Kiedy przydaje się blokada Niedźwiedź-lock?

29 stycznia, 2023

Blokady Niedźwiedź-Lock to idealne rozwiązanie dla każdego

Kiedy warto zamontować blokadę Niedźwiedź-Lock?

Sytuacji, kiedy blokada okaże się idealnym rozwiązaniem, będzie bardzo wiele w naszym życiu. Niezależnie od tego, czy z samochodu korzystamy regularnie, czy „od święta” warto zabezpieczyć auto przed kradzieżą. Kradzież auta może mieć miejsce w każdym momencie naszego życia, niestety w wielu przypadkach ta niemiła sytuacja spotyka nas w najmniej spodziewanym momencie.

Okres wakacyjny

Nie ważne czy jedziesz autem na wakacje, czy zostawiasz samochód w garażu. Nasze zabezpieczenie w obu przypadkach sprawdzi się idealnie. Jeżeli jedziesz samochodem na wakacje, to znaczy, że będziesz parkować, w miejscach których nie znasz. Nie masz również pewności, że hotel, w którym się zatrzymasz, oferuje prywatny parking. Aby w dużej mierze uchronić się przed niemiłą niespodzianką, warto zainwestować w zabezpieczenie antykradzieżowe. Jadąc na wakacje zapewne chcesz odpocząć i cieszyć się czasem spędzonym z rodziną, a nie zamartwianiem się czy samochód stoi tam, gdzie go zostawiłeś. Nasza rada: zamontuj blokadę Niedźwiedź-Lock i spędzaj wakacje jak lubisz.

vacation2

Parkowanie na mieście

Zapewne jadąc na zakupy do galerii handlowej, zostawiasz auto na parkingu niestrzeżonym wśród setki innych aut. Auta w takim miejscu stoją ok. 2 godziny bez żadnego nadzoru. Nawet monitorowany parking nie gwarantuje ochrony przed kradzieżą, gdyż dzisiejsze metody kradzieży oparte są na elektronice i trwają kilkanaście sekund. W wielu przypadkach otwieranie nowego auta przez właściciela niczym nie różni się od otwierania auta przez złodzieja.

Życie codzienne

Czy to nie fajne uczucie, mieć pewność, gdy parkując samochód pod domem, sklepem, szkołą czy hotelem masz pewność, że po powrocie do auta zastaniesz go w tym samym miejscu?

Zagwarantuj sobie skuteczną ochronę auta przed kradzieżą — zamontuj blokadę BEAR-LOCK i żyj spokojnie!

parking

 

Blokady Niedźwiedź-Lock

Blokady Niedźwiedź-Lock to skuteczna ochrona auta przed kradzieżą. Koszt blokady wraz z montażem waha się w granicach od 600 do 1200 zł. Otwieranie i zamykanie blokady jest bardzo proste i trwa kilka sekund.

>SPRAWDŹ<

Od 40 lat dbamy o bezpieczeństwo waszych aut, jakość naszych blokad potwierdzona została licznymi certyfikatami.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

OSTATNIO NA BLOGU

AUTRYZOWANY PUNKT MONTAŻOWY

Sprawdź gdzie możesz
zamontować nasze blokady

SPRAWDŹ GDZIE MOŻESZ ZAMONTOWAĆ NASZE BLOKADY

Znajdź punkt serwisowy

KLIENCI O NAS

Od wielu lat wszystkie swoje samochody wyposażam w blokady Niedźwiedź-Lock. To rozwiązanie jeszcze nigdy mnie nie zawiodło!
ŁUKASZ SIEDLAREK
Przede wszystkim blokada Niedźwiedź-Lock daje mi poczucie bezpieczeństwa – zawsze jestem pewny, że znajdę mój samochód tam, gdzie go zaparkowałem.
MARCIN JAWORSKI
Dlaczego zdecydowałem się akurat na blokady od Niedźwiedź-Lock? Ze względu na ich wysoką skuteczność, najlepszą jakość wykonania
oraz wygodę użytkowania.
ROBERT BOROWSKI
W przeciwieństwie do zawodnych i awaryjnych zabezpieczeń elektronicznych, blokada skrzyni biegów Niedźwiedź-Lock jest niezastąpiona w każdej sytuacji i w każdym samochodzie.
KACPER HUCZKO
W opinii naszych klientów blokady „Niedźwiedź-Lock” są bardzo skutecznym zabezpieczeniem przed kradzieżą samochodu. Blokady cechują się niską cena, bardzo prostą obsługą i estetycznym wyglądem.
MIROSŁAW HAMPELSKI EWA SZPOT SP. Z O.O.
Wśród wielu rozwiązań dostępnych na rynku, produkty Niedźwiedź-Lock wyróżniają się skutecznością i wysoką jakością. Demontaż możliwy jest jedynie w profesjonalnym warsztacie.
WALDEMAR DUDZIAK POL-CAR DEALER
Od wielu lat nasz serwis montuje popularne Niedźwiadki. Z reguły osoby, które raz zdecydowały się na zakup blokady, instalują to rozwiązanie w kolejnych, nowo zakupionych pojazdach.
MARCIN WOLAK AUTORYZOWANY SALON I SERWIS ŠKODA AUTO NR 035
Blokady od „Niedźwiedź-Lock” są najczęściej wybieranym
przez naszych klientów, zabezpieczeniem mechanicznym samochodów.
MIŁOSZ KACZMAREK TOYOTA-SERVICE R.FIETZ, Your Content Goes Here
Pierwszą blokadę Niedźwiedź-Lock zamontowałam w swoim aucie w 1996 r.. Od tej pory wiem, że to jedyne rozwiązanie w kwestii zabezpieczenia auta. Zapomniałam, czym jest niepokój przed złodziejem.
MAŁGORZATA ROSA
Od wielu lat wszystkie swoje samochody wyposażam w blokady Niedźwiedź-Lock. To rozwiązanie jeszcze nigdy mnie nie zawiodło!
ŁUKASZ SIEDLAREK