Jak zabezpieczyć samochód z automatyczną skrzynią biegów przed kradzieżą?

30 stycznia, 2023

Jak zabezpieczyć samochód z automatyczną skrzynią biegów przed kradzieżą? To pytanie, które zadaje sobie zapewne niejeden kierowca. Choć liczba kradzieży aut w Polsce z roku na rok spada, to jednak nadal powinniśmy być czujni. Chcąc spać spokojnie i nie martwić się o to, czy nasze auto stanie się łupem złodziei, warto je jakoś zabezpieczyć. Sposoby są różne – od amatorskich konstrukcji typu odcięcie zapłonu lub dopływu paliwa, po profesjonalne produkty, takie jak autoalarm, blokada skrzyni biegów czy blokada kierownicy.

Wstęp

Mechaniczne zabezpieczenia antykradzieżowe samochodów z automatyczną skrzynią biegów

Każde z wymienionych rozwiązań ma swoje plusy i minusy, a co za tym idzie – zwolenników oraz przeciwników. Jednak specjaliści z branży rekomendują przede wszystkim te ostatnie, to jest blokady skrzyni biegów i kierownicy. Tego typu mechaniczne zabezpieczenia samochodu przed kradzieżą znajdują się w ofercie Niedźwiedź-Lock, polskiego producenta zabezpieczeń antykradzieżowych do samochodów.

Blokady skrzyni biegów i kierownicy do samochodów z automatyczną skrzynią biegów od Niedźwiedź-Lock to zabezpieczenia mechaniczne, co jest ich niewątpliwym atutem. W odróżnieniu od zabezpieczeń elektronicznych są praktycznie bezawaryjne. Jest to związane z tym, że nie muszą być podłączone do zasilania, żeby można było z nich korzystać. Elektroniczne natomiast wymagają źródła zasilania. W razie jego braku samochód zostaje bez zabezpieczenia.

Blokady antykradzieżowe do samochodów z automatyczną skrzynią biegów niewymagające dostępu do źródła zasilania

Niemal stuprocentowa skuteczność zabezpieczeń samochodu przed kradzieżą Niedźwiedź-Lock

Informacją, która powinna zainteresować właścicieli aut z automatyczną skrzynią biegów jest to, że skuteczność blokad Niedźwiedź-Lock szacowana jest przez specjalistów z branży na 99%. To bardzo dużo i niewiele dostępnych na rynku rozwiązań może poszczycić się tak imponującym wynikiem.

Co ważne, zabezpieczenia oferowane przez Niedźwiedź-Lock to produkty certyfikowane. Posiadają liczne atesty i certyfikaty, które potwierdzają ich wysoką jakość oraz niezawodność. Blokady Niedźwiedź-Lock posiadają certyfikaty takich niezależnych instytucji, jak na przykład:

niemiecka organizacja TÜV,
polski Instytut Mechaniki Precyzyjnej.

Bezpieczny montaż blokad antykradzieżowych Niedźwiedź-Lock w samochodach z automatyczną skrzynią biegów.

Zabezpieczenia Niedźwiedź-Lock są nie tylko bardzo skuteczne, ale także wygodne w stosowaniu. Blokady kierownicy i skrzyni biegów montowane są w aucie na stałe. Dzięki temu nie trzeba ich zdejmować za każdym razem kiedy chcemy ruszyć oraz zakładać po zakończonej podróży.

Należy przy tym dodać, że montaż zabezpieczeń Niedźwiedź-Lock jest całkowicie bezpieczny i nie powoduje utraty gwarancji producenta auta. Do prac montażowych wykorzystywane są fabryczne otwory w karoserii. Blokady Niedźwiedź-Lock nie mają też negatywnego wpływu na użytkowanie samochodu – nie zabierają kierowcy ani pasażerom przestrzeni. Jazda jest tak samo komfortowa jak dotychczas. Dodatkowo nie ingerują i nie psują estetyki wnętrza pojazdu.

Gdzie zamontować zabezpieczenie antykradzieżowe Niedźwiedź-Lock do samochodu z automatyczną skrzynią biegów?

