Jak zabezpieczyć Škodę przed kradzieżą?

28 stycznia, 2023

ZABEZPIECZ ŠKODĘ PRZED KRADZIEŻĄ

ŠKODA wciąż na topie

Podobnie jak w poprzednich latach w 2019 roku Skoda cieszy się ogromną popularnością. Najlepiej sprzedającym się modelem w pierwszym półroczu 2019 roku była Skoda Octavia, na drugim miejscu znalazła się Skoda Fabia. A dokładniej, wśród klientów indywidualnych na 3 miejscu na liście najpopularniejszych modeli okazała się Skoda Fabia, natomiast wśród klientów firmowych najczęściej rejestrowanym modelem była Skoda Octavia, a zaraz za nią Skoda Fabia.

Jak zabezpieczyć ŠKODĘ przed kradzieżą?

Skoda jest bardzo popularną i lubianą marką w Polsce dlatego warto zadbać o jej bezpieczeństwo. Mimo że na rynku jest wiele różnego rodzaju zabezpieczeń antykradzieżowych, to chcielibyśmy przedstawić Wam nasze mechaniczne blokady, które skutecznie zabezpieczą SKODĘ przed kradzieżą. W naszej ofercie znajdziecie blokady drążka zmiany biegów oraz kierownicy.

Przykładowe realizacje:

Jednorazowy koszt

Jedną z najważniejszych zalet naszych blokad jest jednorazowo poniesiony koszt.

Koszt blokady wraz z montażem waha się od 600 do 1200 zł brutto. Cena uzależniona jest od rodzaju zabezpieczenia oraz miejsca, w którym zamontowane zostanie zabezpieczenie. Aby poznać całkowity koszt konkretnej blokady wraz z montażem, zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z autoryzowanym serwisem montażowym.

Mapę punktów montażowych znajdziesz >>tutaj<<.

Demontaż blokady

Poprawny demontaż blokady Niedźwiedź-Lock jest możliwy tylko w autoryzowanym punkcie serwisowym. Próba demontażu blokady we własnym zakresie spowoduje uszkodzenie auta.

Działanie blokady Niedźwiedź-Lock

KLIKNIJ i sprawdź jak łatwe w użytkowaniu są nasze blokady!

ZOBACZ RÓWNIEŻ

OSTATNIO NA BLOGU

AUTRYZOWANY PUNKT MONTAŻOWY

Sprawdź gdzie możesz
zamontować nasze blokady

SPRAWDŹ GDZIE MOŻESZ ZAMONTOWAĆ NASZE BLOKADY

Znajdź punkt serwisowy

KLIENCI O NAS

Od wielu lat wszystkie swoje samochody wyposażam w blokady Niedźwiedź-Lock. To rozwiązanie jeszcze nigdy mnie nie zawiodło!
ŁUKASZ SIEDLAREK
Przede wszystkim blokada Niedźwiedź-Lock daje mi poczucie bezpieczeństwa – zawsze jestem pewny, że znajdę mój samochód tam, gdzie go zaparkowałem.
MARCIN JAWORSKI
Dlaczego zdecydowałem się akurat na blokady od Niedźwiedź-Lock? Ze względu na ich wysoką skuteczność, najlepszą jakość wykonania
oraz wygodę użytkowania.
ROBERT BOROWSKI
W przeciwieństwie do zawodnych i awaryjnych zabezpieczeń elektronicznych, blokada skrzyni biegów Niedźwiedź-Lock jest niezastąpiona w każdej sytuacji i w każdym samochodzie.
KACPER HUCZKO
W opinii naszych klientów blokady „Niedźwiedź-Lock” są bardzo skutecznym zabezpieczeniem przed kradzieżą samochodu. Blokady cechują się niską cena, bardzo prostą obsługą i estetycznym wyglądem.
MIROSŁAW HAMPELSKI EWA SZPOT SP. Z O.O.
Wśród wielu rozwiązań dostępnych na rynku, produkty Niedźwiedź-Lock wyróżniają się skutecznością i wysoką jakością. Demontaż możliwy jest jedynie w profesjonalnym warsztacie.
WALDEMAR DUDZIAK POL-CAR DEALER
Od wielu lat nasz serwis montuje popularne Niedźwiadki. Z reguły osoby, które raz zdecydowały się na zakup blokady, instalują to rozwiązanie w kolejnych, nowo zakupionych pojazdach.
MARCIN WOLAK AUTORYZOWANY SALON I SERWIS ŠKODA AUTO NR 035
Blokady od „Niedźwiedź-Lock” są najczęściej wybieranym
przez naszych klientów, zabezpieczeniem mechanicznym samochodów.
MIŁOSZ KACZMAREK TOYOTA-SERVICE R.FIETZ, Your Content Goes Here
Pierwszą blokadę Niedźwiedź-Lock zamontowałam w swoim aucie w 1996 r.. Od tej pory wiem, że to jedyne rozwiązanie w kwestii zabezpieczenia auta. Zapomniałam, czym jest niepokój przed złodziejem.
MAŁGORZATA ROSA
Od wielu lat wszystkie swoje samochody wyposażam w blokady Niedźwiedź-Lock. To rozwiązanie jeszcze nigdy mnie nie zawiodło!
ŁUKASZ SIEDLAREK