Najwyższa jakość potwierdzona certyfikatami

30 stycznia, 2023

Dzięki certyfikatom i atestom produktowym, użytkownicy mogą być pewni skuteczności oraz najwyższej jakości kupowanych przedmiotów. W motoryzacji, kierowcy zwracają szczególną uwagę na certyfikaty przyznawane przez niezależne instytucje. Dzięki temu, każdy właściciel samochodu może być pewien, że dodatkowe wyposażenie samochodowe spełni swoje zadanie. Tylko najlepsze zabezpieczenia chroniące przed kradzieżą auta dostępne na polskim rynku posiadają prestiżowe atesty, potwierdzające najwyższą jakość wykonania. Przedstawiamy certyfikaty, które zostały przyznane blokadom mechanicznym Niedźwiedź-Lock.

Wstep

Dlaczego warto stosować produkty z certyfikatami?

Produkty z przyznanymi atestami to najwyższa jakość wykonania, skuteczność i pewność bezawaryjnego działania. Aby zabezpieczyć swój samochód przed kradzieżą w najlepszy sposób, producenci samochodów zalecają korzystanie z certyfikowanych zabezpieczeń samochodowych. Niemiecki certyfikat TÜV SÜD to prestiżowe odznaczenie dla najlepszych produktów z dziedziny motoryzacji. Aby otrzymać ten dobrze rozpoznawalny certyfikat, produkt jest poddawany licznym testom i badaniom jakościowym. Wyniki testów muszą być zgodne z obietnicami producenta co do działania zabezpieczenia i zalet doposażenia samochodowego.

Atesty jakości tylko dla najlepszych produktów

Blokady mechaniczne Niedźwiedź-Lock uzyskały również certyfikat Instytutu Mechaniki Precyzyjnej. To polski instytut, który przyznaje atesty dla najlepszych rozwiązań z zakresu zabezpieczeń, również samochodowych. W Polsce, certyfikat IMP został przyznany tylko kilku producentom mechanicznych blokad antykradzieżowych. Kolejnym certyfikatem jest niezwykle znany w Europie, holenderski certyfikat SCM. Atest jest przyznawany dla produktów, które spełniają najwyższe standardy i odznaczają się najlepszą jakością wykonania.

atesty jakości tylko dla najlepszych produktów

Bezawaryjne działanie blokad mechanicznych

Blokady mechaniczne Niedźwiedź-Lock trafiły na polski rynek na początku lat 90. W tym czasie ich proces produkcyjny był nieustannie udoskonalany. Do produkcji wykorzystywane są najwyższej jakości materiały. W ciągu kilkunastu lat blokady mechaniczne zdobyły również certyfikaty i atesty:

czeski 8 AS 3022,
węgierski Mabisz,
białoruski TE.

Oprócz prestiżowych certyfikatów i atestów, zabezpieczenie samochodu przed kradzieżą Niedźwiedź-Lock sprawdza się w praktyce – skuteczność jest oceniania na 99%.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

OSTATNIO NA BLOGU

AUTRYZOWANY PUNKT MONTAŻOWY

Sprawdź gdzie możesz
zamontować nasze blokady

SPRAWDŹ GDZIE MOŻESZ ZAMONTOWAĆ NASZE BLOKADY

Znajdź punkt serwisowy

KLIENCI O NAS

Od wielu lat wszystkie swoje samochody wyposażam w blokady Niedźwiedź-Lock. To rozwiązanie jeszcze nigdy mnie nie zawiodło!
ŁUKASZ SIEDLAREK
Przede wszystkim blokada Niedźwiedź-Lock daje mi poczucie bezpieczeństwa – zawsze jestem pewny, że znajdę mój samochód tam, gdzie go zaparkowałem.
MARCIN JAWORSKI
Dlaczego zdecydowałem się akurat na blokady od Niedźwiedź-Lock? Ze względu na ich wysoką skuteczność, najlepszą jakość wykonania
oraz wygodę użytkowania.
ROBERT BOROWSKI
W przeciwieństwie do zawodnych i awaryjnych zabezpieczeń elektronicznych, blokada skrzyni biegów Niedźwiedź-Lock jest niezastąpiona w każdej sytuacji i w każdym samochodzie.
KACPER HUCZKO
W opinii naszych klientów blokady „Niedźwiedź-Lock” są bardzo skutecznym zabezpieczeniem przed kradzieżą samochodu. Blokady cechują się niską cena, bardzo prostą obsługą i estetycznym wyglądem.
MIROSŁAW HAMPELSKI EWA SZPOT SP. Z O.O.
Wśród wielu rozwiązań dostępnych na rynku, produkty Niedźwiedź-Lock wyróżniają się skutecznością i wysoką jakością. Demontaż możliwy jest jedynie w profesjonalnym warsztacie.
WALDEMAR DUDZIAK POL-CAR DEALER
Od wielu lat nasz serwis montuje popularne Niedźwiadki. Z reguły osoby, które raz zdecydowały się na zakup blokady, instalują to rozwiązanie w kolejnych, nowo zakupionych pojazdach.
MARCIN WOLAK AUTORYZOWANY SALON I SERWIS ŠKODA AUTO NR 035
Blokady od „Niedźwiedź-Lock” są najczęściej wybieranym
przez naszych klientów, zabezpieczeniem mechanicznym samochodów.
MIŁOSZ KACZMAREK TOYOTA-SERVICE R.FIETZ, Your Content Goes Here
Pierwszą blokadę Niedźwiedź-Lock zamontowałam w swoim aucie w 1996 r.. Od tej pory wiem, że to jedyne rozwiązanie w kwestii zabezpieczenia auta. Zapomniałam, czym jest niepokój przed złodziejem.
MAŁGORZATA ROSA
Od wielu lat wszystkie swoje samochody wyposażam w blokady Niedźwiedź-Lock. To rozwiązanie jeszcze nigdy mnie nie zawiodło!
ŁUKASZ SIEDLAREK