Jak zabezpieczyć przed kradzieżą samochody marki Volkswagen?

30 stycznia, 2023

Już od wielu lat niezwykłą popularnością w Polsce cieszą się niemieckie auta – szczególnie samochody marki Volkswagen. Kierowcy szczególnie upodobali sobie takie modele jak: Golfy, Passaty oraz dostawcze Caddy. Auta produkowane przez niemiecki koncern są równie często wybierane przez złodziei w Polsce – wśród wszystkich kradzionych samochodów największą liczbę już od kilku lat stanowią modele Volkswagena. Firma Niedźwiedź-Lock wychodząc naprzeciw kierowcom, którzy chcą jak najlepiej zabezpieczyć auto przed kradzieżą, już od kilkudziesięciu lat oferuje blokady mechaniczne dla najczęściej wybieranych modeli marki Volkswagen.

wstep

Volkswageny – jedne z najbardziej popularnych samochodów w Polsce

Niezmiennie od kilku lat używane oraz nowe samochody marki Volkswagen są najczęściej wybierane przez kierowców w Polsce. Popularność niemieckich aut wynika z niezawodnej pracy silnika. Najpopularniejsze modele Volkswagena nie wymagają przeprowadzania częstych napraw i generalnych remontów. Dodatkowo, najnowsze generacje aut niemieckiego koncernu cieszą oko każdego miłośnika motoryzacji – są wykonane z dbałością o najdrobniejszy szczegół. Szacuje się, że około 90% kradzionych samochodów w Polsce, których nie udaje się odzyskać, są sprzedawane na części. Aby uchronić auto przed złodziejem, rekomendujemy wybór profesjonalnego zabezpieczenia. Skuteczność blokad mechanicznych Niedźwiedź-Lock jest oceniana na 99% przez niezależne instytucje. Zabezpieczenia posiadają atesty i certyfikaty, m.in. TUV oraz Instytutu Mechaniki Precyzyjnej.

Od 20 lat współpracujemy z marką Volkswagen!

Niedźwiedź-Lock od 1996 roku ściśle współpracuje z polskim importerem oraz salonami samochodowymi w całym kraju, aby zapewnić kierowcom skuteczne zabezpieczenie przed kradzieżą. Blokady mechaniczne Niedźwiedź-Lock dedykowane dla najpopularniejszych modeli Volkswagena są najczęściej sprzedawanym zabezpieczeniem. Właściciele Passatów czy Golfów, którzy decydują się na montaż zabezpieczenia, mogą skorzystać z wielu punktów montażowych oraz serwisów w całej Polsce. Dodatkowo, firma Niedźwiedź-Lock ściśle współpracuje z niemiecką marką – nasze blokady są dostępne również u największych dealerów w kraju. Salony samochodowe oferują blokady mechaniczne dla klientów, którzy decydują się na zakup samochodu. Montaż jest przeprowadzany na miejscu, w ciągu kilku godzin. Bliskie kontakty z importerem samochodów i salonami umożliwiają dostawę konkretnego modelu blokady w ciągu 24 godzin.

Od 20 lat współpracujemy z marką Volkswagen!

Zabezpieczenia antykradzieżowe dla samochodów marki Volkswagen

Oferta firmy Niedźwiedź-Lock obejmuje blokady mechaniczne dla najpopularniejszych modeli Volkswagena, m.in.:
Golf,
Polo,
Caddy,
Tiguan,
Touran.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

OSTATNIO NA BLOGU

AUTRYZOWANY PUNKT MONTAŻOWY

Sprawdź gdzie możesz
zamontować nasze blokady

SPRAWDŹ GDZIE MOŻESZ ZAMONTOWAĆ NASZE BLOKADY

Znajdź punkt serwisowy

KLIENCI O NAS

Od wielu lat wszystkie swoje samochody wyposażam w blokady Niedźwiedź-Lock. To rozwiązanie jeszcze nigdy mnie nie zawiodło!
ŁUKASZ SIEDLAREK
Przede wszystkim blokada Niedźwiedź-Lock daje mi poczucie bezpieczeństwa – zawsze jestem pewny, że znajdę mój samochód tam, gdzie go zaparkowałem.
MARCIN JAWORSKI
Dlaczego zdecydowałem się akurat na blokady od Niedźwiedź-Lock? Ze względu na ich wysoką skuteczność, najlepszą jakość wykonania
oraz wygodę użytkowania.
ROBERT BOROWSKI
W przeciwieństwie do zawodnych i awaryjnych zabezpieczeń elektronicznych, blokada skrzyni biegów Niedźwiedź-Lock jest niezastąpiona w każdej sytuacji i w każdym samochodzie.
KACPER HUCZKO
W opinii naszych klientów blokady „Niedźwiedź-Lock” są bardzo skutecznym zabezpieczeniem przed kradzieżą samochodu. Blokady cechują się niską cena, bardzo prostą obsługą i estetycznym wyglądem.
MIROSŁAW HAMPELSKI EWA SZPOT SP. Z O.O.
Wśród wielu rozwiązań dostępnych na rynku, produkty Niedźwiedź-Lock wyróżniają się skutecznością i wysoką jakością. Demontaż możliwy jest jedynie w profesjonalnym warsztacie.
WALDEMAR DUDZIAK POL-CAR DEALER
Od wielu lat nasz serwis montuje popularne Niedźwiadki. Z reguły osoby, które raz zdecydowały się na zakup blokady, instalują to rozwiązanie w kolejnych, nowo zakupionych pojazdach.
MARCIN WOLAK AUTORYZOWANY SALON I SERWIS ŠKODA AUTO NR 035
Blokady od „Niedźwiedź-Lock” są najczęściej wybieranym
przez naszych klientów, zabezpieczeniem mechanicznym samochodów.
MIŁOSZ KACZMAREK TOYOTA-SERVICE R.FIETZ, Your Content Goes Here
Pierwszą blokadę Niedźwiedź-Lock zamontowałam w swoim aucie w 1996 r.. Od tej pory wiem, że to jedyne rozwiązanie w kwestii zabezpieczenia auta. Zapomniałam, czym jest niepokój przed złodziejem.
MAŁGORZATA ROSA
Od wielu lat wszystkie swoje samochody wyposażam w blokady Niedźwiedź-Lock. To rozwiązanie jeszcze nigdy mnie nie zawiodło!
ŁUKASZ SIEDLAREK