Skuteczność potwierdzona certyfikatami na kolejne dwa lata!

30 stycznia, 2023

Pod koniec 2015 roku zabezpieczenia przeciwkradzieżowe Niedźwiedź-Lock ponownie otrzymały prestiżowy certyfikat Instytutu Mechaniki Precyzyjnej. Warszawski IMP odznaczył wyróżnieniem blokadę na skrzynie biegów oraz blokadę na układ kierownicy naszej marki. Proponujemy kierowcom mechaniczne zabezpieczenia o potwierdzonej skuteczności przez niezależnie przeprowadzane testy. Przyznane certyfikaty jakości świadczą o precyzyjnym wykonaniu i niezawodnym działaniu zabezpieczenia. Zachęcamy do zapoznania się z najważniejszymi informacjami!

wstep

Prestiżowy atest dla marki Niedźwiedź-Lock

Certyfikat Instytutu Mechaniki Precyzyjnej jest przyznawany produktom, które wykazują niezawodne działanie, zgodne z obietnicami producenta. Warszawski Instytut nagradza produkty i rozwiązania z różnych kategorii, m.in.: zabezpieczenia samochodowe, systemy depozytowe i szafki ognioodporne. Blokada mechaniczna na skrzynie biegów i blokada kierownicy skonstruowana przez firmę Niedźwiedź-Lock to jedne z niewielu zabezpieczeń antykradzieżowych, które posiada ten certyfikat na polskim rynku. Wyróżnienie warszawskiego IMP zostało przyznane dla blokady dźwigni zmiany biegów oraz blokady wałka kierowniczego.

Skuteczne zabezpieczenie samochodowe

W Polsce jesteśmy jedynym producentem zabezpieczeń samochodowych, który posiada certyfikację Instytutu Mechaniki Precyzyjnej na blokadę drążka zmiany biegów. Zabezpieczenia Niedźwiedź-Lock zostały docenione nie tylko przez setki zadowolonych kierowców, ale również przez inne, niezależne instytucje. Zabezpieczenia Niedźwiedź-Lock posiadają również certyfikację ISO. Mechaniczne blokady chroniące przed kradzieżą zostały wyróżnione m.in.:

>niemieckim TUV,
>holenderskim SCM,
>węgierskim Mabisz,
>białoruskim TE.

Skuteczne zabezpieczenie samochodowe

ZOBACZ RÓWNIEŻ

OSTATNIO NA BLOGU

AUTRYZOWANY PUNKT MONTAŻOWY

Sprawdź gdzie możesz
zamontować nasze blokady

SPRAWDŹ GDZIE MOŻESZ ZAMONTOWAĆ NASZE BLOKADY

Znajdź punkt serwisowy

KLIENCI O NAS

Od wielu lat wszystkie swoje samochody wyposażam w blokady Niedźwiedź-Lock. To rozwiązanie jeszcze nigdy mnie nie zawiodło!
ŁUKASZ SIEDLAREK
Przede wszystkim blokada Niedźwiedź-Lock daje mi poczucie bezpieczeństwa – zawsze jestem pewny, że znajdę mój samochód tam, gdzie go zaparkowałem.
MARCIN JAWORSKI
Dlaczego zdecydowałem się akurat na blokady od Niedźwiedź-Lock? Ze względu na ich wysoką skuteczność, najlepszą jakość wykonania
oraz wygodę użytkowania.
ROBERT BOROWSKI
W przeciwieństwie do zawodnych i awaryjnych zabezpieczeń elektronicznych, blokada skrzyni biegów Niedźwiedź-Lock jest niezastąpiona w każdej sytuacji i w każdym samochodzie.
KACPER HUCZKO
W opinii naszych klientów blokady „Niedźwiedź-Lock” są bardzo skutecznym zabezpieczeniem przed kradzieżą samochodu. Blokady cechują się niską cena, bardzo prostą obsługą i estetycznym wyglądem.
MIROSŁAW HAMPELSKI EWA SZPOT SP. Z O.O.
Wśród wielu rozwiązań dostępnych na rynku, produkty Niedźwiedź-Lock wyróżniają się skutecznością i wysoką jakością. Demontaż możliwy jest jedynie w profesjonalnym warsztacie.
WALDEMAR DUDZIAK POL-CAR DEALER
Od wielu lat nasz serwis montuje popularne Niedźwiadki. Z reguły osoby, które raz zdecydowały się na zakup blokady, instalują to rozwiązanie w kolejnych, nowo zakupionych pojazdach.
MARCIN WOLAK AUTORYZOWANY SALON I SERWIS ŠKODA AUTO NR 035
Blokady od „Niedźwiedź-Lock” są najczęściej wybieranym
przez naszych klientów, zabezpieczeniem mechanicznym samochodów.
MIŁOSZ KACZMAREK TOYOTA-SERVICE R.FIETZ, Your Content Goes Here
Pierwszą blokadę Niedźwiedź-Lock zamontowałam w swoim aucie w 1996 r.. Od tej pory wiem, że to jedyne rozwiązanie w kwestii zabezpieczenia auta. Zapomniałam, czym jest niepokój przed złodziejem.
MAŁGORZATA ROSA
Od wielu lat wszystkie swoje samochody wyposażam w blokady Niedźwiedź-Lock. To rozwiązanie jeszcze nigdy mnie nie zawiodło!
ŁUKASZ SIEDLAREK