Jak zabezpieczyć Toyotę Auris przed kradzieżą?

28 stycznia, 2023

Toyota Auris popularna wśród złodziei

Samochody marki Toyota „cieszą się” dość dużą popularnością wśród złodziei. W pierwszym półroczu 2019 roku łupem złodziei padło ok 350 samochodów marki Toyota. Najczęściej kradziony model to Toyota Avensis.

Sprawdź jak skutecznie zabezpieczyć Toyotę Avensis przed kradzieżą.

Przykładowe realizacje:

Jak zabezpieczyć Toyotę Auris przed kradzieżą?

Auris jest bardzo popularnym i lubianym modelem w Polsce, dlatego warto szczególnie zadbać o bezpieczeństwo tego auta. Na rynku jest wiele zabezpieczeń antykradzieżowych.

Przykładowe zabezpieczenia to: alarmy i immobilisery, zabezpieczenia mechaniczne, monitoring GPS i wiele więcej…

Jako producent mechanicznych zabezpieczeń antykradzieżowych polecamy rozwiązanie, które od 40 lat skutecznie chroni przed kradzieżą auta w Polsce oraz za granicą.

W ofercie naszej firmy znajdziesz: blokadę drążka zmiany biegów, blokadę kierownicy. Zabezpieczenia te idealnie sprawdzą się w przypadku Toyoty Auris.

Bądź sprytniejszy! Zabezpiecz Toyotę Auris przed kradzieżą.

Jednorazowy koszt

Istotną zaletą blokad Niedźwiedź-Lock jest raz poniesiony koszt blokady wraz z montażem.

Koszt blokady Niedźwiedź-Lock wraz z montażem waha się od 600 do 1200 zł brutto. Cena uzależniona jest od rodzaju zabezpieczenia oraz miejsca, w którym zamontowane zostanie zabezpieczenie. Aby poznać całkowity koszt konkretnej blokady wraz z montażem, zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z autoryzowanym punktem montażowym.

Mapę punktów montażowych znajdziesz >>tutaj<<.

Demontaż blokady

Poprawny demontaż blokady Niedźwiedź-Lock jest możliwy tylko w autoryzowanym punkcie serwisowym. Próba demontażu blokady we własnym zakresie spowoduje uszkodzenie auta.

Działanie blokady Niedźwiedź-Lock

KLIKNIJ i sprawdź jak łatwe w użytkowaniu są nasze blokady!

Jakość potwierdzona certyfikatami

Firma Niedźwiedź-Lock od 40 lat jest liderem na rynku zabezpieczeń. Najwyższa jakość wykonania i skuteczność blokad mechanicznych sprawiła, że nasze zabezpieczenia są znane i cenione przez Klientów na całym świecie.

> SPRAWDŹ NASZE CERTYFIKATY <

PROFESJONALNA BLOKADA DO TWOJEGO AUTA

Oferujemy ponad 2500 rodzajów blokad i ciągle się rozwijamy. Oznacza to, że mamy profesjonalne zabezpieczenie stworzone dla Twojego samochodu.

Sprawdź gdzie znajdziesz najbliższy autoryzowany punkt montażowy:

» MAPA PUNKTÓW MONTAŻOWYCH «

Jeżeli w dalszym ciągu masz  jakiekolwiek wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z Naszym Działem Handlowym. Postaramy się odpowiedzieć w najbardziej satysfakcjonujący sposób.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

OSTATNIO NA BLOGU

AUTRYZOWANY PUNKT MONTAŻOWY

Sprawdź gdzie możesz
zamontować nasze blokady

SPRAWDŹ GDZIE MOŻESZ ZAMONTOWAĆ NASZE BLOKADY

Znajdź punkt serwisowy

KLIENCI O NAS

Od wielu lat wszystkie swoje samochody wyposażam w blokady Niedźwiedź-Lock. To rozwiązanie jeszcze nigdy mnie nie zawiodło!
ŁUKASZ SIEDLAREK
Przede wszystkim blokada Niedźwiedź-Lock daje mi poczucie bezpieczeństwa – zawsze jestem pewny, że znajdę mój samochód tam, gdzie go zaparkowałem.
MARCIN JAWORSKI
Dlaczego zdecydowałem się akurat na blokady od Niedźwiedź-Lock? Ze względu na ich wysoką skuteczność, najlepszą jakość wykonania
oraz wygodę użytkowania.
ROBERT BOROWSKI
W przeciwieństwie do zawodnych i awaryjnych zabezpieczeń elektronicznych, blokada skrzyni biegów Niedźwiedź-Lock jest niezastąpiona w każdej sytuacji i w każdym samochodzie.
KACPER HUCZKO
W opinii naszych klientów blokady „Niedźwiedź-Lock” są bardzo skutecznym zabezpieczeniem przed kradzieżą samochodu. Blokady cechują się niską cena, bardzo prostą obsługą i estetycznym wyglądem.
MIROSŁAW HAMPELSKI EWA SZPOT SP. Z O.O.
Wśród wielu rozwiązań dostępnych na rynku, produkty Niedźwiedź-Lock wyróżniają się skutecznością i wysoką jakością. Demontaż możliwy jest jedynie w profesjonalnym warsztacie.
WALDEMAR DUDZIAK POL-CAR DEALER
Od wielu lat nasz serwis montuje popularne Niedźwiadki. Z reguły osoby, które raz zdecydowały się na zakup blokady, instalują to rozwiązanie w kolejnych, nowo zakupionych pojazdach.
MARCIN WOLAK AUTORYZOWANY SALON I SERWIS ŠKODA AUTO NR 035
Blokady od „Niedźwiedź-Lock” są najczęściej wybieranym
przez naszych klientów, zabezpieczeniem mechanicznym samochodów.
MIŁOSZ KACZMAREK TOYOTA-SERVICE R.FIETZ, Your Content Goes Here
Pierwszą blokadę Niedźwiedź-Lock zamontowałam w swoim aucie w 1996 r.. Od tej pory wiem, że to jedyne rozwiązanie w kwestii zabezpieczenia auta. Zapomniałam, czym jest niepokój przed złodziejem.
MAŁGORZATA ROSA
Od wielu lat wszystkie swoje samochody wyposażam w blokady Niedźwiedź-Lock. To rozwiązanie jeszcze nigdy mnie nie zawiodło!
ŁUKASZ SIEDLAREK