Skuteczne zabezpieczenie przed kradzieżą dla marki Toyota

30 stycznia, 2023

Samochody marki Toyota cieszą się wśród polskich kierowców dużą popularnością. Obok niemieckiego Volkswagena i Volvo to jedna z najczęściej wybieranych marek samochodowych w kraju. Samochody japońskiego koncernu wyróżniają się niezawodnym i bezawaryjnym silnikiem. Do najbardziej popularnych modeli można zaliczyć Toyotę Yaris, Auris czy dobrze znaną miłośnikom motoryzacji Corollę. Japońska Toyota jest jednym z największych koncernów produkujących samochody na świecie. Sprawdź, jak zabezpieczyć samochód tej marki przed złodziejem, ze skuteczną blokadą mechaniczną.

wstep

Odpowiednio zaprojektowana konstrukcja

Dzięki swojej popularności, auta marki Toyota należą również do grupy jednych z najczęściej kradzionych samochodów. Wychodząc naprzeciw właścicielom aut popularnej marki samochodowej, dział konstrukcyjny naszej firmy już od wielu lat zajmuje się projektowaniem blokad skrzyni biegów oraz blokad kierownicy dedykowanych dla samochodów z automatyczną skrzynią biegów. O skuteczności zabezpieczenia decyduje nie tylko wykorzystanie wysokiej jakości materiałów, ale również sposób, w jaki przeprowadzany jest montaż zabezpieczenia. Specjaliści wykorzystują technologiczne otwory w karoserii oraz zrywalne śruby i nakrętki. Dzięki temu, dostęp do mechanizmu blokuj

Bezpieczny montaż – wysoka skuteczność

Montaż mechanicznej blokady do samochodu gwarantuje większą bezawaryjność systemu niż zabezpieczenia działające w oparciu o zasilanie. W przypadku odcięcia źródła zasilania alarmu samochodowego, kradzież auta zajmuje profesjonalnym złodziejom zaledwie kilka minut. Dla właścicieli samochodów marki Toyota firma Niedźwiedź-Lock przygotowuje blokady o potwierdzonej skuteczności. Testy niezależnych instytucji dowiodły, że zabezpieczenia mechaniczne Niedźwiedź-Lock wyróżniają się skutecznością ocenianą na 99%. Zapewniamy więc naszym klientom ochronę przed kradzieżą auta na najwyższym poziomie. Mechaniczne zabezpieczenie wyróżnia się bezproblemową i prostą obsługą za pomocą dołączonego kluczyka.

Bezpieczny montaż – wysoka skuteczność

Blokady dla najpopularniejszych modeli Toyoty:

Yaris,
Auris,
Corolla,
Verso,
Avensis,
Aygo,
RAV4.

Zabezpieczenie dla kierowców z całej Polski!

Montaż zabezpieczenia można przeprowadzić w kilkudziesięciu autoryzowanych punktach montażowych w całej Polsce. Marka Niedźwiedź-Lock ściśle współpracuje również z dealerami Toyoty w całym kraju. Dzięki temu, z usługi montażu zabezpieczenia mogą skorzystać kierowcy, którzy decydują się na zakup nowego samochodu. Blokady Niedźwiedź-Lock są montowane przez przeszkolonych specjalistów bezpośrednio u dealerów samochodowych.

Zabezpieczenie dla kierowców z całej Polski

Zalety zabezpieczeń mechanicznych Niedźwiedź-Lock:

blokady skrzyni biegów i blokady kierownicy posiadają certyfikaty niezależnych instytucji, m.in. TUV oraz IMP,
prosta obsługa blokady,
szybki montaż, w zaledwie kilka godzin,
bezpieczny montaż, który nie powoduje utraty gwarancji u producenta.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

OSTATNIO NA BLOGU

AUTRYZOWANY PUNKT MONTAŻOWY

Sprawdź gdzie możesz
zamontować nasze blokady

SPRAWDŹ GDZIE MOŻESZ ZAMONTOWAĆ NASZE BLOKADY

Znajdź punkt serwisowy

KLIENCI O NAS

Od wielu lat wszystkie swoje samochody wyposażam w blokady Niedźwiedź-Lock. To rozwiązanie jeszcze nigdy mnie nie zawiodło!
ŁUKASZ SIEDLAREK
Przede wszystkim blokada Niedźwiedź-Lock daje mi poczucie bezpieczeństwa – zawsze jestem pewny, że znajdę mój samochód tam, gdzie go zaparkowałem.
MARCIN JAWORSKI
Dlaczego zdecydowałem się akurat na blokady od Niedźwiedź-Lock? Ze względu na ich wysoką skuteczność, najlepszą jakość wykonania
oraz wygodę użytkowania.
ROBERT BOROWSKI
W przeciwieństwie do zawodnych i awaryjnych zabezpieczeń elektronicznych, blokada skrzyni biegów Niedźwiedź-Lock jest niezastąpiona w każdej sytuacji i w każdym samochodzie.
KACPER HUCZKO
W opinii naszych klientów blokady „Niedźwiedź-Lock” są bardzo skutecznym zabezpieczeniem przed kradzieżą samochodu. Blokady cechują się niską cena, bardzo prostą obsługą i estetycznym wyglądem.
MIROSŁAW HAMPELSKI EWA SZPOT SP. Z O.O.
Wśród wielu rozwiązań dostępnych na rynku, produkty Niedźwiedź-Lock wyróżniają się skutecznością i wysoką jakością. Demontaż możliwy jest jedynie w profesjonalnym warsztacie.
WALDEMAR DUDZIAK POL-CAR DEALER
Od wielu lat nasz serwis montuje popularne Niedźwiadki. Z reguły osoby, które raz zdecydowały się na zakup blokady, instalują to rozwiązanie w kolejnych, nowo zakupionych pojazdach.
MARCIN WOLAK AUTORYZOWANY SALON I SERWIS ŠKODA AUTO NR 035
Blokady od „Niedźwiedź-Lock” są najczęściej wybieranym
przez naszych klientów, zabezpieczeniem mechanicznym samochodów.
MIŁOSZ KACZMAREK TOYOTA-SERVICE R.FIETZ, Your Content Goes Here
Pierwszą blokadę Niedźwiedź-Lock zamontowałam w swoim aucie w 1996 r.. Od tej pory wiem, że to jedyne rozwiązanie w kwestii zabezpieczenia auta. Zapomniałam, czym jest niepokój przed złodziejem.
MAŁGORZATA ROSA
Od wielu lat wszystkie swoje samochody wyposażam w blokady Niedźwiedź-Lock. To rozwiązanie jeszcze nigdy mnie nie zawiodło!
ŁUKASZ SIEDLAREK