada kierownicy.

Zabezpieczenia samochodu przed kradzieżą Niedźwiedź-Lock posiadają atesty i certyfikaty niezależnych instytucji. Ważniejsze jest jednak to, że cieszą się zaufaniem i popularnością wśród kierowców, nie tylko z Polski. Produkty Niedźwiedź-Lock są chętnie przez nich kupowane, co świadczy o wysokiej jakości i skuteczności blokad.

Warto dodać, że już sama naklejka z logo Niedźwiedź-Lock jest skutecznym straszakiem na przestępcę. Umieszczenie jej na szybie Opla Astry może odstraszyć potencjalnego złodzieja. W samochodzie Opel Astra warto zamontować blokady Niedźwiedź-Lock również z tego względu, że nie mają one negatywnego wpływu na działanie auta. Dodatkowo ich montaż nie powoduje utraty gwarancji producenta samochodu.

Polecane kierowcom samochodów Opel Astra blokady skrzyni biegów i kierownicy Niedźwiedź-Lock dostępne są w bardzo przystępnych cenach. Firma z Lubonia gwarantuje także ich profesjonalny montaż w jednym z punktów partnerskich Niedźwiedź-Lock zlokalizowanych na terenie całej Polski.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

OSTATNIO NA BLOGU

AUTRYZOWANY PUNKT MONTAŻOWY

Sprawdź gdzie możesz
zamontować nasze blokady

SPRAWDŹ GDZIE MOŻESZ ZAMONTOWAĆ NASZE BLOKADY

Znajdź punkt serwisowy

KLIENCI O NAS

Od wielu lat wszystkie swoje samochody wyposażam w blokady Niedźwiedź-Lock. To rozwiązanie jeszcze nigdy mnie nie zawiodło!
ŁUKASZ SIEDLAREK
Przede wszystkim blokada Niedźwiedź-Lock daje mi poczucie bezpieczeństwa – zawsze jestem pewny, że znajdę mój samochód tam, gdzie go zaparkowałem.
MARCIN JAWORSKI
Dlaczego zdecydowałem się akurat na blokady od Niedźwiedź-Lock? Ze względu na ich wysoką skuteczność, najlepszą jakość wykonania
oraz wygodę użytkowania.
ROBERT BOROWSKI
W przeciwieństwie do zawodnych i awaryjnych zabezpieczeń elektronicznych, blokada skrzyni biegów Niedźwiedź-Lock jest niezastąpiona w każdej sytuacji i w każdym samochodzie.
KACPER HUCZKO
W opinii naszych klientów blokady „Niedźwiedź-Lock” są bardzo skutecznym zabezpieczeniem przed kradzieżą samochodu. Blokady cechują się niską cena, bardzo prostą obsługą i estetycznym wyglądem.
MIROSŁAW HAMPELSKI EWA SZPOT SP. Z O.O.
Wśród wielu rozwiązań dostępnych na rynku, produkty Niedźwiedź-Lock wyróżniają się skutecznością i wysoką jakością. Demontaż możliwy jest jedynie w profesjonalnym warsztacie.
WALDEMAR DUDZIAK POL-CAR DEALER
Od wielu lat nasz serwis montuje popularne Niedźwiadki. Z reguły osoby, które raz zdecydowały się na zakup blokady, instalują to rozwiązanie w kolejnych, nowo zakupionych pojazdach.
MARCIN WOLAK AUTORYZOWANY SALON I SERWIS ŠKODA AUTO NR 035
Blokady od „Niedźwiedź-Lock” są najczęściej wybieranym
przez naszych klientów, zabezpieczeniem mechanicznym samochodów.
MIŁOSZ KACZMAREK TOYOTA-SERVICE R.FIETZ, Your Content Goes Here
Pierwszą blokadę Niedźwiedź-Lock zamontowałam w swoim aucie w 1996 r.. Od tej pory wiem, że to jedyne rozwiązanie w kwestii zabezpieczenia auta. Zapomniałam, czym jest niepokój przed złodziejem.
MAŁGORZATA ROSA
Od wielu lat wszystkie swoje samochody wyposażam w blokady Niedźwiedź-Lock. To rozwiązanie jeszcze nigdy mnie nie zawiodło!
ŁUKASZ SIEDLAREK