Zabezpieczenie mechaniczne dla każdego rodzaju samochodu

Firma Niedźwiedź-Lock posiada w ofercie ponad 2000 gotowych modeli blokad na skrzynie biegów. Dział konstrukcyjny projektuje i przygotowuje unikalne modele blokad mechanicznych dla każdego auta, które są w pełni dopasowane do budowy skrzyni biegów. Każdy samochód jest sprawdzany przez naszych pracowników, ze względu na możliwość innego układu poszczególnych podzespołów w samochodzie.

wstęp

Popularność zabezpieczeń na polskim rynku

Eksperci naszej firmy w Polsce najczęściej zakładają blokady mechaniczne na modele samochodów osobowych marek:

  • Volkswagen,
  • Mazda,
  • Toyota,
  • Opel,
  • Skoda.

Produkcja skutecznych zabezpieczeń to również konstrukcje przygotowane z myślą o autach dostawczych. Obszarem działalności Niedźwiedź-Lock jest produkcja i montaż blokad mechanicznych dla większych modeli marki Ford, Nissan i Iveco. Na nasze produkty decydują się zarówno właściciele samochodów premium, jak i popularnych modeli aut.

 

Niedźwiedź-Lock i rynek zagraniczny

Sprzedaż i montaż blokad mechanicznych na zagranicznych rynkach jest w dużej mierze uzależniona od popularności poszczególnych modeli i marek samochodowych w konkretnym kraju. W Niemczech zabezpieczenia Niedźwiedź-Lock są najczęściej zakładane dla modeli Volkswagena i Mazdy, w Holandii – dla Lexusa i Fiata, a w Rosji dla Toyoty. W Czechach na montaż blokady mechanicznej decydują się zazwyczaj właściciele samochodów marki Skoda.

 

Niedźwiedź-Lock i rynek zagraniczny

Najlepsza ochrona samochodu

Dzięki optymalnym rozwiązaniom technologicznym, wykorzystywanym w procesie produkcji eksperci Niedźwiedź-Lock konstruują blokady dla każdego modelu samochodu osobowego i dostawczego. Najwyższej jakości materiały i profesjonalny montaż zapewniają skuteczność ocenianą na 99% przez niezależne instytucje.

 

Sprawdź gdzie możesz zamontować nasze blokady

Autoryzowany punkt montażowy

Klienci o nas

Od wielu lat wszystkie swoje samochody wyposażam w blokady Niedźwiedź-Lock. To rozwiązanie jeszcze nigdy mnie nie zawiodło!

Łukasz Siedlarek

Przede wszystkim blokada Niedźwiedź-Lock daje mi poczucie bezpieczeństwa - zawsze jestem pewny, że znajdę mój samochód tam, gdzie go zaparkowałem. 

Marcin Jaworski

Dlaczego zdecydowałem się akurat na blokady od Niedźwiedź-Lock? Ze względu na ich wysoką skuteczność, najlepszą jakość wykonania
oraz wygodę użytkowania.

Robert Borowski

W przeciwieństwie do zawodnych i awaryjnych zabezpieczeń elektronicznych, blokada skrzyni biegów Niedźwiedź-Lock jest niezastąpiona w każdej sytuacji i w każdym samochodzie.

Kacper Huczko

W opinii naszych klientów blokady "Niedźwiedź-Lock" są bardzo skutecznym zabezpieczeniem przed kradzieżą samochodu. Blokady cechują się niską cena, bardzo prostą obsługą i estetycznym wyglądem.

Mirosław Hampelski
Ewa Szpot Sp. z o.o.

Wśród wielu rozwiązań dostępnych na rynku, produkty Niedźwiedź-Lock wyróżniają się skutecznością i wysoką jakością. Demontaż możliwy jest jedynie w profesjonalnym warsztacie.

Waldemar Dudziak
Pol-Car Dealer

Od wielu lat nasz serwis montuje popularne Niedźwiadki. Z reguły osoby, które raz zdecydowały się na zakup blokady, instalują to rozwiązanie w kolejnych, nowo zakupionych pojazdach.

Marcin Wolak
Autoryzowany Salon i Serwis ŠKODA Auto nr 035

Blokady od „Niedźwiedź-Lock” są najczęściej wybieranym
przez naszych klientów, zabezpieczeniem mechanicznym samochodów.

 

Miłosz Kaczmarek
Toyota-Service R.Fietz

Pierwszą blokadę Niedźwiedź-Lock zamontowałam w swoim aucie w 1996 r.. Od tej pory wiem, że to jedyne rozwiązanie w kwestii zabezpieczenia auta. Zapomniałam, czym jest niepokój przed złodziejem.

Małgorzata Rosa