Zabezpieczenie auta przed kradzieżą

25 stycznia, 2023

ZABEZPIECZENIE AUTA PRZED KRADZIEŻĄ

 Zabezpieczenie auta przed kradzieżą – czy warto inwestować?

Mimo że z roku na rok liczba skradzionych samochodów maleje to kradzież takich modeli aut jak: Volkswagen Passat, Golf, Audi A4 czy niektórych modeli Hondy oraz Toyoty wciąż „cieszy się” ogromną popularnością wśród złodziei. Bez wątpienia każdy właściciel auta powinien zastanowić się nad dodatkowym zabezpieczeniem, który w znacznym stopniu utrudni, a nawet uniemożliwi potencjalną kradzież samochodu. Poniżej przedstawiamy niektóre z zabezpieczeń, jakie są dostępne na rynku.

 

Zabezpieczenie auta przed kradzieżą – jakie wybrać?

 

ZABEZPIECZENIA MECHANICZNE

Mechaniczne zabezpieczenia Niedźwiedź-Lock – montowane na stałe w nadwoziu samochodu. Odporne na różnego rodzaju nowinki technologiczne. Odblokowanie i zablokowanie odbywa się za pomocą klucza. Mamy 40 lat doświadczenia, a nasze blokady projektowane są  przez specjalistów z dziedziny zabezpieczeń. Najwyższa jakość wykonania, skuteczność potwierdzona certyfikatami. Montaż możliwy jedynie w autoryzowanych serwisach montażowych.


Obsługa blokady Niedźwiedź-Lock trwa dosłownie chwilę.

Sprawdź koniecznie jakie to proste:

LOKALIZATORY GPS

Lokalizator GPS umieszcza się w samochodzie w trudno dostępnym miejscu. Lokalizator GPS jak sama nazwa wskazuje to urządzenie, które działa w oparciu o istniejące sieci GSM i satelity GPS. Dzięki niemu znamy położenie naszego samochodu np. za pomocą zainstalowanej w samochodzie aplikacji. Montaż urządzenia jest bardzo prosty podobnie jak zagłuszenie sygnału przez złodzieja. Lokalizator GPS nie spełnia funkcji zabezpieczającej przed kradzieżą, a jedynie informuje właściciela o nieuprawnionym przemieszczaniu się auta. Po zagłuszeniu sygnału przez złodziei samochód jest nie do zlokalizowania.

AUTOALARMY

Autoalarmy – jednak z najpopularniejszych metod zabezpieczenia samochodu. Autoalarm to rozwiązanie, które informuje o otwarciu maski samochodowej i drzwi dodatkowo auto może być wyposażone w blokady zabezpieczające silnik i nadwozie. Oczywiście wszystko zależy od wybranej opcji oraz budżetu jakim dysponujemy. Autoalarm za pomocą sygnałów dźwiękowych oraz świetlnych informuje o nieuprawnionej próbie otwarcia naszego samochodu.

 

Pamiętaj!

Każde rozwiązanie, które w jakikolwiek sposób zniechęci lub utrudni ewentualną kradzież będzie odpowiednie. Od Ciebie zależy na jakie zabezpieczenie się zdecydujesz. Najważniejsze to zapoznać się z ofertą dostępną na rynku oraz przeanalizować wszystkie za i przeciw.


Dodatkowe działania, które mogą uchronić auto przed kradzieżą: 

– Nie parkuj samochodu w ciemnych uliczkach.
– Nie zostawiaj auta w miejscach niestrzeżonych.
– Zamykaj drzwi i bramy od domu/garażu.
– Nie zostawiaj kluczy od samochodu blisko okien/drzwi.
– Nie wysiadaj z auta, gdy w stacyjce znajdują się klucze.
– Nie zostawiaj żadnych przedmiotów na siedzeniu.

 

Jakie skuteczne zabezpieczenie przed kradzieżą wybrać?

Jak widzicie blokady mechaniczne Niedźwiedź-Lock mają sporo zalet, dlatego zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy:

>>Blokady kierownicy<<  >>Blokady skrzyni biegów<<  >>Blokada JOYLOCK<<

W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Handlowym:

ZOBACZ RÓWNIEŻ

OSTATNIO NA BLOGU

AUTRYZOWANY PUNKT MONTAŻOWY

Sprawdź gdzie możesz
zamontować nasze blokady

SPRAWDŹ GDZIE MOŻESZ ZAMONTOWAĆ NASZE BLOKADY

Znajdź punkt serwisowy

KLIENCI O NAS

Od wielu lat wszystkie swoje samochody wyposażam w blokady Niedźwiedź-Lock. To rozwiązanie jeszcze nigdy mnie nie zawiodło!
ŁUKASZ SIEDLAREK
Przede wszystkim blokada Niedźwiedź-Lock daje mi poczucie bezpieczeństwa – zawsze jestem pewny, że znajdę mój samochód tam, gdzie go zaparkowałem.
MARCIN JAWORSKI
Dlaczego zdecydowałem się akurat na blokady od Niedźwiedź-Lock? Ze względu na ich wysoką skuteczność, najlepszą jakość wykonania
oraz wygodę użytkowania.
ROBERT BOROWSKI
W przeciwieństwie do zawodnych i awaryjnych zabezpieczeń elektronicznych, blokada skrzyni biegów Niedźwiedź-Lock jest niezastąpiona w każdej sytuacji i w każdym samochodzie.
KACPER HUCZKO
W opinii naszych klientów blokady „Niedźwiedź-Lock” są bardzo skutecznym zabezpieczeniem przed kradzieżą samochodu. Blokady cechują się niską cena, bardzo prostą obsługą i estetycznym wyglądem.
MIROSŁAW HAMPELSKI EWA SZPOT SP. Z O.O.
Wśród wielu rozwiązań dostępnych na rynku, produkty Niedźwiedź-Lock wyróżniają się skutecznością i wysoką jakością. Demontaż możliwy jest jedynie w profesjonalnym warsztacie.
WALDEMAR DUDZIAK POL-CAR DEALER
Od wielu lat nasz serwis montuje popularne Niedźwiadki. Z reguły osoby, które raz zdecydowały się na zakup blokady, instalują to rozwiązanie w kolejnych, nowo zakupionych pojazdach.
MARCIN WOLAK AUTORYZOWANY SALON I SERWIS ŠKODA AUTO NR 035
Blokady od „Niedźwiedź-Lock” są najczęściej wybieranym
przez naszych klientów, zabezpieczeniem mechanicznym samochodów.
MIŁOSZ KACZMAREK TOYOTA-SERVICE R.FIETZ, Your Content Goes Here
Pierwszą blokadę Niedźwiedź-Lock zamontowałam w swoim aucie w 1996 r.. Od tej pory wiem, że to jedyne rozwiązanie w kwestii zabezpieczenia auta. Zapomniałam, czym jest niepokój przed złodziejem.
MAŁGORZATA ROSA
Od wielu lat wszystkie swoje samochody wyposażam w blokady Niedźwiedź-Lock. To rozwiązanie jeszcze nigdy mnie nie zawiodło!
ŁUKASZ SIEDLAREK