Wywiad z Szymonem Niedźwiedziem

30 stycznia, 2023

Dla firmy Niedźwiedź-Lock rok 2016 to rok szczególny, ponieważ firma obchodzi 35 lecie działalności. Z tej okazji portal gowork.pl postanowił zadać kilka pytań dr inż. Szymonowi Niedźwiedziowi, dyrektorowi zarządzającemu Niedźwiedź-Lock.

wstep

Sukces polskich blokad za granicą

Niedźwiedź-Lock z siedzibą w Luboniu to niekwestionowany lider w dziedzinie blokad antykradzieżowych. Od ponad trzech dekad sukcesywnie powiększa rynki zbytu, promując tym samym polski przemysł za granicą. Przez wiele lat głównymi ośrodkami eksportu Niedźwiedź-Lock była Rosja oraz kraje Europy Środkowo-Wschodniej. Jednak, jak zauważa dyrektor, firma obecnie odnotowuje ciągły wzrost sprzedaży na rynkach Europy Zachodniej. Produkty Niedźwiedź-Lock spotkać można również w Stanach Zjednoczonych czy Australii. Aktualnie 70% produkcji przeznaczane jest na eksport. W styczniu tego roku blokady Bear-Lock otrzymały tytuł produktu roku w kategorii „motoryzacja” w Holandii. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane przez „Het Nationaal Business Succes Award Instituut”.

Doskonale wyszkolona i doświadczona kadra

Wysoka jakość produktu to jeden z głównych fundamentów Niedźwiedź-Lock w Polsce oraz za granicą. Kolejnym, o którym wspomina dyrektor dr inż. Szymon Niedźwiedź, są ludzie. Jubileusz firmy pokazał, że większość pracowników jest związanych z firmą od początku jej działalności. Właściciele firmy ogromny nacisk kładą na doskonalenie zarówno swoich produktów, jak i pracowników. Nie zamykając się na nowe. Jak wspomina dr inż Szymon Niedźwiedź, nieustannie poszukują dobrze wyszkolonych, znających się na fachu: tokarzy, frezerów i spawaczy. Nie zamyka jednak drogi osobom, które nie mają doświadczenia, ale chcą się nauczyć nowego zawodu. Firma doskonale wie, że jej sercem są pracownicy, dlatego stawia na ich rozwój

Doskonale wyszkolona i doświadczona kadra

Sukces, sukces, sukces…

Niedźwiedź-Lock jest niekwestionowanym liderem w Polsce oraz jedną z przodujących firm na świecie w branży, a ich produkty są dostępne w 40 krajach na 4 kontynentach. Firma zdecydowanie ma powody do dumy oraz świętowania. Cały wywiad z dr inż. Szymonem Niedźwiedziem, dyrektorem zarządzający, Niedźwiedź-Lock znajdą Państwo poniżej. Zachęcamy do lektury: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,85324,wywiad-dr-inz-szymon-niedzwiedz

ZOBACZ RÓWNIEŻ

OSTATNIO NA BLOGU

AUTRYZOWANY PUNKT MONTAŻOWY

Sprawdź gdzie możesz
zamontować nasze blokady

SPRAWDŹ GDZIE MOŻESZ ZAMONTOWAĆ NASZE BLOKADY

Znajdź punkt serwisowy

KLIENCI O NAS

Od wielu lat wszystkie swoje samochody wyposażam w blokady Niedźwiedź-Lock. To rozwiązanie jeszcze nigdy mnie nie zawiodło!
ŁUKASZ SIEDLAREK
Przede wszystkim blokada Niedźwiedź-Lock daje mi poczucie bezpieczeństwa – zawsze jestem pewny, że znajdę mój samochód tam, gdzie go zaparkowałem.
MARCIN JAWORSKI
Dlaczego zdecydowałem się akurat na blokady od Niedźwiedź-Lock? Ze względu na ich wysoką skuteczność, najlepszą jakość wykonania
oraz wygodę użytkowania.
ROBERT BOROWSKI
W przeciwieństwie do zawodnych i awaryjnych zabezpieczeń elektronicznych, blokada skrzyni biegów Niedźwiedź-Lock jest niezastąpiona w każdej sytuacji i w każdym samochodzie.
KACPER HUCZKO
W opinii naszych klientów blokady „Niedźwiedź-Lock” są bardzo skutecznym zabezpieczeniem przed kradzieżą samochodu. Blokady cechują się niską cena, bardzo prostą obsługą i estetycznym wyglądem.
MIROSŁAW HAMPELSKI EWA SZPOT SP. Z O.O.
Wśród wielu rozwiązań dostępnych na rynku, produkty Niedźwiedź-Lock wyróżniają się skutecznością i wysoką jakością. Demontaż możliwy jest jedynie w profesjonalnym warsztacie.
WALDEMAR DUDZIAK POL-CAR DEALER
Od wielu lat nasz serwis montuje popularne Niedźwiadki. Z reguły osoby, które raz zdecydowały się na zakup blokady, instalują to rozwiązanie w kolejnych, nowo zakupionych pojazdach.
MARCIN WOLAK AUTORYZOWANY SALON I SERWIS ŠKODA AUTO NR 035
Blokady od „Niedźwiedź-Lock” są najczęściej wybieranym
przez naszych klientów, zabezpieczeniem mechanicznym samochodów.
MIŁOSZ KACZMAREK TOYOTA-SERVICE R.FIETZ, Your Content Goes Here
Pierwszą blokadę Niedźwiedź-Lock zamontowałam w swoim aucie w 1996 r.. Od tej pory wiem, że to jedyne rozwiązanie w kwestii zabezpieczenia auta. Zapomniałam, czym jest niepokój przed złodziejem.
MAŁGORZATA ROSA
Od wielu lat wszystkie swoje samochody wyposażam w blokady Niedźwiedź-Lock. To rozwiązanie jeszcze nigdy mnie nie zawiodło!
ŁUKASZ SIEDLAREK