Opinie na temat blokad antykradzieżowych Niedźwiedź-Lock

Blokady antykradzieżowe Niedźwiedź-Lock są dość często komentowane w sieci, czy to na różnego rodzaju forach internetowych czy portalach społecznościowych. Najczęściej chodzi o opinie na temat ich skuteczności. W dużej mierze są to komentarze pozytywne, ale oczywiście nie brakuje także tych negatywnych. Jakie opinie na temat blokad Niedźwiedź-Lock pojawiają się najczęściej?

wstep

Blokady skrzyni biegów i kierownicy Niedźwiedź-Lock receptą na tak zwane szybkie kradzieże

Kolejną opinią na temat zabezpieczeń auta przed kradzieżą Niedźwiedź-Lock, która wiąże się z informacjami opisanymi powyżej, jest stwierdzenie, że blokady mechaniczne sprawdzają się zwłaszcza w przypadku, jak to napisał jeden z internautów, tak zwanych szybkich kradzieży. Według internauty szybka kradzież to sytuacja, w której złodziej próbuje ukraść auto spontanicznie, bez żadnego przygotowania. Widzi fajny samochód, rozbija szybę i wchodzi do niego, aby nim odjechać. Wtedy natrafia na przeszkodę w postaci blokady skrzyni biegów albo kierownicy. Przeszkodę, którą bardzo trudno ominąć. Skuteczność zabezpieczeń antykradzieżowych Niedźwiedź-Lock oceniana jest bowiem na 99%, a ich zdemontowanie to wielogodzinny proces i konieczność zastosowania specjalistycznych narzędzi.

Prewencyjne działanie mechanicznych zabezpieczeń samochodu przed kradzieżą Niedźwiedź-Lock

Jedną z opinii na temat blokad kierownicy i skrzyni biegów marki Niedźwiedź-Lock, jaką możemy spotkać w sieci, jest to, że wyposażone w nie auta są omijane szerokim łukiem przez złodziei. Jeśli obok naszego samochodu, wyposażonego w blokadę, stoi auto bez takiego zabezpieczenia, to złodziej wybierze to drugie. Prawda?

Okazuje się to prawdą i jest to całkiem logiczne zachowanie. Po co złodziej miałby utrudniać sobie zadanie, wybierając auto chronione mechanicznymi zabezpieczeniami, skoro może szybciej i łatwiej ukraść pojazd bez zabezpieczeń?

Warto przy tej okazji wspomnieć o „magicznej” mocy naklejek z logo Niedźwiedź-Lock. Otóż, można powiedzieć, że mają one działanie prewencyjne. Ich widok jest swego rodzaju straszakiem na złodziei. Porównanie do znanych tabliczek z napisem „obiekt monitorowany” jest jak najbardziej trafne. Ich cel jest bowiem podobny – mają odstraszać potencjalnego przestępcę.

Prewencyjne działanie mechanicznych zabezpieczeń samochodu przed kradzieżą Niedźwiedź-Lock

Mechaniczne zabezpieczenia Niedźwiedź-Lock są skuteczniejsze od autoalarmu

Dość powszechne są także opinie, że mechaniczne zabezpieczenia antykradzieżowe są lepsze od elektronicznych, na przykład autoalarmów. Jednym z największych atutów produktów marki Niedźwiedź-Lock jest to, że nie potrzebują źródła zasilania.

W jednym z komentarzy znalezionych w sieci możemy przeczytać, że użytkowanie blokad mechanicznych jest łatwe i bezproblemowe, ponieważ nie jest potrzebny do nich pilot. W związku z tym na pewno, w odróżnieniu od autoalarmów:

  • nie zgubimy pilota,
  • nie wyczerpie się w nim bateria w najmniej oczekiwanym momencie.

Internauci zwracają także uwagę na fakt, że autoalarm może się sam włączyć i hałasować pod oknami sąsiadów.

Przedstawione historie to oczywiście tylko niektóre z opinii na temat blokad Niedźwiedź-Lock, na jakie możemy się natknąć przeglądając fora internetowe czy portale społecznościowe. Te opisane w tekście pojawiają się dość często, dlatego o nich napisaliśmy.

Sprawdź gdzie możesz zamontować nasze blokady

Autoryzowany punkt montażowy

Klienci o nas

Od wielu lat wszystkie swoje samochody wyposażam w blokady Niedźwiedź-Lock. To rozwiązanie jeszcze nigdy mnie nie zawiodło!

Łukasz Siedlarek

Przede wszystkim blokada Niedźwiedź-Lock daje mi poczucie bezpieczeństwa - zawsze jestem pewny, że znajdę mój samochód tam, gdzie go zaparkowałem. 

Marcin Jaworski

Dlaczego zdecydowałem się akurat na blokady od Niedźwiedź-Lock? Ze względu na ich wysoką skuteczność, najlepszą jakość wykonania
oraz wygodę użytkowania.

Robert Borowski

W przeciwieństwie do zawodnych i awaryjnych zabezpieczeń elektronicznych, blokada skrzyni biegów Niedźwiedź-Lock jest niezastąpiona w każdej sytuacji i w każdym samochodzie.

Kacper Huczko

W opinii naszych klientów blokady "Niedźwiedź-Lock" są bardzo skutecznym zabezpieczeniem przed kradzieżą samochodu. Blokady cechują się niską cena, bardzo prostą obsługą i estetycznym wyglądem.

Mirosław Hampelski
Ewa Szpot Sp. z o.o.

Wśród wielu rozwiązań dostępnych na rynku, produkty Niedźwiedź-Lock wyróżniają się skutecznością i wysoką jakością. Demontaż możliwy jest jedynie w profesjonalnym warsztacie.

Waldemar Dudziak
Pol-Car Dealer

Od wielu lat nasz serwis montuje popularne Niedźwiadki. Z reguły osoby, które raz zdecydowały się na zakup blokady, instalują to rozwiązanie w kolejnych, nowo zakupionych pojazdach.

Marcin Wolak
Autoryzowany Salon i Serwis ŠKODA Auto nr 035

Blokady od „Niedźwiedź-Lock” są najczęściej wybieranym
przez naszych klientów, zabezpieczeniem mechanicznym samochodów.

 

Miłosz Kaczmarek
Toyota-Service R.Fietz

Pierwszą blokadę Niedźwiedź-Lock zamontowałam w swoim aucie w 1996 r.. Od tej pory wiem, że to jedyne rozwiązanie w kwestii zabezpieczenia auta. Zapomniałam, czym jest niepokój przed złodziejem.

Małgorzata Rosa