Honda Civic – skuteczna ochrona przed kradzieżą

30 stycznia, 2023

Zabezpieczenia antykradzieżowe – Honda Civic

Sposobów na zabezpieczenie auta jest wiele, wymienić tutaj możemy między innymi odcięcie zapłonu czy autoalarm. Warto jednak postawić na rozwiązania, które są skuteczne i uniemożliwią złodziejowi odjazd naszym autem. Jednym z takich zabezpieczeń jest mechaniczna blokada skrzyni biegów.

Blokada skrzyni biegów – Honda Civic

Blokada skrzyni biegów to mechaniczne zabezpieczenie antykradzieżowe, które montowane jest na stałe w nadwoziu samochodu. Montaż przeprowadzany jest w autoryzowanym serwisie, z użyciem specjalistycznego sprzętu. Zabezpieczenie nie ingeruje w design pojazdu, wygląda bardzo estetycznie.

Właściciel aktywuje i dezaktywuje blokadę za pomocą kluczyka. Wystarczy kilka sekund, by zwiększyć bezpieczeństwo pojazdu.

Zabezpieczenie uniemożliwia osobom nieupoważnionym poruszanie drążkiem skrzyni biegów. Złodziej nie będzie więc w stanie wykonać jakichkolwiek manewrów, a co za tym idzie, odjechać naszym samochodem.

Blokada skrzyni biegów – zalety

Jakie zalety ma opisywana dziś blokada skrzyni biegów? Wymienić tutaj możemy:

skuteczna ochrona auta
jednorazowy koszt montażu
odporność na uszkodzenia, próby rozwiercenia
bezproblemowa obsługa
nowoczesny design

Jakość blokady potwierdza niemiecki certyfikat jakości TUV.

Podsumowanie

Warto zawczasu zadbać o zabezpieczenie samochodu. Dzięki temu unikniemy bardzo przykrej niespodzianki w postaci kradzieży naszego pojazdu. W przypadku Hondy Civic doskonałym rozwiązaniem będzie blokada skrzyni biegów. Blokada zapewnia skuteczną ochronę, nie ingeruje w design samochodu, jest bezproblemowa w obsłudze

ZOBACZ RÓWNIEŻ

OSTATNIO NA BLOGU

AUTRYZOWANY PUNKT MONTAŻOWY

Sprawdź gdzie możesz
zamontować nasze blokady

SPRAWDŹ GDZIE MOŻESZ ZAMONTOWAĆ NASZE BLOKADY

Znajdź punkt serwisowy

KLIENCI O NAS

Od wielu lat wszystkie swoje samochody wyposażam w blokady Niedźwiedź-Lock. To rozwiązanie jeszcze nigdy mnie nie zawiodło!
ŁUKASZ SIEDLAREK
Przede wszystkim blokada Niedźwiedź-Lock daje mi poczucie bezpieczeństwa – zawsze jestem pewny, że znajdę mój samochód tam, gdzie go zaparkowałem.
MARCIN JAWORSKI
Dlaczego zdecydowałem się akurat na blokady od Niedźwiedź-Lock? Ze względu na ich wysoką skuteczność, najlepszą jakość wykonania
oraz wygodę użytkowania.
ROBERT BOROWSKI
W przeciwieństwie do zawodnych i awaryjnych zabezpieczeń elektronicznych, blokada skrzyni biegów Niedźwiedź-Lock jest niezastąpiona w każdej sytuacji i w każdym samochodzie.
KACPER HUCZKO
W opinii naszych klientów blokady „Niedźwiedź-Lock” są bardzo skutecznym zabezpieczeniem przed kradzieżą samochodu. Blokady cechują się niską cena, bardzo prostą obsługą i estetycznym wyglądem.
MIROSŁAW HAMPELSKI EWA SZPOT SP. Z O.O.
Wśród wielu rozwiązań dostępnych na rynku, produkty Niedźwiedź-Lock wyróżniają się skutecznością i wysoką jakością. Demontaż możliwy jest jedynie w profesjonalnym warsztacie.
WALDEMAR DUDZIAK POL-CAR DEALER
Od wielu lat nasz serwis montuje popularne Niedźwiadki. Z reguły osoby, które raz zdecydowały się na zakup blokady, instalują to rozwiązanie w kolejnych, nowo zakupionych pojazdach.
MARCIN WOLAK AUTORYZOWANY SALON I SERWIS ŠKODA AUTO NR 035
Blokady od „Niedźwiedź-Lock” są najczęściej wybieranym
przez naszych klientów, zabezpieczeniem mechanicznym samochodów.
MIŁOSZ KACZMAREK TOYOTA-SERVICE R.FIETZ, Your Content Goes Here
Pierwszą blokadę Niedźwiedź-Lock zamontowałam w swoim aucie w 1996 r.. Od tej pory wiem, że to jedyne rozwiązanie w kwestii zabezpieczenia auta. Zapomniałam, czym jest niepokój przed złodziejem.
MAŁGORZATA ROSA
Od wielu lat wszystkie swoje samochody wyposażam w blokady Niedźwiedź-Lock. To rozwiązanie jeszcze nigdy mnie nie zawiodło!
ŁUKASZ SIEDLAREK