Zabezpieczenie auta przed kradzieżą

Zabezpieczenie auta przed kradzieżą

 Zabezpieczenie auta przed kradzieżą - czy warto inwestować?

Mimo że z roku na rok liczba skradzionych samochodów maleje to kradzież takich modeli aut jak: Volkswagen Passat, Golf, Audi A4 czy niektórych modeli Hondy oraz Toyoty wciąż „cieszy się” ogromną popularnością wśród złodziei. Bez wątpienia każdy właściciel auta powinien zastanowić się nad dodatkowym zabezpieczeniem, który w znacznym stopniu utrudni, a nawet uniemożliwi potencjalną kradzież samochodu. Poniżej przedstawiamy niektóre z zabezpieczeń, jakie są dostępne na rynku.


Zabezpieczenie auta przed kradzieżą - jakie wybrać?

 

ZABEZPIECZENIA MECHANICZNE

Mechaniczne zabezpieczenia Niedźwiedź-Lock - montowane na stałe w nadwoziu samochodu. Odporne na różnego rodzaju nowinki technologiczne. Odblokowanie i zablokowanie odbywa się za pomocą klucza. Mamy 40 lat doświadczenia, a nasze blokady projektowane są  przez specjalistów z dziedziny zabezpieczeń. Najwyższa jakość wykonania, skuteczność potwierdzona certyfikatami. Montaż możliwy jedynie w autoryzowanych serwisach montażowych.


Obsługa blokady Niedźwiedź-Lock trwa dosłownie chwilę.

Sprawdź koniecznie jakie to proste:

LOKALIZATORY GPS

Lokalizator GPS umieszcza się w samochodzie w trudno dostępnym miejscu. Lokalizator GPS jak sama nazwa wskazuje to urządzenie, które działa w oparciu o istniejące sieci GSM i satelity GPS. Dzięki niemu znamy położenie naszego samochodu np. za pomocą zainstalowanej w samochodzie aplikacji. Montaż urządzenia jest bardzo prosty podobnie jak zagłuszenie sygnału przez złodzieja. Lokalizator GPS nie spełnia funkcji zabezpieczającej przed kradzieżą, a jedynie informuje właściciela o nieuprawnionym przemieszczaniu się auta. Po zagłuszeniu sygnału przez złodziei samochód jest nie do zlokalizowania.

AUTOALARMY

Autoalarmy - jednak z najpopularniejszych metod zabezpieczenia samochodu. Autoalarm to rozwiązanie, które informuje o otwarciu maski samochodowej i drzwi dodatkowo auto może być wyposażone w blokady zabezpieczające silnik i nadwozie. Oczywiście wszystko zależy od wybranej opcji oraz budżetu jakim dysponujemy. Autoalarm za pomocą sygnałów dźwiękowych oraz świetlnych informuje o nieuprawnionej próbie otwarcia naszego samochodu. 

 

Pamiętaj!

Każde rozwiązanie, które w jakikolwiek sposób zniechęci lub utrudni ewentualną kradzież będzie odpowiednie. Od Ciebie zależy na jakie zabezpieczenie się zdecydujesz. Najważniejsze to zapoznać się z ofertą dostępną na rynku oraz przeanalizować wszystkie za i przeciw.   


Dodatkowe działania, które mogą uchronić auto przed kradzieżą: 

- Nie parkuj samochodu w ciemnych uliczkach.
- Nie zostawiaj auta w miejscach niestrzeżonych.
- Zamykaj drzwi i bramy od domu/garażu.
- Nie zostawiaj kluczy od samochodu blisko okien/drzwi.
- Nie wysiadaj z auta, gdy w stacyjce znajdują się klucze.
- Nie zostawiaj żadnych przedmiotów na siedzeniu.


 

Jakie skuteczne zabezpieczenie przed kradzieżą wybrać?

Jak widzicie blokady mechaniczne Niedźwiedź-Lock mają sporo zalet, dlatego zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy:

>>Blokady kierownicy<<  >>Blokady skrzyni biegów<<  >>Blokada JOYLOCK<<


 

W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Handlowym:

Aldona Linke

Specjalista ds. obsługi klienta
Tel. +48 61 8 933 913
handlowy2@niedzwiedz-lock.pl

Monika Waliszak

Specjalista ds. obsługi klienta
Tel. +48 61 8 933 911
handlowy@niedzwiedz-lock.pl

Anna Kukułka

Specjalista ds. obsługi klienta
Tel. +48 61 8 933 912
handlowy3@niedzwiedz-lock.pl

Sprawdź gdzie możesz zamontować nasze blokady

Autoryzowany punkt montażowy

Klienci o nas

Od wielu lat wszystkie swoje samochody wyposażam w blokady Niedźwiedź-Lock. To rozwiązanie jeszcze nigdy mnie nie zawiodło!

Łukasz Siedlarek

Przede wszystkim blokada Niedźwiedź-Lock daje mi poczucie bezpieczeństwa - zawsze jestem pewny, że znajdę mój samochód tam, gdzie go zaparkowałem. 

Marcin Jaworski

Dlaczego zdecydowałem się akurat na blokady od Niedźwiedź-Lock? Ze względu na ich wysoką skuteczność, najlepszą jakość wykonania
oraz wygodę użytkowania.

Robert Borowski

W przeciwieństwie do zawodnych i awaryjnych zabezpieczeń elektronicznych, blokada skrzyni biegów Niedźwiedź-Lock jest niezastąpiona w każdej sytuacji i w każdym samochodzie.

Kacper Huczko

W opinii naszych klientów blokady "Niedźwiedź-Lock" są bardzo skutecznym zabezpieczeniem przed kradzieżą samochodu. Blokady cechują się niską cena, bardzo prostą obsługą i estetycznym wyglądem.

Mirosław Hampelski
Ewa Szpot Sp. z o.o.

Wśród wielu rozwiązań dostępnych na rynku, produkty Niedźwiedź-Lock wyróżniają się skutecznością i wysoką jakością. Demontaż możliwy jest jedynie w profesjonalnym warsztacie.

Waldemar Dudziak
Pol-Car Dealer

Od wielu lat nasz serwis montuje popularne Niedźwiadki. Z reguły osoby, które raz zdecydowały się na zakup blokady, instalują to rozwiązanie w kolejnych, nowo zakupionych pojazdach.

Marcin Wolak
Autoryzowany Salon i Serwis ŠKODA Auto nr 035

Blokady od „Niedźwiedź-Lock” są najczęściej wybieranym
przez naszych klientów, zabezpieczeniem mechanicznym samochodów.

 

Miłosz Kaczmarek
Toyota-Service R.Fietz

Pierwszą blokadę Niedźwiedź-Lock zamontowałam w swoim aucie w 1996 r.. Od tej pory wiem, że to jedyne rozwiązanie w kwestii zabezpieczenia auta. Zapomniałam, czym jest niepokój przed złodziejem.

Małgorzata Rosa