VW golf – skuteczna ochrona przed kradzieżą

30 stycznia, 2023

VW Golf to jeden z najpopularniejszych samochodów w Europie, także w Polsce. W rankingu najczęściej kupowanych aut w polskich salonach w okresie styczeń-wrzesień 2017 model ten plasuje się na 4. miejscu. Na miejsce tuż za podium złożyło się 10 136 sprzedanych samochodów. Volkswageny są także „popularną” marką wśród złodziei. Jak zabezpieczyć VW Golfa przed kradzieżą?

wstęp

Blokada antykradzieżowa

To bardzo popularne rozwiązanie wśród polskich kierowców, ale nie tylko. Produkty firmy z Lubonia znane są także w wielu innych krajach, zarówno europejskich, jak i pozaeuropejskich. Używają ich kierowcy nawet z tak odległych dla nas zakątków świata jak Australia czy Afryka.

Co wpływa na tak dużą popularność blokad antykradzieżowych Niedźwiedź-Lock? Decyduje o tym przede wszystkim ich skuteczność, którą specjaliści oceniają aż na 99%. Wysoka jakość produktów z logo niedźwiedzia została potwierdzona wieloma certyfikatami niezależnych instytucji, na przykład niemieckim certyfikatem TUV.

Co producent mechanicznych zabezpieczeń antykradzieżowych Niedźwiedź-Lock ma do zaoferowania właścicielom aut marki VW Golf? Są to takie produkty, jak:

blokada skrzyni biegów,
blokada kierownicy.

Zabezpieczenia antykradzieżowe Niedźwiedź-Lock do VW Golfa – przeszkoda nie do przejścia

Blokady skrzyni biegów i kierownicy Niedźwiedź-Lock są niezwykle wytrzymałe i odporne na wszelkie próby ich zniszczenia. Ich zdjęcie nie jest prostą sprawą. Jest praktycznie niemożliwe, jeśli nie dysponujemy specjalistyczną wiedzą oraz narzędziami. Zostały one skonstruowane w taki sposób, że nie poradzą sobie z nimi takie „narzędzia zbrodni” jak:

łom,
wiertarka,
ciekły azot,
i inne tego typu substancje czy przedmioty.

Jeśli nie wierzysz, przekonaj się na własne oczy, oglądając nagranie z testów odpornościowych przeprowadzonych przez firmę Niedźwiedź-Lock na tym filmie:

Zabezpieczenia antykradzieżowe

„Magiczna moc” naklejki z logo Niedźwiedź-Lock

Już sama naklejka z logo Niedźwiedź-Lock przyklejona na szybę Twojego Golfa może uchronić go przed kradzieżą. Ma ona bowiem działanie prewencyjne. Informuje potencjalnego złodzieja, że auto jest dobrze zabezpieczone i nie warto poświęcać na niego czasu. Naklejkę taką można porównać do tabliczki z napisem „Uwaga. Obiekt monitorowany”.

Jeśli jesteś właścicielem Volkswagena Golfa i nie chcesz mieć problemu, pamiętaj o jego odpowiednim zabezpieczeniu. Blokady Niedźwiedź-Lock to najwyższa skuteczność antykradzieżowa oraz łatwość obsługi. To polska jakość i niezawodność.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

OSTATNIO NA BLOGU

AUTRYZOWANY PUNKT MONTAŻOWY

Sprawdź gdzie możesz
zamontować nasze blokady

SPRAWDŹ GDZIE MOŻESZ ZAMONTOWAĆ NASZE BLOKADY

Znajdź punkt serwisowy

KLIENCI O NAS

Od wielu lat wszystkie swoje samochody wyposażam w blokady Niedźwiedź-Lock. To rozwiązanie jeszcze nigdy mnie nie zawiodło!
ŁUKASZ SIEDLAREK
Przede wszystkim blokada Niedźwiedź-Lock daje mi poczucie bezpieczeństwa – zawsze jestem pewny, że znajdę mój samochód tam, gdzie go zaparkowałem.
MARCIN JAWORSKI
Dlaczego zdecydowałem się akurat na blokady od Niedźwiedź-Lock? Ze względu na ich wysoką skuteczność, najlepszą jakość wykonania
oraz wygodę użytkowania.
ROBERT BOROWSKI
W przeciwieństwie do zawodnych i awaryjnych zabezpieczeń elektronicznych, blokada skrzyni biegów Niedźwiedź-Lock jest niezastąpiona w każdej sytuacji i w każdym samochodzie.
KACPER HUCZKO
W opinii naszych klientów blokady „Niedźwiedź-Lock” są bardzo skutecznym zabezpieczeniem przed kradzieżą samochodu. Blokady cechują się niską cena, bardzo prostą obsługą i estetycznym wyglądem.
MIROSŁAW HAMPELSKI EWA SZPOT SP. Z O.O.
Wśród wielu rozwiązań dostępnych na rynku, produkty Niedźwiedź-Lock wyróżniają się skutecznością i wysoką jakością. Demontaż możliwy jest jedynie w profesjonalnym warsztacie.
WALDEMAR DUDZIAK POL-CAR DEALER
Od wielu lat nasz serwis montuje popularne Niedźwiadki. Z reguły osoby, które raz zdecydowały się na zakup blokady, instalują to rozwiązanie w kolejnych, nowo zakupionych pojazdach.
MARCIN WOLAK AUTORYZOWANY SALON I SERWIS ŠKODA AUTO NR 035
Blokady od „Niedźwiedź-Lock” są najczęściej wybieranym
przez naszych klientów, zabezpieczeniem mechanicznym samochodów.
MIŁOSZ KACZMAREK TOYOTA-SERVICE R.FIETZ, Your Content Goes Here
Pierwszą blokadę Niedźwiedź-Lock zamontowałam w swoim aucie w 1996 r.. Od tej pory wiem, że to jedyne rozwiązanie w kwestii zabezpieczenia auta. Zapomniałam, czym jest niepokój przed złodziejem.
MAŁGORZATA ROSA
Od wielu lat wszystkie swoje samochody wyposażam w blokady Niedźwiedź-Lock. To rozwiązanie jeszcze nigdy mnie nie zawiodło!
ŁUKASZ SIEDLAREK