Kierowcom chcącym zabezpieczyć swoje auto z automatyczną skrzynią biegów przed złodziejami, rekomendujemy przeprowadzenie montażu blokady w jednym z autoryzowanych punktów montażowych Niedźwiedź-Lock, zlokalizowanych na terenie całej Polski. Dlaczego akurat tam? Przede wszystkim dlatego, że pracują w nich specjaliści, którzy:

odbyli specjalistyczne szkolenia z montażu blokad antykradzieżowych Niedźwiedź-Lock,
dysponują profesjonalnym warsztatem wyposażonym w specjalistyczne narzędzia.

Powierzając im swój samochód możemy być pewni, że zostawiliśmy go w dobrych rękach. Dzięki nim blokada zostanie zamontowana w prawidłowy sposób, przez co będziemy mieć pewność, że nasze auto zyskało niezawodną ochronę przed złodziejami.

Blokada antykradzieżowa Niedźwiedź-Lock – przeszkoda nie do przejścia

Montaż blokady antykradzieżowej Niedźwiedź-Lock to najlepszy sposób, w jaki można zabezpieczyć samochód z automatyczną skrzynią biegów przed kradzieżą. To niezawodne rozwiązanie, które jest cenione zarówno przez specjalistów z branży zabezpieczeń samochodowych, jak i samych kierowców. Dzięki swojej skuteczności produkty polskiej firmy z Lubonia zyskały renomę nie tylko w kraju, ale także za granicą.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

OSTATNIO NA BLOGU

AUTRYZOWANY PUNKT MONTAŻOWY

Sprawdź gdzie możesz
zamontować nasze blokady

SPRAWDŹ GDZIE MOŻESZ ZAMONTOWAĆ NASZE BLOKADY

Znajdź punkt serwisowy

KLIENCI O NAS

Od wielu lat wszystkie swoje samochody wyposażam w blokady Niedźwiedź-Lock. To rozwiązanie jeszcze nigdy mnie nie zawiodło!
ŁUKASZ SIEDLAREK
Przede wszystkim blokada Niedźwiedź-Lock daje mi poczucie bezpieczeństwa – zawsze jestem pewny, że znajdę mój samochód tam, gdzie go zaparkowałem.
MARCIN JAWORSKI
Dlaczego zdecydowałem się akurat na blokady od Niedźwiedź-Lock? Ze względu na ich wysoką skuteczność, najlepszą jakość wykonania
oraz wygodę użytkowania.
ROBERT BOROWSKI
W przeciwieństwie do zawodnych i awaryjnych zabezpieczeń elektronicznych, blokada skrzyni biegów Niedźwiedź-Lock jest niezastąpiona w każdej sytuacji i w każdym samochodzie.
KACPER HUCZKO
W opinii naszych klientów blokady „Niedźwiedź-Lock” są bardzo skutecznym zabezpieczeniem przed kradzieżą samochodu. Blokady cechują się niską cena, bardzo prostą obsługą i estetycznym wyglądem.
MIROSŁAW HAMPELSKI EWA SZPOT SP. Z O.O.
Wśród wielu rozwiązań dostępnych na rynku, produkty Niedźwiedź-Lock wyróżniają się skutecznością i wysoką jakością. Demontaż możliwy jest jedynie w profesjonalnym warsztacie.
WALDEMAR DUDZIAK POL-CAR DEALER
Od wielu lat nasz serwis montuje popularne Niedźwiadki. Z reguły osoby, które raz zdecydowały się na zakup blokady, instalują to rozwiązanie w kolejnych, nowo zakupionych pojazdach.
MARCIN WOLAK AUTORYZOWANY SALON I SERWIS ŠKODA AUTO NR 035
Blokady od „Niedźwiedź-Lock” są najczęściej wybieranym
przez naszych klientów, zabezpieczeniem mechanicznym samochodów.
MIŁOSZ KACZMAREK TOYOTA-SERVICE R.FIETZ, Your Content Goes Here
Pierwszą blokadę Niedźwiedź-Lock zamontowałam w swoim aucie w 1996 r.. Od tej pory wiem, że to jedyne rozwiązanie w kwestii zabezpieczenia auta. Zapomniałam, czym jest niepokój przed złodziejem.
MAŁGORZATA ROSA
Od wielu lat wszystkie swoje samochody wyposażam w blokady Niedźwiedź-Lock. To rozwiązanie jeszcze nigdy mnie nie zawiodło!
ŁUKASZ SIEDLAREK