Najczęściej kradzione samochody w Warszawie

30 stycznia, 2023

Ilość kradzionych samochodów w Warszawie systematycznie spada, jednak problem „znikających” aut w stolicy wciąż jest aktualny. Złodzieje mają swoje ulubione marki, które najczęściej padają ich łupem. Sprawdź listę dziesięciu najchętniej kradzionych aut w stolicy w okresie od stycznia do sierpnia 2015 roku.

wstep

Ulubione samochody złodziei

Policyjne statystki pokazują, że najczęściej kradzioną marką w Warszawie była japońska Mazda. W okresie od stycznia do sierpnia 2015 roku z warszawskich ulic zniknęło aż 212 aut tej marki. Na podium uplasowały się także samochody marki Toyota oraz Honda. Te pierwsze były kradzione 209 razy. Natomiast Hondy padały łupem złodziei 175 razy. Pierwszą dziesiątkę najczęściej kradzionych samochodów w Warszawie zamyka Renault – 34 skradzionych aut.

Pierwsza dziesiątka najczęściej kradzionych marek samochodowych w Warszawie w pierwszej połowie 2015 roku kształtuje się następująco:

Mazda – 212,
Toyota – 209,
Honda 175,
Citroen – 56,
Mitsubishi – 54,
BMW – 50,
Volkswagen – prawie 50,
Ford – 43,
Audi – 36,
Renault – 34.

Jak zabezpieczyć samochód przed kradzieżą?

W celu skutecznego zabezpieczenia samochodu przed kradzieżą warto skorzystać z oferty Niedźwiedź-Lock. Firma z Lubonia posiada w swoje ofercie bogaty wybór wysokiej jakości blokad antykradzieżowych.

Mechaniczne zabezpieczenia samochodu przed kradzieżą Niedźwiedź-Lock cechują się niemal stuprocentową skutecznością. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań, ich skuteczność oceniana jest na 99%.

Niedźwiedź-Lock oferuje kierowcom następujące zabezpieczenia antykradzieżowe:

blokady skrzyni biegów,
blokady kierownicy,
blokady Cargo,
zabezpieczenie Safe Box.

Jak zabezpieczyć samochód przed kradzieżą?

Zabezpieczenia polecane przez fachowców

O jakości blokad antykradzieżowych Niedźwiedź-Lock świadczy między innymi zadowolenie kierowców, którzy z nich korzystają. Niedźwiedź Lock to wiodąca marka mechanicznych zabezpieczeń samochodu przed kradzieżą w Polsce i za granicą. Nasze blokady polecane są między innymi przez firmy ubezpieczeniowe oraz największe koncerny samochodowe.

Mechaniczne zabezpieczenia samochodu przed kradzieżą Niedźwiedź-Lock skutecznie ochronią Twój samochód przed złodziejami.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

OSTATNIO NA BLOGU

AUTRYZOWANY PUNKT MONTAŻOWY

Sprawdź gdzie możesz
zamontować nasze blokady

SPRAWDŹ GDZIE MOŻESZ ZAMONTOWAĆ NASZE BLOKADY

Znajdź punkt serwisowy

KLIENCI O NAS

Od wielu lat wszystkie swoje samochody wyposażam w blokady Niedźwiedź-Lock. To rozwiązanie jeszcze nigdy mnie nie zawiodło!
ŁUKASZ SIEDLAREK
Przede wszystkim blokada Niedźwiedź-Lock daje mi poczucie bezpieczeństwa – zawsze jestem pewny, że znajdę mój samochód tam, gdzie go zaparkowałem.
MARCIN JAWORSKI
Dlaczego zdecydowałem się akurat na blokady od Niedźwiedź-Lock? Ze względu na ich wysoką skuteczność, najlepszą jakość wykonania
oraz wygodę użytkowania.
ROBERT BOROWSKI
W przeciwieństwie do zawodnych i awaryjnych zabezpieczeń elektronicznych, blokada skrzyni biegów Niedźwiedź-Lock jest niezastąpiona w każdej sytuacji i w każdym samochodzie.
KACPER HUCZKO
W opinii naszych klientów blokady „Niedźwiedź-Lock” są bardzo skutecznym zabezpieczeniem przed kradzieżą samochodu. Blokady cechują się niską cena, bardzo prostą obsługą i estetycznym wyglądem.
MIROSŁAW HAMPELSKI EWA SZPOT SP. Z O.O.
Wśród wielu rozwiązań dostępnych na rynku, produkty Niedźwiedź-Lock wyróżniają się skutecznością i wysoką jakością. Demontaż możliwy jest jedynie w profesjonalnym warsztacie.
WALDEMAR DUDZIAK POL-CAR DEALER
Od wielu lat nasz serwis montuje popularne Niedźwiadki. Z reguły osoby, które raz zdecydowały się na zakup blokady, instalują to rozwiązanie w kolejnych, nowo zakupionych pojazdach.
MARCIN WOLAK AUTORYZOWANY SALON I SERWIS ŠKODA AUTO NR 035
Blokady od „Niedźwiedź-Lock” są najczęściej wybieranym
przez naszych klientów, zabezpieczeniem mechanicznym samochodów.
MIŁOSZ KACZMAREK TOYOTA-SERVICE R.FIETZ, Your Content Goes Here
Pierwszą blokadę Niedźwiedź-Lock zamontowałam w swoim aucie w 1996 r.. Od tej pory wiem, że to jedyne rozwiązanie w kwestii zabezpieczenia auta. Zapomniałam, czym jest niepokój przed złodziejem.
MAŁGORZATA ROSA
Od wielu lat wszystkie swoje samochody wyposażam w blokady Niedźwiedź-Lock. To rozwiązanie jeszcze nigdy mnie nie zawiodło!
ŁUKASZ SIEDLAREK