Skuteczność potwierdzona certyfikatami na kolejne dwa lata!

Pod koniec 2015 roku zabezpieczenia przeciwkradzieżowe Niedźwiedź-Lock ponownie otrzymały prestiżowy certyfikat Instytutu Mechaniki Precyzyjnej. Warszawski IMP odznaczył wyróżnieniem blokadę na skrzynie biegów oraz blokadę na układ kierownicy naszej marki. Proponujemy kierowcom mechaniczne zabezpieczenia o potwierdzonej skuteczności przez niezależnie przeprowadzane testy. Przyznane certyfikaty jakości świadczą o precyzyjnym wykonaniu i niezawodnym działaniu zabezpieczenia. Zachęcamy do zapoznania się z najważniejszymi informacjami!

wstep

Prestiżowy atest dla marki Niedźwiedź-Lock

Certyfikat Instytutu Mechaniki Precyzyjnej jest przyznawany produktom, które wykazują niezawodne działanie, zgodne z obietnicami producenta. Warszawski Instytut nagradza produkty i rozwiązania z różnych kategorii, m.in.: zabezpieczenia samochodowe, systemy depozytowe i szafki ognioodporne. Blokada mechaniczna na skrzynie biegów i blokada kierownicy skonstruowana przez firmę Niedźwiedź-Lock to jedne z niewielu zabezpieczeń antykradzieżowych, które posiada ten certyfikat na polskim rynku. Wyróżnienie warszawskiego IMP zostało przyznane dla blokady dźwigni zmiany biegów oraz blokady wałka kierowniczego.

Skuteczne zabezpieczenie samochodowe

W Polsce jesteśmy jedynym producentem zabezpieczeń samochodowych, który posiada certyfikację Instytutu Mechaniki Precyzyjnej na blokadę drążka zmiany biegów. Zabezpieczenia Niedźwiedź-Lock zostały docenione nie tylko przez setki zadowolonych kierowców, ale również przez inne, niezależne instytucje. Zabezpieczenia Niedźwiedź-Lock posiadają również certyfikację ISO. Mechaniczne blokady chroniące przed kradzieżą zostały wyróżnione m.in.:

  • niemieckim TUV,
  • holenderskim SCM,
  • węgierskim Mabisz,
  • białoruskim TE.
Skuteczne zabezpieczenie samochodowe

Sprawdź gdzie możesz zamontować nasze blokady

Autoryzowany punkt montażowy

Klienci o nas

Od wielu lat wszystkie swoje samochody wyposażam w blokady Niedźwiedź-Lock. To rozwiązanie jeszcze nigdy mnie nie zawiodło!

Łukasz Siedlarek

Przede wszystkim blokada Niedźwiedź-Lock daje mi poczucie bezpieczeństwa - zawsze jestem pewny, że znajdę mój samochód tam, gdzie go zaparkowałem. 

Marcin Jaworski

Dlaczego zdecydowałem się akurat na blokady od Niedźwiedź-Lock? Ze względu na ich wysoką skuteczność, najlepszą jakość wykonania
oraz wygodę użytkowania.

Robert Borowski

W przeciwieństwie do zawodnych i awaryjnych zabezpieczeń elektronicznych, blokada skrzyni biegów Niedźwiedź-Lock jest niezastąpiona w każdej sytuacji i w każdym samochodzie.

Kacper Huczko

W opinii naszych klientów blokady "Niedźwiedź-Lock" są bardzo skutecznym zabezpieczeniem przed kradzieżą samochodu. Blokady cechują się niską cena, bardzo prostą obsługą i estetycznym wyglądem.

Mirosław Hampelski
Ewa Szpot Sp. z o.o.

Wśród wielu rozwiązań dostępnych na rynku, produkty Niedźwiedź-Lock wyróżniają się skutecznością i wysoką jakością. Demontaż możliwy jest jedynie w profesjonalnym warsztacie.

Waldemar Dudziak
Pol-Car Dealer

Od wielu lat nasz serwis montuje popularne Niedźwiadki. Z reguły osoby, które raz zdecydowały się na zakup blokady, instalują to rozwiązanie w kolejnych, nowo zakupionych pojazdach.

Marcin Wolak
Autoryzowany Salon i Serwis ŠKODA Auto nr 035

Blokady od „Niedźwiedź-Lock” są najczęściej wybieranym
przez naszych klientów, zabezpieczeniem mechanicznym samochodów.

 

Miłosz Kaczmarek
Toyota-Service R.Fietz

Pierwszą blokadę Niedźwiedź-Lock zamontowałam w swoim aucie w 1996 r.. Od tej pory wiem, że to jedyne rozwiązanie w kwestii zabezpieczenia auta. Zapomniałam, czym jest niepokój przed złodziejem.

Małgorzata Rosa