Jak zabezpieczyć Skodę Fabia przed kradzieżą?

30 stycznia, 2023

Skoda Fabia to jeden z najpopularniejszych samochodów na polskim rynku motoryzacyjnym. W rankingu za 2017 rok plasuje się na 2. miejscu z liczbą ponad 6000 sprzedanych egzemplarzy. Właścicieli tych samochodów zainteresuje pewnie to, w jaki sposób zabezpieczyć je przed kradzieżą. Poniżej przedstawiamy najlepsze metody ochrony samochodów Skoda Fabia przed złodziejami.

Właścicielom aut marki Skoda Fabia rekomendujemy następujące rozwiązania znajdujące się w ofercie firmy z Lubonia:

blokadę skrzyni biegów,
blokadę kierownicy.

wstęp

Gdzie zamontować zabezpieczenie Skody Fabia przed kradzieżą?

» Znajdź punk montażowy najbliżej Ciebie «

Gdzie powinni się udać kierowcy, którzy chcą zamontować w swojej Skodzie Fabia mechaniczne zabezpieczenie przed kradzieżą? Najlepiej zlecić to profesjonalistom, czyli jednemu z autoryzowanych punktów montażowych Niedźwiedź-Lock, które zlokalizowane są na terenie całej Polski. Dlaczego właśnie tam? Ich pracownicy odbyli specjalistyczne szkolenia, podczas których dowiedzieli się, jak powinien przebiegać prawidłowy montaż blokady. Autoryzowane punkty montażowe są również wyposażone w odpowiedni sprzęt, który gwarantuje skuteczną i bezpieczną instalację blokady. Montaż trwa od 2 do 4 godzin.


skoda fabia bear lock

NIEDŹWIEDŹ-LOCK – NAJLEPSZE ROZWIĄZANIE DLA TWOJEJ SKODY FABIA

Jeśli chcesz skutecznie ochronić swoją Skodę Fabia przed złodziejami, zabezpieczenia antykradzieżowe Niedźwiedź-Lock są dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Niewiele tego typu produktów może się bowiem pochwalić 99% skutecznością. Co ważne – skutecznością potwierdzoną przez niezależne instytucje i ośrodki badawcze.

» Znajdź punk montażowy najbliżej Ciebie «

Blokady skrzyni biegów i kierownicy Niedźwiedź-Lock

Wbrew krążącym po sieci mitom, blokady skrzyni biegów i kierownicy Niedźwiedź-Lock nie da się zniszczyć i zdjąć przy pomocy łomu czy wiertarki. Nie można ich także zdemontować poprzez zastosowanie ciekłego azotu, bo i na takie historie możemy się natknąć przeglądając różnego rodzaju komentarze czy fora internetowe.

Właścicielom samochodów Skoda Fabia, którzy chcą się o tym przekonać na własne oczy, polecamy filmik z testów odpornościowych przeprowadzonych przez firmę Niedźwiedź-Lock. Nagranie nie pozostawia żadnych wątpliwości co do skuteczności i wytrzymałości produktów polskiej firmy.

Demontaż blokad antykradzieżowych Niedźwiedź-Lock jest bardzo czasochłonny i wymaga:

specjalistycznej wiedzy,
zastosowania specjalistycznych narzędzi.

Jaka jest skuteczność mechanicznych blokad antykradzieżowych Niedźwiedź-Lock?

Jednym z najchętniej stosowanych przez polskich kierowców rozwiązań służących do ochrony auta przed kradzieżą – nie tylko marki Skoda – są mechaniczne blokady antykradzieżowe Niedźwiedź-Lock. Czy są one skuteczne? Ich duża popularność świadczy o tym, że tak. Gdyby były nieskuteczne, kierowcy po prostu by ich nie kupowali i nie montowali w swoich samochodach.

Skuteczność produktów marki Niedźwiedź-Lock potwierdzają nie tylko pozytywne opinie kierowców, ale także niezależnych instytucji i ośrodków, takich jak na przykład:

polski Instytut Mechaniki Precyzyjnej,
niemiecka instytucja TÜV SÜD.

Specjaliści z branży oceniają skuteczność mechanicznych blokad antykradzieżowych Niedźwiedź-Lock na 99%. Niemal stuprocentowa skuteczność jest chyba najlepszym argumentem za tym, aby zamontować tego typu zabezpieczenie w swojej Skodzie Fabia.

Właścicielom aut marki Skoda Fabia rekomendujemy następujące rozwiązania znajdujące się w ofercie firmy z Lubonia:

blokadę skrzyni biegów,
blokadę kierownicy.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

OSTATNIO NA BLOGU

AUTRYZOWANY PUNKT MONTAŻOWY

Sprawdź gdzie możesz
zamontować nasze blokady

SPRAWDŹ GDZIE MOŻESZ ZAMONTOWAĆ NASZE BLOKADY

Znajdź punkt serwisowy

KLIENCI O NAS

Od wielu lat wszystkie swoje samochody wyposażam w blokady Niedźwiedź-Lock. To rozwiązanie jeszcze nigdy mnie nie zawiodło!
ŁUKASZ SIEDLAREK
Przede wszystkim blokada Niedźwiedź-Lock daje mi poczucie bezpieczeństwa – zawsze jestem pewny, że znajdę mój samochód tam, gdzie go zaparkowałem.
MARCIN JAWORSKI
Dlaczego zdecydowałem się akurat na blokady od Niedźwiedź-Lock? Ze względu na ich wysoką skuteczność, najlepszą jakość wykonania
oraz wygodę użytkowania.
ROBERT BOROWSKI
W przeciwieństwie do zawodnych i awaryjnych zabezpieczeń elektronicznych, blokada skrzyni biegów Niedźwiedź-Lock jest niezastąpiona w każdej sytuacji i w każdym samochodzie.
KACPER HUCZKO
W opinii naszych klientów blokady „Niedźwiedź-Lock” są bardzo skutecznym zabezpieczeniem przed kradzieżą samochodu. Blokady cechują się niską cena, bardzo prostą obsługą i estetycznym wyglądem.
MIROSŁAW HAMPELSKI EWA SZPOT SP. Z O.O.
Wśród wielu rozwiązań dostępnych na rynku, produkty Niedźwiedź-Lock wyróżniają się skutecznością i wysoką jakością. Demontaż możliwy jest jedynie w profesjonalnym warsztacie.
WALDEMAR DUDZIAK POL-CAR DEALER
Od wielu lat nasz serwis montuje popularne Niedźwiadki. Z reguły osoby, które raz zdecydowały się na zakup blokady, instalują to rozwiązanie w kolejnych, nowo zakupionych pojazdach.
MARCIN WOLAK AUTORYZOWANY SALON I SERWIS ŠKODA AUTO NR 035
Blokady od „Niedźwiedź-Lock” są najczęściej wybieranym
przez naszych klientów, zabezpieczeniem mechanicznym samochodów.
MIŁOSZ KACZMAREK TOYOTA-SERVICE R.FIETZ, Your Content Goes Here
Pierwszą blokadę Niedźwiedź-Lock zamontowałam w swoim aucie w 1996 r.. Od tej pory wiem, że to jedyne rozwiązanie w kwestii zabezpieczenia auta. Zapomniałam, czym jest niepokój przed złodziejem.
MAŁGORZATA ROSA
Od wielu lat wszystkie swoje samochody wyposażam w blokady Niedźwiedź-Lock. To rozwiązanie jeszcze nigdy mnie nie zawiodło!
ŁUKASZ SIEDLAREK